Search Results

Search results 1-11 of 11.

• Ku Ciekawości wszelkich innych - Wasz szacunek dla mnie nic nie znaczy, nie byłem nikim innym jak graczem który organizował wam content. Tylko tyle, chcecie to sobie szanujcie kogo chcecie xd Ja nie zupa, mnie nie trzeba lubić. Ja was też nie muszę ;p

• Lel, dla mnie wy nie macie znaczenia xd jesteście dla mnie tylko fragami. W każdym razie ostrzegam Angry nagrywa wszystko co mówicie, zapisuje wszystko co piszecie a na koniec manipuluje prawdą na własną korzyść robiąc z siebie ofiarę ; ) Piszę to ja, dlaczego? Bo grałem z nim 2 lata i mam dosyć jego spowiedzi, dram i wszelkiego innego chujostwa. A Tryper znalazł swoje pięć groszy po problemach z dyplomacją z Last legionem xd Dupcia pękła c'nie?

• Jak chcecie usłyszeć prawdę to wejdę na discorda =) Niech kłamca wypowiada się przy mnie, a ja wypowiem się też o wszystkim

• Quote from Trublo: “To jakiś żart? xD Przecież na ogłoszeniu było napisane, że Nie Opuszczać gildii do rozliczenia, bo nikt nikogo nie będzie ganiał xD Myśle że Angry jest zbyt dojrzały by sie w to bawić Nawet zakładając że coś o mnie mówił, to czysto hipotetycznie mógłbym jednak poczekać na kase i iść w pizdu, reszta to samo, więc na własne życzenie opuszczając gildie, pozbawiasz sie roszczeń... Troche więcej ogłady panowie, gracie w komputer, nic więcej... ” Quote from Trublo: “Nie Opuszczać g…

• unknown.pngunknown.png

• O mnie tu nie chodzi xd Ja tylko wyszedłem z gildii, jasno mu określiłem. Niech olewa liderkę dalej I tak się skończyła jego przygoda o Albionie, a teraz scamuje graczy na rozliczeniach xD PS. Do nikogo nie pisałem priv

• unknown.pngunknown.pngunknown.png

• Witam! Otwieram wątek który jednak został wymuszony przez owego gracza AO: AngryWolf występującego na forum pod pseudonimem: WscieklyGaming Owy gracz przyczynił się do wielu dram, zasłaniając się wkładem pracy w życie gildii sprawił że powstało bardzo wiele niejasnych i nie normalnych sytuacji. Wypowiadam się jako ja - moja wypowiedź ma na celu działanie jako przestroga. W momencie kiedy gracz zdał sobie sprawę że odchodzę z jego "gildii" stwierdził, że zdemonizowanie mnie będzie najlepszym pomy…

• Masz rację Rejs, prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna a po tym jak kończy. Spójrzmy na Marka, normalny gracz kończy jako wyprany dupoliz Wyrywacza który razem ze swoim cyklopem oxym tworzy świętą trójcę Albiona. PS. Darujcie NdwZ'towi ;/ odkąd miał rozliczenia w Last legionie za szybko skoczyło mu ego i teraz chłopaczyna się zagubił. ###Piszę jako zwykły gracz Prywatna wypowiedź :*** LOVKI

• Hi! I'm Tatsumi and this is being wroten in the name of all players that already have left the Albion Online. Well my statement is same. Im about to quit soon if this keep going up. MAIN PROBLEM FROM DEVS---> NO GUILD ALLIANCE LIMITS Okay you've changed the black map and you maked it worse. No towns well we swallowed it. Anyway you created Alliance on black zones of size 8000+ people wich created Hyper inflation on global market. Why? Because Those Alliances are keep gathering legendary material…