Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 150.

• Złota rada dla toxików

glokz - - Pogawędki

Beitrag

Taka złota rada dla wszystkich Polskich toxików w zagranicznych sojuszach: Jak już wyzywasz ludzi od ku... bo jesteś dumnym przedstawicielem polskiej patologii na emigracji - lepiej sprawdź czy nadal masz jaja w majtkach zanim cokolwiek napiszesz Bo potem zostaje tylko wstyd i hańba albiononline.com/en/killboard/kill/17912377

• The Reborn

glokz - - Gildie

Beitrag

Zitat von wbq: „Zitat von Modnoc: „Kto chciał dołączyć, już to zrobił, reszta najwidoczniej nie jest zainteresowana. “ Najwidoczniej nie jest zainteresowana ? Rozmawialiście chociaż z innymi gildiami, czy to są tylko przypuszczenia ? (Bo po tym wpisie tak to wyglada). Znacie powody dla których inne gildie nie chca dołączyć ? Będziecie jeszcze wychodzić z inicjatywa, aby inne gildie zmieniły zdanie ? Czy moze macie nastawienie, ze kto nie dołączył to jego strata ? Szczerze mówiąc mam pewien niedo…

• Bursztynowy Kartel

glokz - - Gildie

Beitrag

Heh ale trafiłem Per Capita spoko ,tylko teraz kwestia - czy wy trzymacie alty w gildii ? Co z gildiami które nie trzymają altów jak mad babies?:) Tabelki i wykresiki zawsze przekazują takie informacje, jaką osoba która je tworzy ma w zamyśle. To stosując zasadę pareto (może nie do końca pareto ale biorąc top50 z każdej gildii) i licząc zarówno SUM i per capita to PvP za zeszły tydzień wygląda tak (W Milionach fejmu), aczkolwiek MB mają tylko 40 osób które zdobyło jakikolwiek pvp fejm, Reborn 51…

• Bursztynowy Kartel

glokz - - Gildie

Beitrag

Nie jestem profesorem matematyki, Ale wydaje mi się,że 35.9 > 33.5 > 21.4, więc nie bardzo zrozumiałem anegdotke Scoia kolejny tydzień #1 w pvp, Reborni nadal się trzymają, osiągając podobny poziom pomimo odejścia od Derricka, MB widać, że nie ważne czy słońce czy deszcz jak długi weekend to trzeba gankować i wbili się na #2 pvp fame w tym tyg, BK tuż za nimi osiągając podobny wynik do poprzedniego notowania. Co do wbijania leveli, widać, że w zeszłym tyg najwięcej map przemieliło BK, tuż za nim…

• Zitat von LordSilva: „When one faction has an army greater than all the others, what are the plans of the game to try to counterbalance this and keep the war healthy? Its something that can happen, we just need one of the big alliances to begin to fight all over one city only and with that overrun the other 4 cities and over time will gain more and more fans. “ Oh well, That's simple, gankers will always work for faction that offers them a lot of nub targets. Problem solved.

• Bursztynowy Kartel

glokz - - Gildie

Beitrag

Zitat von meem: „youtube.com/watch?v=yBLdQ1a4-JI “ youtube.com/watch?v=aH6vEXeHD6I

• The Reborn

glokz - - Gildie

Beitrag

Zitat von cronkk: „Zitat von glokz: „No nie wiem, ja swojego czasu grałem w diamond 1 a w Albiona najwyżej co to moge o żółte się pobić... Ja mówiłem o profesjonalnych graczach którzy po prostu z tego żyją. Albion to taka amatorka własnie d1/challenger w lola max. @cronkk no właśnie można się dogadać co do docelowego IP, bo już grałem mecze w tych samych tierach(8.1), ale bez 100+ specek nasz team miał 500 IP więcej, różnica jest znacząca... Nic nie potrenujesz w ten sposób jak jesteś w plecy 1 …

• The Reborn

glokz - - Gildie

Beitrag

No nie wiem, ja swojego czasu grałem w diamond 1 a w Albiona najwyżej co to moge o żółte się pobić... Ja mówiłem o profesjonalnych graczach którzy po prostu z tego żyją. Albion to taka amatorka własnie d1/challenger w lola max. @cronkk no właśnie można się dogadać co do docelowego IP, bo już grałem mecze w tych samych tierach(8.1), ale bez 100+ specek nasz team miał 500 IP więcej, różnica jest znacząca... Nic nie potrenujesz w ten sposób jak jesteś w plecy 1 tier na wszystkim... A softcap ułatwi…

