Search Results

Search results 1-20 of 27.

• PC, laptop, tablet, smartphone, take your pick. Btw, at work you should... work ;p

• Soo, bloodletter, spear are also a bug/exploit? Good to know.

• This can be avoided completely. Stop crying and start to think! And no, in my point of view, it is not a bug or exploit. Its just another ganking technique, learn how to avoid that and do not panic

• 150 pingu

Nissail - - Ogólne pytania i dyskusje

Tylko USA ma normalny ping, bo tam znajduje się serwer. Z drugiej strony tego pingu w większości przypadków w ogóle nie czuć, opóźnienie nie jest duże. Chyba najbardziej przeszkadza w małym pvp, gdzie refleks i czas reakcji się bardzo przydają.

• Kanał pomocy

Ten model chyba nie lubi za bardzo Albiona, na tym forum jak i na innych stronach ludzie piszą że nie mogą tej gry na nim odpalić. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi co zrobić żeby działało. Standardowo, możesz spróbować odinstalować obecną wersję, wyczyścić pozostałości, zainstalować najnowszą, najlepiej nie na karcie pamięci, i zobaczyć czy działa.

• Szczerze? Głupie tłumaczenie. Idąc tym tokiem rozumowania, zwykły szeregowy pracownik banku, tuż po zawarciu umowy mógłby mieć pełen dostęp do skarbca? Cóż... Włączyć myślenie i nigdy nie zakładać że wszyscy ludzie są prawi i sprawiedliwi.

• Solo dungeony

Do solo lochów nada się każda broń z dużą ilością obszarówek, prym wiedzie wielki topór, wielka laska mrozu, włócznia 1h, w sumie większość mieczy też się nada. Reszta eq wedle uznania, buty najlepiej z bieganiem (żołnierza, uczonego lub dowolne inne z bieganiem), klata z leczeniem nieraz potrafi uratować skórę, wersja tańsza to kurtka najemnika (polecam na początek), wersja droższa to kurtka diablika lub szata kultysty (obie drogie w cholerę). Hełm wedle uznania, jeśli brakuje ci obrażeń możesz…

• Kanał pomocy

na forum i tak zagląda może ze 3% polskiej ( i nie tylko) populacji, więc pisanie tu czegokolwiek poza postami skierowanymi do devsów/moderatorów, zwłaszcza na polskim forum, nie ma większego sensu ;p. Na angielskim czacie jest podobnie, co chwila ktoś pyta o kasztanowiec. Mówiąc wprost, kanał pomocy nie sprawdził się, jest tam mniej osób, na ogólnym o każdej porze znajdzie się ktoś kto tej pomocy może udzielić. No i ludzie mają też w duszy zasady i kanał dedykowany, wolą pisać na ogólnym. A co …

• Na forum jest podforum o Albionie na iOS. W skrócie, to nadal beta, trzeba się zapisać żeby testować i nie jest z góry powiedziane że cię wezmą. Łap link i obadaj temat: forum.albiononline.com/index.php/Board/108-iOS-Test-Forum/ forum.albiononline.com/index.php/Thread/80296-iOS-Beta-FAQ/

• Błąd przy otwieraniu gry

Nissail - - Pogawędki

Quote from glokz: “Lalala stawiam stówkę że brakuje Ci SP1, pokaż screena z wersją windowsa ” no to ja na brakującego dll-ka z visuala, 2 tyg temu po aktualizacji windowsa miałem brak MSVCP140.dll przy odpalaniu Origina, tylko że u mnie wystarczyła naprawa Visuala 2015 i 17

Nissail - - Pogawędki

Ten błąd też związany jest z brakującymi dll-kami od Visual C++... Na początek możesz spróbować tylko doinstalować wszystkie Visuale , 2005 wzwyż i spróbować odpalić Albiona. Jeśli nadal będzie ten błąd to ściągnij i zainstaluj Revo Uninstaller Pro, odinstaluj nim Albiona oraz wszystkie Visuale jakie masz zainstalowane, zresetuj komputer, zainstaluj WSZYSTKIE Visuale, od 2005, zainstaluj grę. Jak to nie zadziała... to nie wiem ;p można szukać pomocy na necie, znalazłem np coś takiego: forum.pcla…

Nissail - - Pogawędki

To wklep w wyszukiwarkę visual c++ i pobierz że strony Microsoftu najnowsze wersje, 2015 wzwyż, zarówno 32 jak i 64 bit. Dla pewności możesz wgrać też 2010 +.

Nissail - - Pogawędki

wygląda na brakującą bibliotekę w Visual C++. Wejdź w zainstalowane aplikacje, znajdź Microsoft Visual C++ 2015-2017, daj Modyfikuj i Napraw. Powinno pomóc, jak nie to ewentualnie można wszystkie visuale odinstalować i zainstalowac ponownie, ręcznie albo poprzez Windows Update.

• Zacznij od włączenia synchronizacji pionowej, ustawi to stałe 60 fps w przypadku tego monitora, powinno zapobiec ścinkom i spadkom fps. Jak nie pomoże, będziemy myśleć dalej. Ogólnie Albion nie jest super stabilną grą, potrafi przyciąć nawet na dobrym sprzęcie, zwłaszcza gdy w jednym miejscu jest dużo ludzi.

• Pytanie o przerwę

Na polskim forum znajdziesz co najwyżej kontynuację dram z polskiego czatu w grze. Jeśli rozumiesz choć trochę angielski, to polecam angielską część forum, devsi tam właśnie piszą, w sumie wszystkie ciekawe informacje, czy to od devsów czy od graczy, znajdziesz właśnie tam. Polskie forum... po prostu jest

• Pytanie o przerwę

No więc słabo szukałeś ;p forum.albiononline.com/index.p…?postID=985239#post985239 Nie przesadzasz z tą rekompensatą? Za kilka godz konserwacji przy wgrywaniu wielkiego patcha?

• W sumie odpowiedź zawarta w tym temacie: forum.albiononline.com/index.p…to-farming-herbalism-etc/

• On my Acer Nitro 5 with rx560 after installing Adrenaline 2020 Albion works, but previous one was better, fps was more stable Try downgrade drivers to previous version. And if you are not an advanced user, you should install drivers only from laptop producer site. If there is no new version - dont install manually from AMD site.

• Masz tę informację w linku który podał Dagother. Wyspę będzie można przenieść jednorazowo przez miesiąc od wprowadzenia nowej aktualizacji.

• Problem z grą

A bo ja wiem? Zdiagnozuj łącze, pogadaj z providerem, czy co tam uważasz za słuszne. Mnie wywala do ekranu logowania tylko wtedy gdy cały serwer szlag trafia. Ten spam litery f na angielskim czacie w momencie lagów na grze jest bezcenny ;p Zorientuj się, najlepiej właśnie na angielskim czacie, czy w momencie jak cie wywala ktoś jeszcze pisze że go wyrzuciło. W tamtym tygodniu jak grałem rano to zdarzyły się dwie takie sytuacje że serwer przez jakieś pół godziny strasznie się sypał, wywalało w za…