Search Results

Search results 1-20 of 72.

• 12b17ab1aded7d77.gif Hej hoo na horyzoncie albionowskiej przygody. Corona serdecznie zaprasza pod swoje skrzydła nowe oraz te starsze gildie chcące posmakować rarytasów albionowskiego świata. Nie macie pomysłu na dalsza grę w Albion? Chcecie wspólnie w miłej atmosferze przemierzać świat pełen niespodzianek? Nic trudnego!! Już dzisiaj podejmij z Nami współpracę. Jak czas pokazał Corona przetrwała wszelkie przeciwności losu i stała się silnym fundamentem na którym można budować przyszłość polskiej…

• hehe przygotowanie do ZvZ Przygotowania do ZvZ unknown.png

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Quote from Zastec: “Quote from Dryhde: “Wam chłopaki by sie głównie przydali gracze pod 5's, od kiedy gram na hg spotkalem może dwa razy polski team i to był faceroll. Ale może to nie możliwe, polski albion chyba po prostu nie ma graczy do 5 vs 5 , ludzie nie rozumieja, że to jest prawdziwy endgame tej gry, zamiast tego wola debatowac co jest dla nich opłacalne, co nie. @Modnoc, co do tego czy gra umiera czy nie - sam albion może i nie, ale hardcorowe pvp już tak, grając helgi po 22-23 znam na p…

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Quote from kundzio51: “Quote from Godunov: “To zadam teraz przewrotne pytanie, bo widzę że ciężko wam zrozumieć dlaczego nikt nie chce fuzji (albo nieliczni). To może fuzja tylko w drugą stronę. Może chcecie przejść do CRP? Proponuje wam fuzje do CRP. Co wy na to? Proszę o argumentację, dlaczego by nie? Jeśli chcesz podyskutować to proszę bardzo. Widzisz brak Ci zrozumienia drugiej strony, cokolwiek bym nie napisał i jakiej wykładni nie zrobił, twoje Ego jest za duże aby zrozumieć "dlaczego nie"…

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Zgadzam się w paru kwestiach @Morgennes , tylko powiem Ci to z mojego punktu widzenia. Wiele razy podejmowano rozmowy, różnego typu działania do stworzenia pl sojuszu, niestety olano temat a tamtym momencie Albion miał bdb okres bym powiedział. Do dzisiaj żałuję, że pl sojusz się nie stworzył. Wielu ta gra się znudziła tak po prostu, a wielu min mnie jako prawa ręka Corona Regni Poloniae wypaliło się w nawiązywaniu nowych braterskich kontaktów. Olano mnie wiele razy, gry mówiłem bardzo poważnie …

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Corona Regni Poloniae nie jest zainteresowana na dzień dzisiejszy. Dziękujemy za propozycję podjęcia współpracy. @Paulox Ja nie narzekam na to, iż nie mam z kim grać. Dziennie mamy naprawdę dobry online i na spontanie coś robimy. Koniec gry - miałem na myśli, iż mało ludzi jest do bitki np. Nie ma się z kim bić. Nie jesteśmy mistrzami tego typu aspektu gry, ale mimo casuali serce wojowników tez mamy:) . Co jak co w Coronie jest tak jak w rodzinie i niech tak zostanie. Przychodząc zmęczony z prac…

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Za przeproszeniem @assassinBK nie wiesz a mówisz głupoty. Nasza gildia zabija na czarnych a nie na czerwonych takie sprostowanie ale po co zapytać lepiej ocenić od razu:)

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Jednak, raczej, na pewno uczęszczam na mercie, gdzie uwaga wiele razy ginąłem i był strach cokolwiek wykopać. Teraz? jakoś nie widzę ludzi. Wczoraj usilnie próbowałem z moją kompania przyjaciół pobić się trochę. Spotkaliśmy jednego zerga i to właśnie na tej kochanej Mercie:) taka cisza jak by gra wymarła. Ostatnio robiąc czarnego dunga 2-3h była cisza jak makiem zasiał:) Może mamy szczęście nie wiem. Powiem od siebie @Modnoc złote czasy dla zbieraczy nastały - mercia pusta i stacki pełne tylko i…

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Wiele razy były podejmowane tematy polskiego community. Temat olano a było wiele pl gildii. Jedne się rozpadły, jedne poszły pod ARCH, jedne nie chciały podjąć współpracy. Teraz już wydaje mi się za późno na jakieś mega łączenie bo kogo chcemy łączyć jak na palcach jednej ręki wymienię gildię co grają jeszcze cokolwiek. Albion to niestety też polityka. Zainwestowałem 200 zł w grę i dobrze się bawiłem parę msc. Teraz? czas stagnacji trochę bo człowiek się dorobił złota i stać go na rok premium . …

• Spadek Populacji!

blastte - - Pogawędki

Spadek populacji niestety da się odczuć bo od paru dni nie ma kogo zabijać, looty małe i nawet ten aspekt gry zaczął kuleć. Cóż tu robić, jak szukać zajęcia skoro wszystko kuleje i nie ma jak szukać nowego contentu bo ludzi brak...

• youtube.com/watch?time_continue=62&v=TWLfV3w4FfU

• ojeju jaki słodziutki biały wilczek. Też mam białego wilka podczas ucieczki z czarnych terenów przed zergiem mój czarny wilk magicznie zamienia się w białego.....

• nie miałeś nic ciekawego do napisania wow

• Zastanawiam się czy rzeczywiście grasz w Albiona:) Ruski jest ale bez przesady. Jęczycie na lewo i prawo jaka ta gra zła. Nie pasuje to macie 10 innych różnych MMORPG. Standard musi być najłatwiej narzekać i mówić beee...

• Pozwój że nie ujawnię miejsca strategicznego:)

• teren leśny

• unknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.pngunknown.png unknown.png 2 dniowa zabawa Corony na PK. Zapraszamy nowych graczy do wspólnej zabawy:)

• Zapraszam nowych graczy, chcących poznać świat albiona w miłe atmosferze. Dzienne eventy PVE, Ganki PK - każdy znajdzie coś dla siebie. Wyrażamy chęć stworzenia małej grupy ZvZ i bawienia się na czarnych. Kontakt w grze blastte lub zapraszam na Naszego discorda w celu nadania statusu wojownika:) a ps: Może jestem casuelem ale serce wojownika we mnie bije. Do zobaczenia elo:)

• New-Hope

blastte - - Gildie

Prosze o kontakt z blastte

• PARTYZANCI. tylko twarde sztuki

blastte - - Gildie

Proszę o kontakt:)