Search Results

Search results 1-4 of 4.

• Nazwa gildii:Prosektorium Sojusz:brak Lider:Hardziol Miasto gdzie gildia stacjonuje:Fort Sterling Lock / Dostęp do terenów i kryjówek:HO Runelvein Bog Główne aktywności gildii:pk,frakcje, small skale Komunikator i link do niego:discord.com/invite/caJhnBCr9G Link do tematu na forum: Ewentualne dodatkowe informacje:

• Proszę mi wytłumaczyć bana na PL czacie na 23h z powodu rekrutacji, ponieważ nie napisałam nic na temat rekrutacji . Załączam screeny z wiadomością od was za co ban + screen tego co ja napisalam i ostatni screen tego co oznaczał skrót .

• Prosektorium Rekrutuje !!!

KokaPM - - Guild Recruitment

Uwaga ! Szukamy aktywnych graczy :kciuki w górę: W gildiii jest nas około 100 osób polecam spróbować,atmosfera jest nietypowa i na luzie każdy kto posiada jakiekolwiek poczucie humoru napewno się u nas odnajdzie jeśli masz mało fejmu - napisz do mnie .Pomagamy świeżym się wyexpić na grupówkach które funduje gildia :święty: Brak sojuszy ,żadna rentierka Gildia Gankerska Prosektorium Zaprasza Wszystkich Chętnych Do Wspólnej Gry :kciuk w górę: :kciuk w górę: :kciuk w górę: Co mamy do zaoferowania ?…

• Prosektorium rekrutuje!!

KokaPM - - Guild Recruitment

Szukasz gildii? Nie możesz zdecydować się do której gildii dołączyć?❓ Prosektorium rekrutuje! Gracze nowi i ci już doswiadczeni mile widziani Jesteśmy gildią gankerską, która głównie zajmuje się zabijaniem archów ⚔Content PK jest na porządku dziennym .Tutaj nauczysz się wszystkiego. Gildia dopiero co powstała ale podkreślam ,że nie jest to kolejna polska gównogildia. Składa się z doświadczonych graczy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat gry i z chęcią się nią dzielą ☺️. . Po więcej info za…