Search Results

Search results 1-20 of 163.

• Witam wszystkich! Chciałbym poinformować o powstaniu nowego tworu który ma na celu zintegrować najaktywniejszych graczy z czterech gildii: CRP, WhiteKings, Kyushu Seido-kai i IX Kohordy. SOJUSZ to nazwa naszego nowego domu w AO bo na fundamentach sojuszu Sfora zostaliśmy sworzni. Naszym celem jest dobra ale intensywniejsza niż do tej pory, zabawa w doborowym towarzystwie. Zapraszamy wszystkich chętnych, w tym mniejsze gildie chcące przyłączyć się do nowo powstałego tworu, prowadzonego starymi do…

• To teraz mam wrażenie że jesteś mniej inteligentna wersja szacha jeśli to możliwe, mhm. Noob w wolnym tłumaczeniu to nowicjusz, a jak wiesz już trochę tu spędziłem czasu. Casual to niezobowiązujący, luźny etc. Nie wiem czemu ma służyć ta rozmowa, jeśli gadasz bzdury. Jeśli masz konkretne uwagi, jakieś zapytania i coś wartościowego do powiedzenia to proszę, jeśli dalej bzdury, zostaniesz przeze mnie wrzucony do wora z ludźmi którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i którym nie odpowiadam, ta…

• Hehe, śmieszne, z twojej wypowiedzi wynika że casual to teraz trend i pożądany "tytuł" w AO. Nie rozumiem jednak czemu ma służyć twoja wypowiedź. Jak się zdecydujesz co chciałeś powiedzieć to czekam na cd. Nie zamierzam składać definicji jakiegoś słowa i się o nie kłócić :). Ja używając słowo casual miałem na myśli słabe pojecie o tej grze i że mam mało czasu nad nią spędzonego. Boję się teraz że jeżeli ono jest takie trendy, to zostanę skopany za przypisywanie sobie jakiś zaszczytów. Co do pora…

• Widzisz Szachu Casualowa gildia ma to do siebie że grają w niej casusowi gracze tacy jak ja. Ci casualowi gracze mają świadomość że to tylko gra, a wojna na forum jak i w grze, to bitwa o kilka pikseli. Mają więc dystans do tego co się dzieje i śmieją się za wpisów tak zaangażowanych forumowiczów jakim niewątpliwie jesteś. Mam po za tym w d..pie jakie masz inne statusy na tym forum i co sobą reprezentujesz: troll, mściciel z pod znaku byczych jąder, podwórkowy pajac (to zależy od punktu siedzeni…

• Szukam Guilde

Godunov - - Gildie

Giant, tak jak powiedział Glokz, to nie ta gra. Tu na 100 aktywnych gildii takiej nie znajdziesz. Czym bardziej gildia jest PvP tym bardziej poluje na wszystko co się rusza. Jeśli lubisz pvp to tu na pewno nie idzie to w parze z "rycerskimi" wartościami. Możesz po prostu szukać w jakiejś większej gildii ludzi myślących podobnie jak ty i np polować na Pkaczy. Po prostu sam musisz wypracować sobie miejsce dla swoich założeń w tej grze, a kiedy już zrozumiesz że nie ma na nie miejsca w tej grze, mo…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Hehe, ta przykład, przykładem, też byłem na dorobkowym za granicą więc przykład dla mnie do wyobrażenia, moze dla tych którzy tego nie doświadczyli to sytuacja abstrakcyjna: Autobus; Polak; Emigracja. Mi się to w głowie układa. Następne moje wizje postaram się umiejscowić bardziej uniwersalnie, na rodzimym gruncie, bo widzę że i to gdzie je umieszczam może wzbudzać kontrowersje. Nie mówię o Szachu bo dla niego kontrowersyjny jest każdy wpis, każdego forumowicza, o każdej tematyce. Co do wypowied…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Zgadza się wiem, jestem zorientowany. Myślę że post który cyt. wyjaśnia wszystko. Wystarczy jeszcze przejęć daty naszych relacji z Sedalinem, spojrzeć na forum CRP i szybko się zorientujesz o co mi chodzi i co mu proponuję. Nie lubię pisać wprost. Trochę ruszysz głową a też do tego dojdziesz..

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Sedalin, nawtykałeś tych filmików na naszym forum tyle że nie wiem czy wiesz że reklamujesz swoją gildie w niewłaściwym temacie. Z drugiej strony byłbym hipokryta atakując cię za to więc proponuje abyśmy obaj zmienili się miejscami gdzie chcemy uzewnętrzniać swoje mądrości, bo nasza obecność po niewłaściwej stronie forum możne wkurzać naszych liderów. Co do filmików i komentarzy pod nimi: dla mnie jesteście POTĘGĄ, a na tym forum do tego stwierdzenia mam wykupione prawa, więc wiem co mówię :). @…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Wiem że przykład jak przykład, nie odda sytuacji 1do 1. Chodzi mi o to że jak się wypowiada któryś z członków CRP zawsze przypisywane są nam pobudki patriotyczne, niezależnie od tematu. To nie to że mi to szczególnie przeszkadza bo nie wstydzę się tego i czuje się patriotą. Chodzi mi o to że wypowiedź glokza ni jak ma się do patriotyzmu. Ja w tym przykładzie chciałem Cię nakierować na sedno problemu. Wiem że mylnie może być ono widziane jako miłość do ojczyzny etc, ale problem jest w tym że pozo…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Tox nieraz twoje mądrości z całym szacunkiem, mnie zwalają z nóg. Teraz wyobraź sobie teoretycznie że jedziesz w Anglii autobusem z samego przodu tuż przy kierowcy. Wchodzi do tego autobusu inny Polak. Angielski kierowca zatrzymuje go i pyta czy ma bilet aby jechać tym autobusem. Koleś odpowiada żę nie. Kierowca zaczyna go wyzywać od polskich złodziei, śmierdzących emigrantów z polaki którzy tylko chleją i kradną. Wyprasza go z autobusu. Rozumiem że po tobie spłynęło by to jak po kaczce. No to s…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Hehe, Szachu może bym się przejął twoją opinią, ale jakoś mi nie zależy. Jestem wręcz wdzięczny że pokazałeś w swoim poście że nie chcesz mnie w swoim obozie. Szkoda mi tylko chłopaków na których próbujesz się powołać, szukając swojej racji. Rozumiem że cały świat zmówił się przeciwko twojej inteligencji i roztropności, bo TY jako jedyny masz przecież rację i nikt nie chce się na tym poznać. Ciekawa choć popularna choroba psychiczna, także muszę cię rozczarować, nie jesteś wyjątkowy. Pzdr

