Search Results

Search results 1-20 of 256.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• C:\AlbionOnline\game\launch_albion_online.exe Spróbuj odpalić grę tutaj

• Quote from Wargorth: “1) Permafrost dmg aoe range is way more than the actual circle indicator - which makes it overpowered. Pls nerf, people are running double perma and the price of it for hgs is really high now. ” Perma stun = 4m Perma dmg = 7m Thats not a bug and not OP. I think circle is smaller becouse it's easier hit stun which only has 4m. As You see circle heave 4m range for stun, not damage. dcbd60670242874d.png 4m range. 9b69244cc3492178.png perma 4m range(stun). Explodes = 7m.

• - pasywka na płytowej zbroi daje Ci +300% aggro - używaj skila Taunt na płytowej zbroi - tarcza daje CI ~+30% aggro (zależy od tarczy, tieru, pewnie specek też) jeżeli 'łucznik' często przebija aggro to : -ma dużo lepsze specki/eq od Ciebie -wbija się zbyt szybko w moby i nie daje Ci czasu nabić aggro

• Jaki jest Wasz aktualny cel w Albionie?

wbq - - Pogawędki

Już dawno to zrobiłem ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Zaglądam do albiona z sentymentu bo jak już było mówione, społeczność jest naprawdę fajna i osobiście chciałbym żeby AO żył długo i szczęśliwie. Może kiedyś naprawdę naprawią tą grę. Wtedy chętnie do niej wrócę (lub jak będę miał nowy sprzęt + internet)

wbq - - Pogawędki

Quote from XxPrzemoxX: “Sorki, ale w tego typu gry nie gra się ze względu na gameplay, który w każdej produkcji MMO jest płytki jak kałuża, tylko ze względu na społeczność graczy. ” Tutaj masz rację, polityka czy społeczność to mocna strona albiona która mnie długo przytrzymała w grze pomimo tego, że sama w sobie mnie nudziła. Jednak nie porównuj tibii czy wowa do AO. W wowa gra miliony graczy, jest top1 mmo, a tibia to klasyk liczący sobie już 22 lata. Mnie osobiście w AO najbardziej przeszkadz…

wbq - - Pogawędki

Quote from XxPrzemoxX: “Co do ilości graczy... Skoro gra przetrwała 2 lata (lub więcej) to i przetrwa następne 2. ” W ciągu tych 2 lat było : Wyjście gry, booom i spadek graczy. Wyjście gry na steam, boom iż spadek graczy. Przejście gry na f2p, boom i spadek graczy. Skończyły się już 'dopalacze', dlatego ciężko powiedzieć jak będzie wyglądała sytuacja za nastepne 2 lata. Pewnie gra nadal będzie funkcjonować, pytanie tylko z jaką ilością graczy. Gdyby serwery działały stabilnie, to dużo ludzi by …

• Scoia'Tael -> Sojusz OOPS

wbq - - Gildie

Drama 4/10 - bywały lepsze. Quote from K0zi: “To rozumiem że złotym i najlepszym sposobem na pozbycie się BA jest spierdalanie przed nimi (...) ” Niby ironia, a jednak kiedyś była to popularna taktyka stosowana przez największe sojusze, brak contentu bolał bardziej niż przegrana

• Quote from Bezimienna: “- Pytanie dodatkowe: Mroźne kostury - co o nich sądzicie, jak sprawują się na PvE? Który byście polecili? ” Great frost (Wielki Mroźny Kostur), mając duże specki i odpowiedni build jest jedna z najlepszych broni do pve w grze. Trzy skile aoe, spory dmg, niski CD na W i E. W late game bardzo manożerny

• IX Kohorta

wbq - - Gildie

Jego opinia jak na standardy polskiego community jest bardzo miła, w dodatku poświęcił dodatkowy czas aby dość obszernie ja uzasadnić. Dzięki temu, że on zmarnował swój czas, inni będą mogli tego uniknąć.

• Quote from Ment0r: “5. Jak zamierzasz ukrócić ten proceder? Wystarczy to nagłośnić i podnieść świadomość wśród graczy. Ludzie zaczną zadawać pytania, zaczną liczyć, zaczną sprawdzać, a w tedy to jest tylko kwestia czasu jak ktoś kogoś w sypie i cała układanka legnie w gruzach. Zaufajcie mi, że wystarczy, że zaczniecie bacznie przyglądać się wynikom finansowym Waszych gildii, o nic więcej Was nie proszę. Zrozumcie, że macie do tego prawo, bo to są wasze pieniądze, które mają iść w 100% na dobro w…

• NDA Frost

wbq - - Feedback & Suggestions

Quote: “Frost Staffs: - Added new Q-Spell: Ice Shard - Drop a big Ice Shard at a ground target. The impact deals 106 magic damage to all enemies in a 3m radius. - Shatter (all Frost Staffs) - First Area Damage: 93.60 -> 80.00 - Second Area Damage: 93.60 -> 100.00 - Third Area Damage: 93.60 -> 120.00 ” My suggestion : Ice Shard : Add 15% or 20% slow Shatter : Do not change damage but add slow : - First Area : 15% slow - Second Area : 25% slow - Third Area : 35% slow Shatter will be in the ground …

• Myślałem, że ten screen zwykła prowokacja, fake Ale nie xD Corona oficjalnie ma najmocniejsze PK w albionie, gratulację

• zvz is completely broken.

wbq - - Server Performance

youtube.com/watch?v=t23cynovqeE&feature=youtu.be

• Mam angielską wersję gry, ale ja spik polish W mieście Caerleon na głównym placu. Jeżeli teleportujesz się z innego miasta (na golasa) to idz w lewo, powinieneś znaleźć bez problemu widząc powyższego screena.

• Quote from Exploraten: “Witam otóż Albionem jestem zainteresowany od czasów Alfy jednak koszty związane z abonamentem nie pozwoliły mi grać, bo nie było mnie stać. Lecz teraz gdy gra jest free2play ja samotny górnik który wydobywa rudy i przetapia je ma 2 podstawowe pytania: 1) Jaki set pod solo grę? --- Teraz mam płytowe ciężkie oraz poszedłem w Halabardy Tier IV 2)Czy da się "wyżyć" z bycia górnikiem ? Wydobywam rudy i nie wiem czy je przetapiać czy też nie? Robię też kamienie ale nie wiem czy…

• ce2aa64064499e64.png

• Welcome to Albion Online

• Hello. Some time ago, when my ally use invisibility, my beam still work. Now when they disappears, my Empowering Beam is interrupted. I can't find the information about this in patch notes, thats bug or devs specially change this?

• most ppl in my team have the same problem at this fight

• 9129cedf65dc6ef9.png albion small zvz in dungeon