Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 142.

• Powrót do aktywnej gry - nowa gildia

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

Lizaki z jednej paki Meem i przydupasy Jestem TOP 1 Propsy z czterech liter

• @MixTape332 Normalnie Sherlock we własnej osobie. youtube.com/watch?v=oxiJrcFo724

• Nowa Potęga

ProzaK - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szkodnik: „Szachu idziemy na hg? “ @Szachu masz branie @Szkodnik szuka nowego chłopaka

• Zitat von meem: „.... Pisze tego posta w celu dowiedzenia się czy są osoby zainteresowane podjęciem współpracy z TOP1 graczem aktualnie na scenie albionowej. Osoby, które chcą walczyć ze mną ramie w ramie zapraszam do wysłania wiadomości na forum lub na discordzie (meem#6283). Chcę wybadać środowisko i obczaić czy będzie w ogóle z czego budować nową topową gildię. ESSASITO “ Musze przyznać, że fantazje chłopak ma TOP1 gracz meem - hahahaha

• Gentlemen

ProzaK - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szkodnik: „Kiedyś, chciałem żeby go zbanowano, teraz jednak dzięki takim jak on, zaczynam rozumieć ludzi opowiadających się za aborcją... Szachu czynisz mój świat bardziej zrozumiałym “ Ja Twoich rodziców nadal nie mogę zrozumieć dlaczego taki błąd życiowy zrobili. Pewnie teraz, żałują najgłupszej decyzji jaką podjęli w życiu. Łącze się z nimi w bólu.

• @all up Ja zaś myślę, że wszyscy ci napinacze Albionowi z "wielkim ego" maja małego siusiaka.

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

@Szkodnik Proszę cię, nie pisz już nic bo oczy bolą od czytania twoich wypocin. Wróć do podstawówki albo weź jakieś korepetycje z j. polskiego. Jak można tak kaleczyć swój ojczysty język. Za dużo siedzisz w tym internecie, poczytałbyś trochę książek. Ps. Pozdrów ojca

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Szkodnik: „Prozak wybierasz go a nie mnie? Chwila? Kto mówił bez potek itp pokaż mi to... ja tylko pamiętam że założyłeś nawet temat o tych walkach 1vs1 a którego już chyba nie ma myślałeś tz mówiłeś że jesteś najlepszy, nie wyszło ... oj build twój był wtedy op, zdziwiony że potka była uzyta, rozumiem sie że do tej gówki nie przyszedł pomysl ze ktoś pomysli i uzyje odpowiednią potke która Cie kontruje dziecko płacz dalej z prozakiem W internecie nic nie ginie, jak znajde czas po fame …

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

Uwielbiam te dramy, miód na moje "uszy". Ile ja mam ubawu z tych wszystkich internetowych napinaczy. Bez Was życie byłoby nudne. More drama please !! Odcinek 2567 "Albionowi napinacze w natarciu"

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Szkodnik: „Kazaszek my tu śmiechy hihy a kolega jak widac od dawna mnie obserwuje po cichu na facebuku ; ( kurde no az nie wiem.co powiedzieć. Ps. I jak prozak niezla dupcia z tej Anii? Mysle ze nie zaprzeczysz. Rozumiesz ze ty i ja to przeszłość, czlowiek czasem sie zagubi... z błądzi... ale najważniejsze to dalej zyc i isc przez życie z uśmiechem na twarzy “ Tak jak piszesz, trzeba z uśmiechem iść przez życie, szczególnie po takim doświadczeniu. Rozumiem, przyprawiła ci wielkie rogi …

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von kazaszek: „Jak ty go Szkodzi tak mocno skrzywdziłeś? Typek zachowuje się jakbyś odrzucił jego uczucia. Wszędzie o Tobie mówi, wspomina. Założę się ze na 100% ma tatuaż z Twoim nickiem “ Ja wszystko rozumiem, jaki ty jesteś fajny i te teksty o zakładanie się @Szkodnik, Kamilu powiedz mi co tam Anka porabia.

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von KickinMACHINE: „Zitat von ProzaK: „@Szachu Zapomniałeś wymienić @Szkodnik Ten to już przebija wszystkich. Nawet AO służy my do tego by z kimś się umówić Ja się pytam gdzie jest policja !? W tą grę grają też dzieci. Co do samej gry. Wszystko jest super tylko dlaczego moja skrzynkę mailowa, którą podałem przy rejestracji, zaśmieca mi spam o werbowaniu znajomych do AO ? “ Widzę, że nie możesz o nim zapomnieć, zgrywasz niedostępnego, a tak na prawdę masz słabość na jego punkcie. Nie przejm…

• Brawo Devsi!

