Search Results

Search results 1-20 of 23.

• Nie ma problemu Zobacz jeszcze ustawienia BIOS i czy szybkość taktowania twojego RAM'u się zgadza, czasami ktoś ma DDR3 1800MHz a ustawione 1333MHz to też może mieć wpływ na szybkość, poza tym jeszcze ustawienia procesora na płycie głównej

• Cześć kolego, Co do twojego sprzętu to nie ma tutaj nic do czego można byłoby się przyczepić, na pewno jesteś w stanie grać w AO przy wysokich FPS. Co do ustawień karty to wyłączyłbym ulepszoną synchronizację i starał się tak ustawić wszystko żeby to aplikacja decydowała o ustawieniach, możesz jeszcze wyłączyć FreeSync jeśli nie masz monitora o prędkości odświeżania większej niż 60Hz bo i tak nic ci to nie da. Jeżeli jesteś po formacie to upewnij się że masz dobre sterowniki bo to od nich zależy…

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Widzę że temat nieco wyrwał się spod kontroli więc chyba pora na interwencję. Nie wiem po co cały ten dramat pod moim wątkiem z poszukiwaniem gildii. Jeżeli wszyscy na tym polskim forum są do tego stopnia zaangażowani w psucie sobie wizerunku żeby wylewać wiadra hejtu pod każdym postem to życzę wam powodzenia wszystkim w rekrutacji i utrzymaniu ludzi bo aż mnie dupa boli z żalu jak widzę poziom wypowiedzi niektórych ludzi. A więc podsumuję: 1.Wątek brzmi "Szukam Gildii" 2.Gildię już znalazłem ws…

• Gildia LuckyStrike

WiliamusMenus - - Gildie

Polecam.

• As described in the Title, any offers?

• Quote from Fusionbomb: “consider pve'ing with incubus and pvp'ing with heavy mace ” I've re-specced my destiny board yesterday to accomodate T7 Heavy Mace and went to a T7 dungeon with a Camlann Mace, looks like the way to go for me great for ZvZ (tried) and great for PvE. Thanks

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Quote from Ksiak: “chyba nieczytales tego co zamieścili na temat nowego patchu queen 20stycznia bedzie nowy patch i kazdy kto wczesniej kupil wyspe moze ja jednorazowo pewnie do 30dni przenieść z cala zawartoscia do innego miasta a portal na czarne w caerleonie zniknie i pozostana tylko miasta royal chyba nawet na kontynencie royal niebedzie terenow wiec to bedzie duza zmiana ” Racja, bedzie mozna przeniesc wyspe z zawartoscia i nie bedzie terenow tak wiec ja bym poczekal do 20 stycznia

• Quote from Captainrussia: “5 different tanks in this playlist: 1) Druid 2) Greataxe 3) Frost 4) Lifecurse 5) Incubus mace (but not a build spotlight, just a dungeon clearing video with 5th flood Legi boss) youtube.com/playlist?list=PLQDXt21BvRnpbzHQRIpxlgCW-1t7U-HiX Then a tank-less set up with Greataxe + nature (only works for RDG up to t5) Clarent Blade tank will be released next (probably later this week) ” I like the CC approach to working with Tanking at a ZvZ/PvP level so I will consider s…

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Quote from Verest: “Quote from czterypalce: “Racja, ale mam wrażenie, że albo nieaktualna, albo w Martlock nic się nie dzieje... ” Jest bardzo nieaktualna z tych większych kojarzę tylko blood force oraz flota jeśli chodzi o martlock ” Tez zauwazylem ze zdecydowana wiekszosc jest albo w Thetford/Fort Sterling albo w Caerleon

• Sounds good enough to me, thanks for your help buddy

• So re-spec to a mace would be ideal for a tank in that case? I am assuming it's for the stun

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Quote from czterypalce: “Przepraszam za offtop (a może to nie OT;))... w jakich miastach są obecnie zlokalizowane polskie gildie? A konkretnie, czy któraś jest w Martlock? ” Jest lista polskich gildii watek wyzej na forum gdzie jest informacja jakie miasto ale lista jest nieco biedna wiec w sumie to ciezko powiedziec, ale jest tam troche info z tego co widze

• Hi, I've been thinking about revisiting my tank build for less solo content and focus more on working in a group. I currently run around with this: albiononline.com/en/characterbuilder/solo-builds/view/44382 all 6.3/7.3 masterpiece giving me 1400+ IP with high specialization level on the destiny board. Works quite nicely for both PvP and PvE solo content, however looking forward to get a new set of gear purely for group PvE. Any suggestion from you boys and girls? (Worth mentioning I can wear T7…

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Brzmi okej, Musialbym jednak przeniesc sie do Thetford, a wczoraj dopiero przenioslem swoje rzeczy do fort sterling, zoorganizowalibysmy eskorte?

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Quote from Verest: “Jest dużo polskich gildii prędzej czy później znajdziesz swoją wymarzoną. Jeżeli chcesz nam dać szansę to zapraszamy do thetford kontent ZvZ PK oraz wspomaganie rozwoju nowych graczy głównie w zakresie Fame Farm co do grupy wiekowej to wymagania spełniamy a aktywność nie ma znaczenia rozumiemy, że część ludzi ma pracę rodzinę itd naszym jedynym wymaganiem jest korzystanie z discorda discord.gg/zERGBcy podczas gry. ” Jak wygladacie rozmiarowo i ile ludzi jest aktywnych? Mysle …

• Dziwne, ja zamienialem raz 5000 golda ktore dostalem na start gry na jakies 17m srebra po tym jak cena poszla do gory i nie mialem zadnego problemu, moze tylko pierwszy zakup tak dziala, nie wiem ale brzmi jakos dziwnie

• 2020 - powodzenia!

WiliamusMenus - - Pogawędki

Quote from Koszatniczek: “Polska społeczność Albiona [i większości gier PVP tak naprawdę] jest jak stado kotów zamkniętych w jednym pudle - drapiemy się wzajemnie, gryziemy i jeden drugiemu na łeb wlezie by wyjść - ale koniec końców jesteśmy wszyscy jedną wielką, trochę patologiczną rodziną. Dlatego też chciałbym z tego miejsca życzyć wszystkim [szczególnie tym, z którymi w 2019 niekoniecznie się dogadywaliśmy] jak najlepszego nowego roku - tak w życiu prywatnym, jak i w grze. By wasze gildie da…

• Szukam gildii

WiliamusMenus - - Gildie

Witam serdecznie, Gram w Albion już chwilkę i jest mi coraz ciężej cieszyć się z gry jak kiedyś ponieważ nie jestem w stanie znaleźć odpowiedniej gildii żeby wkroczyć trochę bardziej w late game content. Jestem w miarę aktywny, staram się być online codziennie przez godzinę-dwie chociaż bywają wieczory kiedy jestem online całą noc. Da się mnie polubić, czesto jestem na discord i gram Tank buildem więc mogę się przydać na dłuższą metę Szukam grupki aktywnych ludzi do pogrania razem, mogę się spra…

• Witam wszystkich

WiliamusMenus - - Przedstaw się!

Czesc kolego

• Quote from Evas_Flarelight: “Welcome to the forums @WiliamusMenus! Happy New Year! ” Happy new year man!