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Wiem Szachu że wszędzie widzisz dramę. Ja dramy nie widzę. Teraz dodatkowo przyszedł ci nowy obowiązek dbania o moje samopoczucie. Cieszę się. Rzuć ręcznik jako mój sekundant i powiedz mu że walka z pomniejszymi "Bossami" to dla mnie przeszłość bo przeskoczyłem lvl.!. Co do jakiejś walki i Diahlina to chyba grubo się mylisz, obaj jesteśmy ludźmi kochającymi pokój :). Chyba że mówisz o kimś innym ale poniżej byłego przywódcy gildii już mi się nie opłaca wchodzić na ring ;). Co do kasy Dahlin to w…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Swoja drogą za pozycjonowanie należ mi się działka Dahlin :).

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Quote from cronkk: “Quote from glokz: “ ” Dziwne, dołączasz do topowego sojuszu który ma problemy jako gildia casuali i dziwisz się że gracze którzy chcą być najlepsi mają z wami problem confused.png confused.png ” Nie wiem skąd wnioskujesz że mamy problemy. Trochę to przypomina chęć wywołania samo spełniającej się przepowiedni. No to już jak wiesz że mamy problemy to może wiesz jakie? Może uda się nam zapobiec takowym dzięki twoim wrodzonym zdolnościom. Jeżeli drogo nie będzie to skorzystamy :)…

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Quote from meem: “Dziwisz się, że TOP1 gildia obraża graczy bez jakiegokolwiek doświadczenia w PvP ” To raczej niewłaściwy tok myślenia w waszej dyskusji. Tu raczej chodzi o to że jeśli topowa gildia rozmawia z calualami bez doświadczenia w PvP nie powinna ich obrażać w formie: "śmieszne, głupie polaczki" (z tego co wiem to łagodny przykład w odniesieniu do tego co się tam działo), bo tu nie chodzi o narodowość tylko o brak doświadczenia w PvP. Mogli przecież odnieść się do braku doświadczenia w…

• Tak, widzę że uważnie czytałeś ile potężnych potęg było w poście do którego się odnosisz i porównuje sobie siuśki ze wszystkimi na forum :). Niech ci będzie :), miłej zabawy.

• Wy panowie naprawdę się nudzicie. Te teksty zostały już omówione i "zhejtowane" do spodu. Trzeba znaleźć jakiś lepszy temat. Ja tu nie widzę za bardzo sposobu na wzbudzenie dyskusji. Odgrzewane kotlety już nie smakują tak samo :). Sedalinie, chłopie kochany jak chcesz spotkać naszą "potęgę" to musisz częściej śmigać po czarnym, najlepiej Mercji bo tam stacjonujemy i trenujemy. Możemy umówić się na mały sparing pod warunkiem że nie weźmiecie na niego całego waszego sojuszu. Z waszych filmików wyn…

• Quote from WoogieBoy: “Nieno są już tak potężni, że założyli topowy sojusz z gentami. ” Jesteśmy na tyle potężni że mamy w poważaniu co mówią inni i bez kompleksów,krok po kroku realizujemy swoje założenia. Co do współpracy z G, muszę was zmartwić, układa się wzorowo. Obie frakcje czerpią to co chciały uzyskać z współpracy. Dodał bym coś głupiego abyście mogli trochę rozruszać to forum i sobie poużywać,ale niestety nic w tej chwili do głowy mi nie przychodzi. Pozdrowionka

• Bursztynowy Kartel

Godunov - - Gildie

Quote from Serniksernik: “Quote from Vlepus: “Jeszcze jak bys dodal PvP Death Fame i PvP fame ratio byl by komplet informacji A MadBabies z 1256 pozycji na 778 to raczej +478 a nie - Przypadek? ” Czy mozesz sprecyzowac, czemu mialby sluzyc Death Fame Ratio oraz PVP fame ratio?Mozesz tez zaprowadzic swoja statystyke, @Dahlin juz zamiescil bardzo duzo statystyk, ktore wskazuja na statystyczna aktywnosc w klanie per osoba. Im wiecej danych, tym mniej czytelna statystyka, dlatego proponuje zaprzesta…

• Hehe, a kolega chciał tylko poradnik wypuścić. Co będzie jak ktoś naprawdę poruszy jakiś "ciekawy" temat. Dawno nikt nie wdepnął na minę na tym forum (po za mną i pamiętną "potęgą") i emocje w ludziach buzują. Ciekawe jaka będzie nowa afera :). Chyba że rozkręcimy temat o niecnym nicponiu i jego wstrętnym poradniku. Hehehe...