ProzaK - - Pogawędki

Beitrag

@Szachu Zapomniałeś wymienić @Szkodnik Ten to już przebija wszystkich. Nawet AO służy my do tego by z kimś się umówić Ja się pytam gdzie jest policja !? W tą grę grają też dzieci. Co do samej gry. Wszystko jest super tylko dlaczego moja skrzynkę mailowa, którą podałem przy rejestracji, zaśmieca mi spam o werbowaniu znajomych do AO ?

• Zitat von Szkodnik: „Wiem ze bycie w internecie daje nam możliwość bycia kims innym (moze kimś, kim nigdy nie bedziemy. Jak za mlodych lat zycia bohaterem, a teraz po prostu kolesiem z jajami) jednak tutaj sa wieksze problemy, serio masz duze problemy dzoecka w wieku 12 lat, albo masz 12 lat... mimo wszystko prosze autora postu o to aby zglosil do moderatora posty ktore nic nie wnoszą, bo dyskusja z graczem poziomu prozaka przeraza mnie. Szachu to troll bez przyjaciół, ale prozak to juz glowny p…

• @kundzio51 Odezwał się lekarz psychiatra hahaha. Może mr @Szkodnik to twój bliski przyjaciel nie wiem, nie wnikam

• @Szkodnik Dam Ci śmieszku radę. Napisz do Schetyny czy kogoś z Nowoczesnej niech dadzą ci namiar na ludzi z Brukseli. Widać na forum AO, ludzie cie zlali "czymś ciepłym" i twoje słodkie pierdzenie nie robi na nikim wrażenia. Tak więc działaj może Bruksela ci pomoże. Tak na marginesie @Szkodnik to, że lubisz męskie towarzystwo i usilnie chcesz się umawiać z męskimi osobnikami z forum, to ja na twoim miejscu bym uważał z tymi propozycjami. Ktoś może nie być na tyle wyrozumiały jak Pan ProzaK i zgł…

• Ale spiny hahahaha Zróbcie sobie ustawkę w realu jak to taki jeden hmm jak mu było temu śmieszkowi, aaa @Szkodnik mi proponował. Uśmiałem się do łez z typa czasami mam wrażenie, że spora graczy w tego AO to ludzie zakompleksieni i z problemami.

• Podmuch Zimy

ProzaK - - Aktualności i Ogłoszenia

Beitrag

Podmuch zimy czuć i to jeszcze jak. Sroga zima zagościła w Sandbox Interactive. Z powodu mrozów ekipa została uszczuplona z ponad 50 do 31 osób. Populacja spada na łeb i szyję co jest równoznaczne z mniejszymi dochodami. Szefostwo nie ma zamiaru mieć pomniejszonych dochodów z tego tytułu to co najlepiej zrobić ? Zwolnić ludzi. Zawsze jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę Gdyby tak było różowo i graczy przybywało to raczej by się ekipa powiększała a nie odwrotnie Czas ściągnąć te różowe o…

• Zitat von Serniksernik: „Zitat von Szachu: „To jest agonia poprzez słaby content,dlatego populacja spadła o 80%. @Serniksernik czyt. ze zrozumieniem. Za niedługo na serwerze zostanie VetonB i Grodar jak na wszystkich betach tej gry. “ @Szachu czytam ze zrozumieniem, i smieje sie z tego typu tematow. Nie ma agonii. Agonie to przezylo ostatnio Cloud Pirates gdy okazalo sie ze wiekszosc "graczy" to boty. “ @Serniksernik ja zaś śmieje się z takich ludzi jak ty Każdy Ci mówi, że deszcz pada a ty wmaw…

• Zitat von Grodar: „Ostatnio do gry wróciło około 1k ludzi (Versteckter Text) Zachęcam ludzi do powrotu i do wspólnej gry - nie koniecznie trzeba być w jednej gildii aby wspólnie robić mapy, które dają fajny exp (oczywiście jak się ogarnia). Pozdrawiam. “ O losie, faktycznie tłumy ;P Wróciło kilka osób na ten smieszny event i za kilka dni znowu będzie spadek. Nie gram już od jakiegoś czasu bo jednak AO blado wypada. Więcej było obietnic i zapowiedzi a wyszło jak wyszło. Co do populacji. Niektóre …