Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 501.

• The Reborn

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von KickinMACHINE: „Fake info Szkodziu, nie byłem w jednej z wymienionych przez Ciebie gildii. Byłbym dalej w Gentach, ale ich już nie ma, gdzieś tą firmę jednoosobową musiałem wsadzić, a że w Blue Army podatki niskie, to życie jak w Madrycie! Btw. co do latania po gildiach: albiondb.net/player/KickinMACHINE albiondb.net/player/Szkodziu “ kick toż potem edytowalne post bo to nie ty napisałeś a jedynie byłeś tam oznaczony, i mój post nijak nie miał być odebrany negatywne. Ps. Ok nie byłeś j…

• The Reborn

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Projekt White Eagle, mial za zadanie zrzucenie swoich barw, i przybranie jednej pelerynki! zapomnienie kto z jakiej jest gildii... ( jak na meczach reprezentacji polski robią to kibice ) Jednak szybko wyszlo ze juz komus to nie odpowiadalo, zanim beta sie zaczela byl rozlam, zanim miesiac minal gracze korzystali z tego by zwerbowac do siebie nowych graczy i stworzyc male gildie. Tak wiec uwazam, ze nic lepszego nasz nie czeka, aby zawsze istniały chodz 2 gildie które trzymają się na czarnych, ma…

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jesteś odważny reklamować produkt po którym kilku koneserów tego trunku do dziś nie wróciło do Albiona, czytaj również domu ... Nie wiedzieć czemu dalej siedzą zapewne w lesie skacząc z drzewa na drzewo Między innymi delgu o tobie nowa

• Nowa Potęga

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

@Szachu nie wymyslaj i dawaj na hg

• Nowa Potęga

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Oo wróciła moja Ex, I znów mnie zaczepia... Patrzcie, jak to człowiek może komuś na długo w serduszku zostać.

• Nowa Potęga

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Szachu idziemy na hg?

• Nowa Potęga

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Pogubiłem się, to gdzie wkoncu składać aplikacje m by dostać się do "nowej potęgi Albiona".

• I'm thinking about creating a GvG league, or a tournament. As it seems to you, does it make sense? I am waiting for your opinions. Have a nice weekend!

• Hello, upcoming mid-season patch will enable us to train GvG in custom battles. So in order to improve everything, a new server was created, which will allow us to arrange such training. Register your team! Play against others! discord.gg/we4uwXn

• Discord GVG training

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Witam, jak wiadomo zbliża się bardzo fajny pach, gdzie każdy może wykazać się na treningowym GvG Z myślą o tym postanowiłem stworzyć serwer który nam to ułatwi. Tak więc zapraszam wszystkich chętnych wyzwań GvG graczy jak i GvG teamów discord.gg/we4uwXn Przyda mi się pomoc, tak wiec osoby zainteresowane zapraszam na priv

• Moze coś będzie jeszcze z naszego Albionka

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Rufu7: „Najlepsza Polska gildia @Scoia'Teal : jak sądzicie powinni się inni uczyć jak grać hg? youtu.be/9bk7133Or3U “ Naprawde tym postem przekonałeś mnie !! chce do was!! Chce w taki łatwy sposób wygrywać HG!! Mistrzostwo, skill, poezja ! A ta szybka zmiana targetów, gdy wróg u bram!! ahhh, nie wiem czy dzis zasnę Osoba odpowiedzialna za targetowanie, powinna otrzymać złoty medal od albiona.

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

A jednak nosicie potki na ff ale trzymacie je na zvz... Temu tak wolno leci ten Fame...

• U have weapons 1vs1 U have weapon 5vs5 And you have weapon zvz And if you play cursed, you can attack more targets ... Beacuse You have a lot time keep stack on 2 enemy's. That's it's skill... And secend I think our cursed in this topic don't have to much spec

• Haha ... He kill me with spear... We need nerf that weapon!!! Nice joke. Now spear it's low dmg(low speed), easy to off him, need a lot energy and last need hunter jacket... (No def skill) Cursed more range? U have instant skill with q and u can move all the time... Fire bow or frost need cast spell Stop play again the best... Easy comp carrion plus nature need also nerf d xD? ..

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von ProzaK: „Zitat von Szkodnik: „Kiedyś, chciałem żeby go zbanowano, teraz jednak dzięki takim jak on, zaczynam rozumieć ludzi opowiadających się za aborcją... Szachu czynisz mój świat bardziej zrozumiałym “ Ja Twoich rodziców nadal nie mogę zrozumieć dlaczego taki błąd życiowy zrobili.Pewnie teraz, żałują najgłupszej decyzji jaką podjęli w życiu. Łącze się z nimi w bólu. “ Zastanówmy się, nie grasz w grę, nic w niej nie osiągnęłaś ale mimo to dalej wchodzisz na forum by w jakiś sposób mn…

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Kiedyś, chciałem żeby go zbanowano, teraz jednak dzięki takim jak on, zaczynam rozumieć ludzi opowiadających się za aborcją... Szachu czynisz mój świat bardziej zrozumiałym

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Myślę, że bez RH przy nicku Szachu nie macie co liczyć na wsparcie tak obeznanego gracza wśród Polskiego społeczeństwa Albionu.

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Szkoda, chodź jak widać na przykładzie G warto inwestować od samego początku w Polskie community, by potem nie było za późno. Winter is coming Pozdrawiam

• Hello, as you know, you can not do mage items yet. But I see that in the game Albion Online, there are more important and less important players for our game developers. 1234.jpg 123454.png i would like to know how to craf, or can I test?... I did not get any response, he fled to the island