• The Reborn

glokz - - Gildie

Beitrag

No wiadomo, wy macie funkcjonujący team. Tylko prawda jest taka, że od releasu w lipcu bardzo mało teamów powstało. W PL żaden. Wszyscy gracze gvg to stara gwardia.. Dlatego mówię, że nowy team zacznie od czerwonych a potem łatwiej przeskoczyć na czarne z jakimś tam dośw.. Treningi gvg swoją drogą ale ile można grać o pietruchę + na mapach gvg w skirmishach nie ma softcapa. Jest tylko na arenie

• The Reborn

glokz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Yeleana: „Dłuższy czas przyglądałem się tej dyskusji nie dołączając do niej, ale chyba pora zabrać głos... nie wiem jakie jest nastawienie pozostałych gildii tworzących aktualnie sojusz SFORA, ale mnie sama idea bardzo się podoba - prawdopodobnie nie da się zjednoczyć wszystkich (choć nie chcę z góry przesądzać) ale mimo wszystko uważam że jest to możliwe Właśnie SFORA jest dobrym przykładem, że Polacy potrafią ze sobą współpracować - współistnieją w niej gildie o różnym profilu i char…

• Wanderlust boots bug..

glokz - - Bugs

Beitrag

Wut? This is a thing for at least 3-4 months. I doubt its a bug - its anti gank silent nerf.

• Nowa Potęga

glokz - - Gildie

Beitrag

POPCORN #1

• Nowa Potęga

glokz - - Gildie

Beitrag

Zitat von Komamura: „Wszyscy mowia ze stworza nowa potege, a ja wciaz widze OOPS I tam inne pierdoly zadzace w czarnych granicach. Boze... Nie ma zadnej cholernej potegi poki tamtych tchorzy nie zalatwicie. Lol “ Oops to obecnie sojusz który można wyobrazić sobie jako konającego zwierza.Jeszcze nie martwy ale na pewno nie groźny Może jestem zbyt optymistyczny ale strzelam, że przeżyją max 2 tyg po następnym resecie i MG zostanie opuszczone. (Uwzględniając czasy wydarzeń przy rozpazie sojuszu WOK…

• I was thinking about daggers becoming viable heal-assassin in 5v5 (With some more changes to come), But if you wont make anything special about 1h assassin weapons - they will never be viable in 5v5... But maybe that's their goal - let daggers be open world weapon and thats it.

• Bursztynowy Kartel

glokz - - Gildie

Beitrag

Na dungi nie chodzę, gardzę takim expem :> Ale z HG nie ma problemu

• Updating Android Client Question

glokz - - Beginner's Questions

Beitrag

Hahha. Guys, you should be thankful that you've got notification about update and direct link to download apk updater. Previously you had to guess why you have black screen issue on logon then download the game yourself and re-type security password from your email And the best part is they were always late with updating client version on download page, which means after patch went live and you downloaded a new package from their site - it was the old one and you had to download it again.

• Bursztynowy Kartel

glokz - - Gildie

Beitrag

Nvm już widzę dzięki

• Bursztynowy Kartel

glokz - - Gildie

Beitrag

Wrzuciłeś jakąś tabelkę w swoim poście Dahlin? Bo nie widać jej dziś jak coś..

• Zitat von d3qu: „Niestety taka jest aktualna sytuacja polityczna w albionie, że jeżeli nie jesteś na tyle dobry by dołączyć do jednego z top sojuszy (Suny/Poe/Oops) to gra się ciężko. Jak napisał kolega wyżej - samo bycie w sojuszu daje ogromne możliwości, pod względem zarówno gatheringu (przynoszącego spore zyski i zastrzyk gotówki, za który to można zakupić choćby sety na zvz/gvg) jak i fame farmingu. - życzę powodzenia w bieganiu po Mercii bez sojuszu - wróg co krok. Dla tegoż nie rozumiem ca…

• @Modnoc Masz rację, w OOPS wszystko macie podane na tacy, Ale są gracze którzy wolą jak wiatr im wieje w oczy, bo przynajmniej jest jakiś challenge Obecnie patrząc z boku content jest znikomy w Oops ale widzę że coraz częściej się zapędzacie na cumbrię Farmic to se można na HCE a zarabiać silver na craftingu/black markecie bez wychodzenia z karleonu, do ćwiczenia HG nie trzeba mieć sojuszu a GvG na żółtych i tak wam sojusz nie pomoże (wczoraj JAG było samo). Do gvg na czarnych w Oops pewnie jest…