Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 479.

• Scoia'Tael

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Jak widać Rosku są więksi specjaliści albion niż ty. To jak dodam że na T5 dangu też to idzie zrobić, to mnie zbluzgaja. Wiem wiem, magia

• IX Kohorta

Szkodnik - - Gildie

Beitrag

Gj, mam nadzieję że jesteście w posiadaniu tego uroczego mounta;)

• Polski Discord Do Mixów HG/GVG

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

co do nazwy proponuje po prostu Bramy piekielne z badz bez AO

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Nie wiem czy Prozak to kolejne konto Szacha który lubi siebie komentować, czy borowik który co chwile zmienia gadkę, by spróbować komuś wbić szpilkę, nie z tej strony to drugiej. Naprawdę nie ośmieszaj się już Tak kończyłem gimnazjum, Ty nie? heh toż nawet w screenach widać jak piszesz, że masz 27 lat... chodz pewnie trzeba to czytać 17. Tak kononowicz to mój ojciec lepiej Ci z tym? Idz dzieciaku bawić sie dalej w pseudo wojownika internetów, i nie ośmieszaj się, jaki to pan odważny za ekranu je…

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Prozak wybierasz go a nie mnie? Chwila? Kto mówił bez potek itp pokaż mi to... ja tylko pamiętam że założyłeś nawet temat o tych walkach 1vs1 a którego już chyba nie ma myślałeś tz mówiłeś że jesteś najlepszy, nie wyszło ... oj build twój był wtedy op, zdziwiony że potka była uzyta, rozumiem sie że do tej gówki nie przyszedł pomysl ze ktoś pomysli i uzyje odpowiednią potke która Cie kontruje dziecko płacz dalej z prozakiem W internecie nic nie ginie, jak znajde czas po fame farm chetnie przeszuk…

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Kazaszek my tu śmiechy hihy a kolega jak widac od dawna mnie obserwuje po cichu na facebuku ; ( kurde no az nie wiem.co powiedzieć. Ps. I jak prozak niezla dupcia z tej Anii? Mysle ze nie zaprzeczysz. Rozumiesz ze ty i ja to przeszłość, czlowiek czasem sie zagubi... z błądzi... ale najważniejsze to dalej zyc i isc przez życie z uśmiechem na twarzy

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Sam mu robiłem, w pewnym momencie gdy zrobiło się niezręcznie przestałem... wyszedłem, urwałem kontakt chciałem przemyśleć.

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Ma problemy aby publicznie wyrażać uczucia, ale to Mi osobiście pasuje! Wiecie co ludzie chcą mieć zawsze dla siebie na własność? , to co jest im niedostępne challenge accepted. Miłość jest ! to widać, nikt jeszcze tak mnie nie zaczepiał w każdym możliwym wątku, ja jedynie myślę że błędnie odebrałem jego zaczepki i zamiast oferować salę boksu, może mogłem zapasy zaproponować, szorstka miłość to kocham

• Brawo Devsi!

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

@KickinMACHINE i tak nikt nie zrozumie naszej miłości a on dalej może sobie wmawiać, że te uczucia nic nie znaczą

• Jak dorośniesz zrozumiesz. Mój ty nieposkromiony wojowniku internetu

• Wiem ze bycie w internecie daje nam możliwość bycia kims innym (moze kimś, kim nigdy nie bedziemy. Jak za mlodych lat zycia bohaterem, a teraz po prostu kolesiem z jajami) jednak tutaj sa wieksze problemy, serio masz duze problemy dzoecka w wieku 12 lat, albo masz 12 lat... mimo wszystko prosze autora postu o to aby zglosil do moderatora posty ktore nic nie wnoszą, bo dyskusja z graczem poziomu prozaka przeraza mnie. Szachu to troll bez przyjaciół, ale prozak to juz glowny powód ludzi glosujacyc…

• Patrzcie i znów dziewczynka wróciła na salony, alfons dał telefon czy ukradłaś dla klienta Jeżeli kogoś interesuje przebieg naszej ustawki zapraszam (Versteckter Text) (Versteckter Text)

• Potęga klanu

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Faktycznie, ale nie tylko G jest dalej... mamy dwie jeszcze Polskie gildie, które wciąż grają. PS. ładne gvg ostatnio macie aby tak dalej powodzenia.

