Search Results

Search results 1-14 of 14.

• Quote from meem: “"nie przejmój się !" poprawcie to plx ” "plx" popraw to proszę...

• Quote from Zastec: “Quote from Demini: “Dla mnie nie uczciwe jest tylko to że premium rekompensaty dostaną tylko ci co byli od początku premiery, a ci co kupili tydzień czy dwa tygodnie temu gre ledwo weszli do gry i już caly tydzien nie mogli grać, te osoby też powinny dostać. Ale cóż ja bez premki życ mogę, nie jestem cebulą by wołać premke 7 dni i aż tak płakać to już przesada,nie mówię że się nie należy ale ludzie. ” Przeczytaj oryginalny tekst nie ma tam słowa że premke dostaną jedynie osob…

• Dla mnie nie uczciwe jest tylko to że premium rekompensaty dostaną tylko ci co byli od początku premiery, a ci co kupili tydzień czy dwa tygodnie temu gre ledwo weszli do gry i już caly tydzien nie mogli grać, te osoby też powinny dostać. Ale cóż ja bez premki życ mogę, nie jestem cebulą by wołać premke 7 dni i aż tak płakać to już przesada,nie mówię że się nie należy ale ludzie.

• Combating "Gold Sellers"

Demini - - News Archives

I send to Bercialk message with info some guy/woman who sell silver

• Szukamy Gildii ^^

Demini - - Gildie

Zamykam

• Widzę że cebula w każdym poście musi płakać jaka ta gra jest ch... to w nią nie grajcie proste. Wy zapłaciliście za dobry pordukt gra sama w sobie jest świetna i serwer mają dobry, gdyby nie ataki idiotów którzy żerują na ciężkiej pracy twórców gier gra by smigała bez problemu, to nie ich wina że zostali wzięci na cel, owszem można polemizować że mogli się na to przygotować, ale nie mieli nigdy z tym problemu więc nie brali tego pod uwagę, ale za to teraz działają, ci co najwięcej płaczą wezmą k…

• Ja polecam kupić po prostu w kiosku z Lotto PaySafeCard, zakładasz tam za darmo konto, kupujesz PSC = PaySafeCard o wartości 20, 50, 100zł wpisujesz pin i płacisz. To wygląda jak doładowanie do telefonu. Ja od lat korzystam z PSC i płace w ten sposób za gry. Idę do kiosku proszę 100 doładowanie mam pin loguje sie wpisuje pin i klikam zapłać. Tyle. Ew nie musisz zakładać konta jest możliwość od razu podania pinu podczas płatności. Więc polecam tą metodę;)

• Szukamy Gildii ^^

Demini - - Gildie

Dzięki za odzew, na pewno się odezwiemy do kogoś z kim będziemy chcieli porozmawiać na temat gildii gdy tylko obgadamy ze znajomym wszystko wink.png

• Szukamy Gildii ^^

Demini - - Gildie

Dostałem już wiadomość od kogoś z The Leftovers na forum pw. Na PVP jasne że będziemy chodzić to cel tej gry, ale nie będziemy chodzić z niskim Tierem

• Szukamy Gildii ^^

Demini - - Gildie

Witam, ja oraz mój kolega w wieku 28+ szukamy NORMALNEJ dojrzałej Guildii w której można czuć się swobodnie, można wspólnie pograć krypty i ekspedycje a z czasem po zdobyciu lepszego Tieru pvp itd. ;). Szukamy ludzi z dużym dystansem i poczuciem humoru, chętnych do pomocy i współpracy grupowej. Chcielibyśmy skupić się troszkę na tych "dungeonach" bo zazwyczaj większość farmimy by się ubrać i zarobić kasę. Patrząc na nasze wymagania ciężko chyba będzie taką znaleźć , ale nic na siłę, mamy czas, p…

• IX Kohorta

Demini - - Gildie

Ledwo wszedłem na dicsorda a już sprzątają wpisy "Witam" po spytaniu dlaczego nie można pisać na kanale tekstowym "witam" i ogólnie pogadać pohihotać to stwierdzili by pisać sobie na priv z kolegą. Sory ale to wielki minus, że nie macie kanału tekstowego "Ogólny/pogawędki" to podstawa, każdy serwer a nawet forum to ma, ludzie chcą gdzies o czymś pisac lub pogadać, teraz szukając kogoś do gry w party mam pisac do każdego po kolei na pw? Już nie chodzi o czat ale o samo postępowanie, nie ładnie i …

• Od dwóch dni czekałem na was by doprowadzić do rekrutacji razem z kolegą do dziś nikt nie odpisał, ani się nie zainteresował, rozumiem że praca, życie itd ale w ciągu 2 dni s wolne wieczory i noce a i tak brak odpowiedzi. Wiec szukamy dalej Powodzenia!

• Kur... co jest?

Demini - - Pogawędki

Quote from Diegs: “Też mam taki problem, gra mi się odpala ale nie widać na ekranie tylko na pasku w takim wypadku musze wyłączać w menadrzerze proces o nazwie QtWebEngineProcess wtedy mi się na ekranie pokazuje Launcher i mogę grać, ale dosyć często gra się kraszuje, sterownik graficzny mi po prostu pada drzewko skili jak wejdę też po prostu gra mi kraszuje się tak samo jak np ALT+TAB wezmę to też ... Ten klijent jest totalnie zjebany jak i sama gra... Wiecznie serrwy offfline juz chyba z 6 god…

• Następna cebula która płacze, to nie graj w nią