Search Results

Search results 1-10 of 10.

• PC players have the directions of the world visible on a miniature map. I was looking in the game settings on the phone, is there a function to show directions "W" "N" "E" "S" on a miniature map.. This proves important in team games, as players use these names when playing on a shared voice channel. I would like to be considered + "add world directions on a miniature map + "case sensitive" . Additionally, the names of the "road signs"/paths of Avalon don't always appear when holding my finger on…

• I wish skill buttons and extra (food) buttons could be repositioned according to your own ideas. Not necessarily in the same place as they are now. Personally, the buttons closest to the bottom right corner bother me, because it's hard to bend your thumb during a quick reaction. That's why I want freedom. It was just an example. I greet everyone.

• Dziękuję bardzo mocno za wszelkie informacje. Może kiedyś się odwdzięczę

• Przez ostatnie 3 dni zarobiłam 3 mln na zbieraniu i zyskach z wyspy (wierzchowce, rośliny, surowce od pracowników). Ale fakt. Poświęcam ok. 2h dziennie na zbieraniu (3h na grę) i zbieram oflagowana frakcją.. Jest to utrudnione przy tej inflacji.. A i wartość surowców poleciała w dół.. Ale weź pod uwagę wartość złota w Albionie. Zobacz wykres i obserwuj kiedy wartość spada. Premium udało mi się kupić za 8mln kilka miesięcy temu, przy normalnych stawkach za premium 10mln. Jak uzbieram na premium, …

• A w przypadku żółtej mapy, gdzie mamy tę samą strefę nieograniczonego PvP? Na przykład w.. Inis Mon Co tam się stanie.. też zostanę tylko powalona tzw. KO tak?

• Nie wiem co to znaczy "KO". Proszę o wyjaśnienie

• Pytanie pewnie będą zadawali nowi gracze lub Solowi introwertycy.. a Mianowicie: W niektórych miejscach są strefy PvP. Na żółtych mapach. Lub też w innych częściach świata Albiona i od niedawna na mapach Mgieł.. "Strefa Nieograniczonego PvP" 1. Czy będąc na mapie PvE i wejdę tam a ktoś mnie.. A. Zabije i tracę wszystko jak na czerwonych mapach i czarnych, teleportując do poprzedniego odwiedzanego miasta lub DOM? B. Powali i ewentualnie wyleci trochę srebra. C. Zabije teleportując mnie w jakieś n…

• no właśnie nie jest odblokowane. mam status: "zablokowana"

• Jestem zalogowany do komputera i aplikacji w tym samym czasie = nie mam odblokowanej skórki. Dostałem dziś powiadomienie o skórce Chimery w grze. Czy robię coś złego?

• dostałam komunikat, do którego nie wiem jak wrócić w grze, że mogę odebrać skórkę chimery po zalogowaniu na PC. Jestem teraz zalogowana i gdzie mam kliknąć i co zrobić dalej? dodam, że zalogowałam się jednocześnie na PC i Android App AlbionOnline ii... nic. nie mam odblokowanej skórki chimery. a dzisiaj miałam ten komunikat