Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 981.

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

@Szachu powiedz mamie aby tak często szminek nie zmieniała bo już krążą legendy, że chłopakom się tęcza robi na wiadomo czym xD

• Gentlemen

Grodar - - Gildie

Beitrag

Skoro poszedł oficjalny post o zamrożeniu to i ja dorzucę swoje 3 grosze Ogólnie 4 lata spędzone z AO uważam za: - wszystkie bety i alfy za okres udany gdzie fajnie mi się grało. - release za jedną wielką porażkę twórców, w którą się tylko zapętlają - no szkoda, nie moja gra i nie moja wizja (mimo wszystko zawiodłem się na grze). Od jakiegoś dłuższego czasu nie gram w AO i nawet nie śledzę co się dzieje bo mnie ten tytuł już kompletnie nie obchodzi. Jednak jak to w każdej grze MMO punkt skupieni…

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

Grasz tak aby ludziom w klanie było dobrze. Ogólnie nie interesuje mnie to co było przed release - liczy się to co jest teraz. Zmiany sojuszów na release były podyktowane raczej chamstwem osób z innych gildii w sojuszu niż naszym widzi mi się, że nagle zmieniamy sojusz - czyt wyżej "grasz tak aby ludziom w klanie było dobrze". A tak między nami to mam duży ubaw z tych wszystkich wypocin płaczków na forum bo G jak było tak jest - Yoł

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

albo dorosłość, że się człowiek umie powściągnąć gdy coś mu nie pasuje i próbuje się dogadać, a nie obrażać się i zmieniać w/w rękawiczki xD

• Potęga klanu

Grodar - - Pogawędki

Beitrag

Potęga klanu to nic innego jak granie w nim w swojej paczce od a do z i czerpanie z tego funu, a nie zmienianie gildii jak baby rękawiczki na zimę bo zrobiła się w jednej dziurka xD

• Zitat von poohateq: „DH tylko dla exertion “ To ty się obudź :p

• 1. Powitać w Ally 2. Liczę na owocną współpracę. 3. Życzę samych sukcesów w sojuszu i dobrej niezmiennej atmosfery wewnątrz gildii! 4. Zalecam poprosić Moda o usunięcie postów nie związanych z tematem/ działem:p Pozdrawiam G

• Kariera w KFC [11.08.17 - 22.01.18]

Grodar - - Gildie

Beitrag

Ludzi z KFC personalnie nigdy nie znalem i nie miałem okazji poznać jakoś lepiej (tyle co na wspólnym fame czy WC) - mimo wszystko uważam FF20 za jeden z najlepszych moich okresów w AO. Było zgranie i mimo, że to gra to było dorosłe podejście do tematu (co ja osobiście lubię). Wielka szkoda, że tak znacząca siła w AO (bo siłę w AO rozumiem jako pokaźną paczkę ludzi, umiejącą grać pod jednym szyldem i dążyć do wyznaczonych celów jako jeden twór) kończy swoją przygodę. Tym co przestają grać, życzę…

• Zitat von assassinBK: „gdzie jeden debil w T4 bez żadnych specek itp. potrafi zarąbać całe party. “ Ogólnie to gratulacje jak miewasz takie doświadczenia z party xD Przy okazji odnosisz się na każdym kroku do swojego jakiegoś kodeksu honorowego, a w prosty sposób robisz z buzi dupę obrażając kogoś w T4 od debili... A może ta osoba właśnie była niebywale inteligentna, że w T4 pokonała całe pt - no to o czymś mogłoby świadczyć xD

• Gentlemen

Grodar - - Gildie

Beitrag

up

• Scoia'Tael -> Sojusz PoE

Grodar - - Gildie

Beitrag

A ja tylko przywitałem się ze starą ekipą :p

• Ostatnio do gry wróciło około 1k ludzi (Versteckter Text) Zachęcam ludzi do powrotu i do wspólnej gry - nie koniecznie trzeba być w jednej gildii aby wspólnie robić mapy, które dają fajny exp (oczywiście jak się ogarnia). Pozdrawiam.

Grodar - - Gildie

Beitrag

Chyba większość tej starej ekipy odpuściło AO i bawią się w inne gry. Sam nawet odpuściłem AO na jakieś 2 miechy aby odpocząć. Mimo wszystko nie ma na chwilę obecną na rynku konkurencji dla AO - wszystko się z czasem nudzi (a trochę tego posprawdzałem) xD Może jak wysilą się jeszcze bardziej aby usprawnić AO to ludzie zaczną wracać/ zaczynać - np questy jak w Tibii aby była odskocznia od pustego wbijania fame (od lat to powtarzam).

Grodar - - Gildie

Beitrag

Siema stara ekipo Grywacie coś tam jeszcze w AO?

• @Godunov chcesz nam czarne tereny odebrać? xD

• Gentlemen

Grodar - - Gildie

Beitrag

Z tego co wiem to nie jest polski sojusz ale są w nim polskie gildie

• Gentlemen

Grodar - - Gildie

Beitrag

Trza się liczyć z tym, że kto gra razem z G jest od razu nie lubiany przez jedne i te same osoby, które poza faktem, że nas nie lubią nie wnoszą nic w nasze życie :p Co do nowego Ally - Teraz gdy pierwsze koty za płoty to chciałbym się ze wszystkimi sojusznikami przywitać i życzyć nam owocnej współpracy Powodzenia!

• @Szachu dobijasz się do mnie gdzie możesz, a ja cię po prostu zlewam bo nie jesteś wart dłuższej rozmowy... Wszystkim wokoło coś wytykasz, a sam z tego co pamiętam zostałeś przygarnięty do Scoia gdy byłeś zielony i po podszkoleniu się zabrałeś co mogłeś z gildii i bez słowa poszedłeś do innej - takie trochę niewdzięczne frajerstwo skreślające cię na wsze czasy. Jesteś dla mnie zwykłym błaznem forumowym nie mającym najmniejszego podjazdu do tego co osiągnęliśmy twoim jedynym sukcesem AO to zwiedz…

• Inaczej się może wyrażę w odniesieniu do powyższego postu. Mam wrażenie, że część osób oczekuje na to aby to znowu "ktoś" za nich odbębnił robotę i przyjść na gotowe. To jest takie ludzkie małym wysiłkiem oczekiwać wyśmienitych efektów (według mnie takie podejście jest złe). Pisząc info, że z propozycjami współpracy zapraszam na PW nie chodziło mi o wiadomość typu "Chcemy do sojuszu"... bo to właśnie pokazuje, że ktoś chce przyjść na gotowe. Ja lubię jak operuje się na konkretach w danym temacie…

• Zitat von Godunov: „Widzi pan panie Fikus, to nie to że ja się poddałem. Ja po prostu zrozumiałem dlaczego nie powstanie taka inicjatywa. Odpowiedź dały mi wasze posty. Nie chodzi mi to o to że mi cokolwiek wyjaśniliście. Raczej chodzi mi o język jakim się posługiwaliście. Biorąc pod uwagę to że wypowiadali się oficerowie tu dzież przywódcy gildii to teraz rozumiem dlaczego G nie chcą takiego sojuszu zawiązać. Chyba jako jedyni nie ujadali tu na temat gościa który założył ten wątek. Tym samym pr…