Search Results

Search results 1-8 of 8.

• help

Scotish3 - - Ogólne pytania i dyskusje

Nick odpowiedni, postrach słownika

• Pytanie

Sprawdź ostatnią zakładkę sklepu, nie masz miejsca w plecaku lub rzeczy są za ciężkie.

• W grze klikasz na swój awatar, zakładka skórki dla wierzchowca i tam masz odblokowane.

• Premium

Na stronie Albiona, najedź myszką na swój adres email, podświetli się menu i wybierz Subskrypcje. Tam możesz ją anulować.

• Jest pobierany podatek gildyjny lub nosisz sakwę zrozumienia. Dostajesz więcej exp za zabicie moba, ale kosztem srebra.

• Instalowałem grę na tym samym telefonie, także nie ma tu zmiany urządzenia. Wszystko przebiega gładko do momentu wpisania kodu, którego nie otrzymuję. Ponad godzina czekania, to chyba wystarczający czas na jego otrzymanie? Mniemam, że w przypadku użycia innego adresu e-mail, to nie będę miał dostępu do postaci, którą mam na PC?

• Wszystko zostało sprawdzone. Dodam, że wcześniej miałem grę na telefonie (otrzymałem wtedy kod), ale odinstalowałem ją. Teraz chciałem wrócić do wersji mobilnej i tu spotkała mnie niespodzianka. E-mail z kodem skasowałem, wyszedłem z założenia, że jest on jednorazowy. Próbowałem przez stronę znalezioną na forum, ale dostałem komunikat, że mój e-mail jest potwierdzony.

• Witam wszystkich. Mam problem a mianowicie, chciałem zalogować się na telefonie (do tej pory grałem na PC) i mam podać kod bezpieczeństwa, którego nie otrzymałem na swoją pocztę. Czy ktoś miał taką sytuację??