• Potęga klanu

Szkodnik - - Pogawędki

Beitrag

Zitat von Grodar: „Potęga klanu to nic innego jak granie w nim w swojej paczce od a do z i czerpanie z tego funu, a nie zmienianie gildii jak baby rękawiczki na zimę bo zrobiła się w jednej dziurka xD “ Zitat von Grodar: „albo dorosłość, że się człowiek umie powściągnąć gdy coś mu nie pasuje i próbuje się dogadać, a nie obrażać się i zmieniać w/w rękawiczki xD “ A co powiesz o ciągłych zmianach sojuszu? Jak nazwiesz taki "klan" ktory wszedzie widział świetlaną przyszłość, ale na koncu tunelu był…

• Nie chodzi o fakt, że gildia nie jest w stanie wybić się, czy z małej gildii powstanie znacząca siła. Jednak nie mogę zrozumieć jak samemu można siebie tak nazywać, a następnie twierdzić iż to tylko chwyt marketingowy. Patrząc na ludzi w wszystkich gildiach, jest znacząca większość nowych graczy, gdzie starzy się wykruszyli, poszli dalej. Jednak dalej uważam, że żaden gracz nie powinien poczuć się urażonym gdyż dałem takie porównanie, ja jedynie piszę co widzę i jak odczytuję to co pisał do mnie…

• Pamiętaj jest coś takiego jak telefon zaufania. Nie ma sensu dalsza dyskusja osobiście jak widać nic nie wiesz, co mnie nie musi dziwić nie ma potrzeby szperać... ale raczej wtedy nie wyrażamy jakiegoś zdania nie mając do tego podstaw. Zły dotyk boli, w internecie możemy pokazać "jaja" ale mimo wszystko dalej trzeba mniec do tego jakieś podstawy... Mam nadzieje, że gildie w których obecnie jestem, wybaczą mi obrażanie tak znanej potęgi albiona. ps. gówno jak nazwiesz czekoladą, nie jest to chwyt…

• Staram się jakoś Cię zrozumieć, nawet przez chwilę wcieliłem się w Twoją osobę i poczułem się autorem Twoich postów, muszę tak więc zadać Ci to pytanie, czy jakiś nauczyciel w młodym wieku skrzywdził Cię? Bo mimo wszystko nie dostałem żadnej odpowiedzi ( co mnie w sumie jeszcze tak mocno nie dziwi ) jak stwierdzenie mego poziomu IQ po przeczytaniu mego postu. Rozumiem, że już nie uzyskam odpowiedzi, a silna gildia to inaczej bycie wazeliną w tyłku innej gildii, gdzie lider sojuszu sobie może ulż…

• Osoby inteligentne, nie wspominają o tym, gdyż nie widzą takiej potrzeby, Ty jednak musisz napisać o tym kilkukrotnie aby? Gdy sam siebie oceniasz jako trolla internetowego, mam całkowite prawo do swojej opinii. Oczywiście nie musisz się zgadzać ale osobiście bardziej błaznujesz niż trollujesz. Pokazałeś kiedyś na forum, że nie lubisz ludzi którzy dodają sobie sami skrzydeł na przykładzie KFC ( chodz, oni jak już wspomniałem wyżej mieli osiągnięcia ) Tak więc automatycznie po dołączeniu do sojus…

• Zitat von Godunov: „Zitat von Szkodnik: „Zitat von Godunov: „Osiągnęliśmy to w co wielu powątpiewało: z casualowej gildii wyrosła nowa potęga na arenie AO “ Uśmiałem się, teksty trolli z KFC mi się przypominają, chodz oni od początku już coś reprezentowali... “ Gdybym był trolem, podjął bym rękawicę, chwilka przecież właściwie to jestem - Wybacz jesteś błaznem nie trollem .Tak na poważnie: tekst może trochę na wyrost, trochę o charakterze marketingowym, tu się zgadzamy. Cieszy mnie że wspominasz…