Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 491.

• Moze coś będzie jeszcze z naszego Albionka

• Scoia'Tael

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Rufu7: „Najlepsza Polska gildia @Scoia'Teal : jak sądzicie powinni się inni uczyć jak grać hg? youtu.be/9bk7133Or3U “ Naprawde tym postem przekonałeś mnie !! chce do was!! Chce w taki łatwy sposób wygrywać HG!! Mistrzostwo, skill, poezja ! A ta szybka zmiana targetów, gdy wróg u bram!! ahhh, nie wiem czy dzis zasnę Osoba odpowiedzialna za targetowanie, powinna otrzymać złoty medal od albiona.

• Scoia'Tael

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

A jednak nosicie potki na ff ale trzymacie je na zvz... Temu tak wolno leci ten Fame...

• U have weapons 1vs1 U have weapon 5vs5 And you have weapon zvz And if you play cursed, you can attack more targets ... Beacuse You have a lot time keep stack on 2 enemy's. That's it's skill... And secend I think our cursed in this topic don't have to much spec

• Haha ... He kill me with spear... We need nerf that weapon!!! Nice joke. Now spear it's low dmg(low speed), easy to off him, need a lot energy and last need hunter jacket... (No def skill) Cursed more range? U have instant skill with q and u can move all the time... Fire bow or frost need cast spell Stop play again the best... Easy comp carrion plus nature need also nerf d xD? ..

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von ProzaK: „Zitat von Szkodnik: „Kiedyś, chciałem żeby go zbanowano, teraz jednak dzięki takim jak on, zaczynam rozumieć ludzi opowiadających się za aborcją... Szachu czynisz mój świat bardziej zrozumiałym “ Ja Twoich rodziców nadal nie mogę zrozumieć dlaczego taki błąd życiowy zrobili.Pewnie teraz, żałują najgłupszej decyzji jaką podjęli w życiu. Łącze się z nimi w bólu. “ Zastanówmy się, nie grasz w grę, nic w niej nie osiągnęłaś ale mimo to dalej wchodzisz na forum by w jakiś sposób mn…

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Kiedyś, chciałem żeby go zbanowano, teraz jednak dzięki takim jak on, zaczynam rozumieć ludzi opowiadających się za aborcją... Szachu czynisz mój świat bardziej zrozumiałym

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Myślę, że bez RH przy nicku Szachu nie macie co liczyć na wsparcie tak obeznanego gracza wśród Polskiego społeczeństwa Albionu.

• Gentlemen

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Szkoda, chodź jak widać na przykładzie G warto inwestować od samego początku w Polskie community, by potem nie było za późno. Winter is coming Pozdrawiam

• Hello, as you know, you can not do mage items yet. But I see that in the game Albion Online, there are more important and less important players for our game developers. 1234.jpg 123454.png i would like to know how to craf, or can I test?... I did not get any response, he fled to the island

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Toż pisał biedaczek że w Polsce żyje tak jak ludzie za granicą, tylko nie dodał że miał na myśli kraje typu Maroko, Egipt itp.

• Bursztynowy Kartel

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Zitat von Szachu: „Ja myśle,że @meem to jest Szachu aka Kruk “ Jak trzeba mieć smutne życie towarzyskie by kolejny raz pisać tego typu posty? Pisać o sobie, aby rozpocząć bezsensowną dyskusję na swój temat. Gdzie tak naprawdę cały tekst do niczego nie nawiązuje. Tak samo jak prostytutka, która reklamuje się w gazecie wyborczej.

• Scoia'Tael

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jak widać Rosku są więksi specjaliści albion niż ty. To jak dodam że na T5 dangu też to idzie zrobić, to mnie zbluzgaja. Wiem wiem, magia

• IX Kohorta

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Gj, mam nadzieję że jesteście w posiadaniu tego uroczego mounta;)

• Polski Discord Do Mixów HG/GVG

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

co do nazwy proponuje po prostu Bramy piekielne z badz bez AO

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Nie wiem czy Prozak to kolejne konto Szacha który lubi siebie komentować, czy borowik który co chwile zmienia gadkę, by spróbować komuś wbić szpilkę, nie z tej strony to drugiej. Naprawdę nie ośmieszaj się już Tak kończyłem gimnazjum, Ty nie? heh toż nawet w screenach widać jak piszesz, że masz 27 lat... chodz pewnie trzeba to czytać 17. Tak kononowicz to mój ojciec lepiej Ci z tym? Idz dzieciaku bawić sie dalej w pseudo wojownika internetów, i nie ośmieszaj się, jaki to pan odważny za ekranu je…

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Prozak wybierasz go a nie mnie? Chwila? Kto mówił bez potek itp pokaż mi to... ja tylko pamiętam że założyłeś nawet temat o tych walkach 1vs1 a którego już chyba nie ma myślałeś tz mówiłeś że jesteś najlepszy, nie wyszło ... oj build twój był wtedy op, zdziwiony że potka była uzyta, rozumiem sie że do tej gówki nie przyszedł pomysl ze ktoś pomysli i uzyje odpowiednią potke która Cie kontruje dziecko płacz dalej z prozakiem W internecie nic nie ginie, jak znajde czas po fame farm chetnie przeszuk…

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Kazaszek my tu śmiechy hihy a kolega jak widac od dawna mnie obserwuje po cichu na facebuku ; ( kurde no az nie wiem.co powiedzieć. Ps. I jak prozak niezla dupcia z tej Anii? Mysle ze nie zaprzeczysz. Rozumiesz ze ty i ja to przeszłość, czlowiek czasem sie zagubi... z błądzi... ale najważniejsze to dalej zyc i isc przez życie z uśmiechem na twarzy

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Sam mu robiłem, w pewnym momencie gdy zrobiło się niezręcznie przestałem... wyszedłem, urwałem kontakt chciałem przemyśleć.

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Ma problemy aby publicznie wyrażać uczucia, ale to Mi osobiście pasuje! Wiecie co ludzie chcą mieć zawsze dla siebie na własność? , to co jest im niedostępne challenge accepted. Miłość jest ! to widać, nikt jeszcze tak mnie nie zaczepiał w każdym możliwym wątku, ja jedynie myślę że błędnie odebrałem jego zaczepki i zamiast oferować salę boksu, może mogłem zapasy zaproponować, szorstka miłość to kocham