Search Results

Search results 1-2 of 2.

• Marketing de çok büyük sıkıntılar var insanlar sürekli malların fiyatlarını düşürüp duruyorlar 1 hafta önce o zamanın durumuna göre koyduğum bir mal şuan en alt sıralarda bu konuda sizce yapılabilir?Ben oyunlarda genellikle destek veyaaltyapı(gatherer) sınıfı olarak oynuyorum aynı zamanda al sat işleri ve üretim en sevdiğim şey öyle daha zevk alıyorum.fakat ne kadar uğraşırsam uğraşayım emeğimin karşılığını alamıyorum.Misal şöyle örnek vereyim gathering kısmında kendim toplayıp üretim yapmaya ça…

• Selamlar öncelikle! Adım Mustafa bildiğiniz gibi Albion online inanılmaz serbest bir oyun sağlıyor.Benimde en çok hoşuma giden yan bu.Genellikle Online olsun olmasın öncelikle mob kesip dungeon dönmektense farm yapıp pazar kurarak oynuyorum.Anlayacağınız ticaret ve crafting olayına bayılıyorum.Açarım müziğimi Elimde sigaram O otu topla bu otu topla oradan oraya(warcraft oynayanlar anlamıştır.).Oyuna sürekli başlayıp sürekli bırakıyorum herhalde bıraktığım hesapların(sildiğim-Yeni hesap açmadan k…