Search Results

Search results 1-12 of 12.

• Uzun süredir yapmakta olduğum rehber videolarında bu sefer test serverında önümüzdeki süreçte gelecek olan Queen uptade'in genel hatlarını konu aldım. youtube.com/watch?v=B6TMlP9fl_A&t=1s Teşekkürler

• Avalonian Mob Changes - The Avalon Archer's Hitpoints have been increased by 50% and her Fame has been reduced by 33% - After extensive fasting and meditation, the Avalonian Acolyte's "Incense" spell has grown stronger People already got millions of fame from this mob and when the newbies started that you are debuffing the archers it is unfair. There was a way to get some fame from open world and you guys killed it , shame.

• Albionda 600. Saatime gelmişim bende önceden yaptığım seriye yeni bir video ekleme gereği duydum. Genel olarak yeni başlayıp fame kasmak isteyen arkadaşlara hitap ettiğim ve 600 saatimde yaşadıklarımın ufak bir kısmını özet olarak paylaştığım videoma yorum görüş ve beğenileriniz benim için çok değerli teşekkürler youtu.be/-OQmY3fd4bw

• Bir süredir albionla ilgili yapmakta olduğum rehber serimde para kazanma ticaret yöntemlerinden en sık kullanılanı black marketten amatör bir rehberci olarak bahsettim şimdiden herkese teşekkürler =) youtu.be/V5m1tr0V1go

• Fame ve Faction pointi anlattığım son video youtube.com/watch?v=1-CbdyI1z9A&feature=youtu.be

• Fame ve Faction pointi anlattığım son video youtube.com/watch?v=1-CbdyI1z9A&feature=youtu.be

• Tam yerlerini söylemek zor her server resetinde sıfırlanıyor çünkü haritaların belirli bir tier leveli vardır t6 veya 7 bir haritada random belirli bir kamp görürsün kampdada parlayan bir chest vardır bunlar chest mobları oluyor kesinlikle dungeon gibi kasamazsın ama solo yapabileceğin tek kasma yöntemi bu eğer solo fame kasmak istiyorsan kesinlikle skinning leveli kas fame kasarken biryandanda çok yüksek silverlar kazanırsın sana verebileceğim eniyi tavsiye bu

• T6 ve üzeri chest slotları var 5 6 mobtan oluşan sürekli onları dönüceksin o zaman biryandan chesttende item düşürürsün eğer skinning gatherırsan bunu yaparken çöl haritalarından birini seçip mobların doğmasını beklerken gather yapıp ekstra hem para ve famede kasabilirsin

• Oyunda tek başına item geliştirmek çok zor çünkü dungeon sisteminden eniyi fame'i alıyorsun ama arkadaşlarım yok parti lazım diyorsan sürekli dünya chatinde parti arayanlar oluyor onlarla birlikte dungeona gidip item fame kasman gerekiyor

• Oyunda yeni olan arkadaşlara yeni rehberlerle devam etmeyi planlıyorum youtube.com/channel/UCqrdYyjr87mXW32rUz7mpaw

• Oyunda yeni olan arkadaşlara yeni rehberlerle devam etmeyi planlıyorum youtube.com/watch?v=S-95WIK2r2Q&t=233s

• There is more effective classes for gvg's , dungeons and 1v1 can you developers pls destroy this class from the game