Search Results

Search results 1-8 of 8.

• Suggestions and BUGS!

mtilhan - - Feedback & Suggestions

There is two more bugs I would like to add. First is that hit box showed in the game (skills of mobs that is being showed), has problems. e.g spear skills reach more than it shows. Second is that irrational behavior and inconsistent behavior of the mobs. Examples for those; 1) Undead sword master using sword swing, sometimes during skill turns around and hits with the skill to someplace else. 2) Same x,y,z place in a dungeon/expedition sometimes causes you to pull a mob sometimes doesn't. I do n…

• @Muhallebi öyle bir niyetim yoktu, guild arkadaşlarımın bir şeyini gördüğüm de onlara da söylüyorum zaten, sana karşı bir şey değildi, kırılmamışsındır umarım? @Seferi, senin düzelttiğin gibi hatalarımın düzeltilmesini isterim. İnsanların bana davranmasını istediğim gibi davranmaya çalışırım başka bir şekilde değil, sonuçta mantıklı olan bu değil midir? İyi oyunlar ve iyi günler :).

• @Seferi haklısın, teşekkür ederim gösterdiğin için. O an dikkatim dağılmış olmalı, tekrardan teşekkürler. Aklındaki soru işaretini gidermek isterim. Elimden geldiğince dikkat etmeye çalışırım imla kurallarına, ancak senin de bildiğin gibi gün içerisinde yazı yazarken sadece bir şey ile uğraşamıyoruz, geri dönüp yazdığımız yazıya devam ettiğimiz oluyor. Öyle bir anda dikkat eksikliğime gelmiş ve gözümden kaçmış, teşekkür ederim bu iyi niyetli ilginden dolayı.

• Quote from Muhallebi: “Canım ben hiç çarpıtmadım ya, küfür ettiğiniz içinde zaten küfür etmişler diye bir stemimde olmadı. Arkadaşlarımada söyledim küfür edilicekse ay kuzenim yazmış,push to talk ta kalmış,ay yok birşey vesaireye gerek yok. Küfür edeceksen et, etmeyeceksen kaygan hareketler yapıp kıvırarak birşeyler söylemeye çalışma. Zaten lafım genel ortama degil orada bir tane eleman var bütün konuşma boyunca aradan aradan kafasını sokup bir iki laf söyleyip cikan kişiye, herhalde anlamışsını…

• Quote from ruhban: “Quote from Xecron: “Ismi lazim olmayan arkadasin yayinlarda bize hakaret etmesine karsilik dayanamayip bizde yayin actik ve anlattik... ” Sevgili XECRON Kardesim sen rahatsız falan mısın? Aklında sorun falan mı var? Sana hakaret ettiğim yada size hakaret ettiğim tek yer soyler misin? Videonu izleyip "yuuh artık" bunu mu hakaret olarak dusunuyorsun? Yoksa vasorta agladıgın "erimler bize kufur ediyor forumlarda hakaret ediyorlar cok ayip ediyorlar grubunu mu yonetemiyorsun" dey…

• I don't understand why developers come out and point out this numbers and post nothing but a bogus. Tsk tsk tsk. First, I do not deny there was a DDOS to the game servers. Second, This numbers are nothing but unrelated numbers. Let me explain; Those numbers are not fact. Those numbers are estimated guesses by 3rd party companies on HTTP servers. HTTP servers are generally used on websites not on game servers for performance and security reasons. Some of the numbers you point out are for HTTP ser…

• Hello, I am kind new player since I started last Saturday to play the game (4th of August). The timezone that I am playing is GMT +3 and since I am working on work hours, I only have 4-5 hours at evenings to play the game in weekdays. The last week we had quite a few DCs, server restarts or maintenance or DDOS or just not login at all to the game. I have read your announcement at 31st July in which you said that you will compensate or extend the premiums of the players who played between release…

• Tridra

mtilhan - - Lonca Alımları

Nick : Anaklusmos İsim: Talha Yaş : 23 (biliyorum art arda olması çok garip durdu xD) AO Tecrübesi : Dün aldım oyunu Daha once oynadiginiz Guildler: Iron Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Karar vermedim Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Türkçe konuşabileceğim bir guilde katılmak istedim