Search Results

Search results 1-20 of 144.

• if you are trolling it is funny. else even more funny.

• Remove Dash when Rooted

Zulmer - - Feedback & Suggestions

Quote from Gugusteh: “Quote from Zulmer: “Quote from Gugusteh: “Quote from Zulmer: “what happened after that post my man ? why that topic is closed ? cuz of outdated ? ” Yeah it's just old. ” there is no feedback right ? ” Nope, but just a reminder that this was already asked and this thread could have been presented with more details / reasonning ” Yes I saw you did a good job there. Well done buddy.

Quote from Gugusteh: “Quote from Zulmer: “what happened after that post my man ? why that topic is closed ? cuz of outdated ? ” Yeah it's just old. ” there is no feedback right ?

Quote from yiconomics: “Dash shouldn't be possible while you're rooted. They should remove dashing out of root and CC ” definitely +1 Quote from Gugusteh: “Root mechanic suggestion ” what happened after that post my man ? why that topic is closed ? cuz of outdated ?

• oyuna .exe'den giriyorsan bu sorunu yaşıyor olabilirsin. yeni güncellemelerden sonra oyunu launcher'dan başlatmak zorunda kalıyorsun anti-cheat'i aktif edebilmek için. eğer direkt exe'den başlatıyorsan anti-cheat başlatılamadığı için direkt güvenlik problemi olarak algılıyor ve bu tarz mesajlar veriyor yanlış hatırlamıyorsam.

• congratz bud. welcome back.

• Meet the Avalonians

Zulmer - - News & Announcements

cCc morgana cCc

• bump

• Firstly, Thank you SBI for doing amazing job with the queen patch. Literally loved that patch. Especially skins. Before the Queen update i was guildless player and using flat tier 6 regular cape cuz i just dont like the other factions capes. So many new cape skins appeared with queen and why not bring more ? I would like to use guildless regular tier6 cape again. "as a skin". that colour is -as you can see in my avatar- just awesome.

• second video in a week. hope you enjoy. youtube.com/watch?v=M_YQtQICVKw

• second video in a week. hope you enjoy. youtube.com/watch?v=M_YQtQICVKw

• Quote from Cacalas: “Arkadaşlar çözüm yolunu forum.albiononline.com/index.p…9CM-YOLU-Programs%C4%B1z/ linkinde paylaştım umarım sizin de işinize yarar. Bütün oyundan atma , geriye atma , siyah ekran , someone is currently logged into this account gibi hataları bu yöntemle çözdüm. @Zulmer @xBlackLotusx @FReaKaZ0iD @Tyrisa @ironhandm ” ben ttnete geçerek sorunu çözdüm kardeşim keşke daha önce haberimiz olsaydı sağol etiketleyip haber verdiğin için. diğer arkadaşların işine yarar umarım.

• Quote from Griphorion: “Zulmer my mentor, excellent job as always my friend. ” hello there long time no see my friend =) glad you like it.

• here is my last 1 vs X compilation hope you enjoy! youtube.com/watch?v=VAKMaRtutbw

• 1 vs X derlemesi buyursunlar efendim. youtube.com/watch?v=VAKMaRtutbw

• Tek Server?

Zulmer - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Ping in illaki etkisi oluyor ama benim fikrim bu fark azimsanacak derecede. Turkiyeden aldigimiz ping ortalama 150-160 arasi. 200 e kadar problem yok gibi duruyor.

• RAGE CONTROL

Zulmer - - Lonca Alımları

Quote from Afrail: “(Hidden Content) ” Dostum öncelikle "guildiniz için utandırıcı bir durum" vs gibi ithamlarda bulunmadan önce özel mesajların ifşa edilmesinin etik kurallarına uymadığını bilmen gerekirdi. Kaldı ki afişe ettiğin diyalogun arka planı, başı, sonu belli değil. "Seni guilde almıyorum" cümlesinde utanılacak ne var o da ayrı tartışma konusu. Neticede Recruiter yetkisi verilmiş bir arkadaş. İstediğini alır istediğini almaz. Kendisine bu konuda güvenilmeseydi böyle bi yetki verilmezdi…

• eline sağlık şef.

• Cloth Robes

Zulmer - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Quote from FreezyCaldwell: “alakası şu dur. Clothlar yani kumaş ağırlıklı armorlar büyücü karakterlerin giymesi için tasarlanmışlardır . oradaki kitap büyüyü temsilen koyulmuştur . büyücüler 1 e 1 lerden uzak genellikle savaşı geriden destekleyen role sahip oldukları için ağır bir zırha ihtiyac duymazlar. bunun yanı sıra okçular deri elbiselerle hareketlerini minimum kısıtlayarak maxsimum korunma sağlamayı amaçlarlar okçular daha orta saflarda ve biraz daha savaşın içindedirler büyücülere nazara…

• RAGE CONTROL

Zulmer - - Lonca Alımları

geçen yıl cv mi bıraktım hala dönmedi ibneler. BURDAN KALBİ GÜZEL İNSANLARA SELAM OLSUN. tanım: cuma namazı çıkışı guild officerları tarafından arnavut mantısı ikram edilen guild. (Allah kabul etsin)