Search Results

Search results 1-20 of 31.

• ALKOBUS

Drobny - - Gildie

IRLVN szczekają, alkobus jedzie dalej youtube.com/watch?v=vlXFcxHEPOM

• ALKOBUS

Drobny - - Gildie

youtube.com/watch?v=9-tCqUj6qmo

• ALKOBUS

Drobny - - Gildie

To już chyba 3 bieg nie wiem - mamy skrzynię w automacie youtube.com/watch?v=hHuI9jsuzBc

• ALKOBUS

Drobny - - Gildie

Już trochę jesteśmy jako gildia, są lepsze i gorsze chwile, ale wszystko da radę wypracować, walczymy przeważnie na większe liczby, szukamy kontentu i nie uciekamy, jeżeli jest jakakolwiek możliwość wygranej. Dołącz do nas już dziś, żeby tworzyć kolejna fajna gildie w Polskim community! youtube.com/watch?v=2cMVucvki0M

• ALKOBUS

Drobny - - Gildie

Mam na imie Wojtek, Od kilku lat mam problem z alkoholem. Od kiedy dolaczylem do alkobusu problem zniknął. Dzieki tej gildii wreszcie mam pieniadze na wódke i nie musze już pić dykty. Polecam i pozdrawiam

• Prowokacja rekrutuje !

Drobny - - Gildie

Zapraszamy w nasze szeregi youtube.com/watch?v=CXDp94frxPU

• Prowokacja rekrutuje !

Drobny - - Gildie

youtube.com/watch?v=mGsfsfAif_4

• Gildia MTC POSZUKUJE NOWYCH GRACZY !!!

Drobny - - Gildie

kill-board.com/battles/poe/181…search=More%20Than%20Crew youtube.com/watch?v=fYDgSDpzx7M

• Gildia MTC POSZUKUJE NOWYCH GRACZY !!!

Drobny - - Gildie

youtube.com/watch?v=WKPcV4WDk48&feature=emb_title

• youtube.com/watch?v=WKPcV4WDk48

• MORE THAN CREW

Drobny - - Gildie

Zapraszamy w nasze szeregi, jesteśmy zgraną ekipą przyjaciół, która prężnie się rozwija youtube.com/watch?v=jtN2TE1PbiI

• Oj wiolets

Drobny - - Pogawędki

Czyli gosciu jest z sanktuarium Na poczatku po sposobie pisania glupot i zachowywaniu sie jak zwierzę myślalem, że jest z pewnej innej polskiej gildii, ale nie bede tu palcem wskazywać ;P

• Głupio Wyszło rekrutuje!

Drobny - - Gildie

1. No racja, ale na po co już wyzywasz? Nie umiesz z kulturą rozmawiać? 2. nikt tam akurat papki mi nie nakładł, sam wywnioskowałem po tym jak uciekliście z północy zostawiając swoje HO etc. a sojusz North dalej funkcjonował 3. Czyli przyznajesz, że zalewaliście, więc wytykając nam bycie w POE i zalewanie robisz z siebie hipokrytę

Drobny - - Gildie

Powiedział lider gildii, która stworzyła masową koalicje przeciw nam, ogromny sojusz, z którego później was wyrzucili xD

Drobny - - Gildie

Ale to nie ma żadnej różnicy, to publiczne forum i każdy ma wszędzie dostęp, bez różnicy czy napiszesz to tu czy u nas, napisałeś to publicznie, więc mam prawo publicznie odpisać

Drobny - - Gildie

Quote from Walll: “Nasi przeciwnicy z gildii Violets stracili swój ostatni hideout! Cel wykonany, dziękujemy za fajne walki a kolegom życzymy powodzenia na locku Lymhurst! youtu.be/sjkmOwxg-yY Głupio Wyszło REKRUTUJE ” Popatrz na to i jeszcze raz powtórz: "Nie flexujemy się" Ja nie atakuje, ja się bronie, zacieszacie się zniszczeniem hideouta, którego powtórze nikt nie bronił, normalnie bym tu nie przyszedl z tym filmikiem (właściwie ten filmik nie powstałby jedynie ta bitka byłaby wpleciona wra…

Drobny - - Gildie

Quote from haraj: “Ja pierdole drobny czemu na kazdym filmiku przez ciebie nagranym grasz jak jebane gowno ” ktoś musi dawac wam fory

Drobny - - Gildie

o znalazłem tu masz film gdzie sytuacja była odwrotna i to my walczylismy 1vs2 Ale nie widze na nim bysmy uciekali przed wami, przeciwnie wrecz odparlismy wasz atak na plecy youtu.be/AWn2xVfjfJ8

Drobny - - Gildie

kiedy? XD Do tego jak to moga byc stare czasy jak my ze scoia w sojuszu jstesmy dopiero nie cały miesiąc jakoś Oj coś kolega kręci

Drobny - - Gildie

No popatrz jak się rolę odwróciły xD Jak wy nas zalewaliście to było w porządku, ale my to już nie możemy?