Search Results

Search results 1-20 of 216.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Farewell, Veda.

Maniac - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Nisan 2017 'den itibaren Albion Macerama çok zaman ayıramıyorum. Gerçek hayattaki yoğunluğum buna pek izin vermiyor. Ve Albion' dan tamamen ayrılma kararı aldım. 2014 yılının Ağustos ayında başladığım macerayı iyisiyle kötüsüyle bugün itibari ile tamamladım. İyi anılarımda oldu kötü anılarımda oldu. Benim için sadece bir macera idi ve macerada bitti. Bu kadar zaman ve emek harcadığım oyundan çekildiğim için biraz üzgünüm ama gerçek hayat her zaman oyunun önüne geçer. Acısıyla tatlısıyla herkese …

• Oyunun şehir ve haritaları zaman dilimlerine ayrılmış durumda. Türkiye' nin zaman dilimine en çok uyan ise Lymhurst olması gerekiyor. Ancak Ulubatlı nında dediği gibi aslında başladığın şehrin çok önemi yok. Ancak etrafında aynı zaman diliminden insanlar görmek istiyorsan belki o farkedebilir. Sonuçta oyunda istediğin şehre istediğin zaman gidebiliyorsun. - İyi oyunlar dilerim.

• Quote from LeydiCanberk: “Albion Online packlere baktımda Legendary de 3 fazladan şey veriyor horse traveler bilmem ne onları normal veteranda da elde edebiliyormuyuz ? ” Legendary deki itemler, mesela binek o pakete özgüdür. O bineği alamazsın ama oyun içerisinde aynı seviyede başka bir bineğe veteran hesap ile sahip olabilirsin. Legendary paketin en büyük avantajı oyuna ilk gün başlayabiliyor olmandır (early access). Epicde ikinci gün, veteranda üçüncü gün oyuna başlarsın. İlk günlerde binekte…

• Quote from LeydiCanberk: “Albion Online ilk duyduğumda çok hoşuma gitti bir kaç ay geçti bakim nolmuş diye Şuan anladığım kadarıyla forumda gördüğüm kadarıyla serverlarda lag ve bug doluymuş şimdi oyunu alsam mı yoksa betadan çıkmasınımı beklesem ve eşya yapma olayı nasıl işliyor eşyaların herbirine özel şekli felan mı var ? Bide ödeme şeklini sorucaktım Aylık mı yoksa Tek seferlik mi ödüyoruz? ” Öncelikle oyunu bu aşamada almanı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü release olmadan, oyunun içeriğini v…

• Arkadaşlar konu amacından sapıp ahlaksız bir şekilde ilerlediği için kilitliyor ve kapatıyorum. - Herkese iyi oyunlar dilerim.

• Arkadaşlar tüm postlar tarafımdan editlenmiştir. Lütfen birbirinize karşı düzgün ifadeler kullanın. Ben yazılanlardan rahatsız olduğum için editleme gereği duydum. Lütfen yazılarımıza dikkat edelim. Cindukans dostum sende dert yanıyorsun ama banlanmışsın, neden banlandığını öğrenmişsin. Banlandığını farkedip support ile iletişime geçmişsin banlanma sebebini de sana vermişler. Normalde mail olarakta atılıyor banlanma sebepleri. Benim anlayamadığım banlanma sebebini açıklamak için başka ne yapılac…

• Arkadaşlar lütfen daha sakin bir şekilde ve düzgün davranalım. Şahsi fikrim biraz daha genel ahlaka yönelik davranılırsa daha güzel olur. Olgun davranış sergilemek her zaman en doğrusudur. Konuyu amacından saptırmadan lütfen devam edelim. -Saygılarımla

• Quote from Hieron: “Vay amına koyayım hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın millet. ” Giriş cümlen çok güzelmiş (belirtmeden geçmeyim dedim). Kimseye güzelleme de yapmıyoruz! Ben gördüğüm bir şeyi söyledim, gördüğümü de söyleyemeyeceksem hiçbir şeyin anlamı yok. Banlama sebebinin, ortak bir karar alınmadığı sürece (yönetim ekibi tarafından) diğerlerine detaylı bir şekilde verilmesi uygun bir şey değildir. Ban konusunda ban atılan kişilere …

• Arkadaşlar konuyu dağıtmayın bence, ama bazı şeyleri gören olduğum için, bazı arkadaşların haklarının yenmesi hoşuma gitmiyor. Bu ekip 7.3 yaparken tek tek AH dolaşıp, resource satın almıştır, bundan bilgim var. Hatta bir arkadaşımız beni arayıp royal 7.3 basacağız bunlar GvG ekipmanından kaldırılacakmı (öyle bir dedikodu yayılmıştı bir ara) diye sorarak, benim bildiğim şekilde bastılar itemlerini (ki sunucuda ilk basanlardandırlar). Banlanma olayına gelince üzücü tabi ki, ama birileri banlandı …

• Polemiğe girmeye gerek yok ama yine de son kez cevaplıyorum. Ben ne konuşuyorsam arkasında duruyorum. İşkembeden dolma sözlerle hep karşıma çıkanlar oldu (öyle yok keşke şunu kaydetsem bunu yapsam yok öyle olsa elimde olmayan kanıtlarla atıp tutarak yazmıyorum). Artık sadece gülüp geçiyorum. Ben zaten end game giyiyorum demedim muhabbeti çekmek istediğin noktayı anlamış değilim. Ve lütfen saçmalamayı bırak, ben kimsenin TS sine, discorduna gidipte kesildim diye ağlamam. Varsa öyle bir kayıt buyu…

• Bu topraklarda Karşı Devrim denilenin tarihi 07.2017 ve de muhalefetim diyenlerin ağlamaları ile... ötesi Şam' a gidebilirsen kayısı... Özellikle Neyzen' den feyz alıp, Can' dan dem alanların ağlaması kadar normal bir şey olamaz Kıssadan hisse anlayabilene... (Ceteris Şemsiyeus) Senin Alametin tarifi buysa kıyameti ne olurdu acaba İyi oyunlar dilerim herkese

• O kadar saçmalanıyorki bu konu hakkında yazmayım yazmayım diyorum illa kendimi tutamıyorum. Hafızanın çok kuvvetli olduğunu sanmıyorum Tayhyper, nitekim Singularity içinde bulunan sonrasında DP ile birlikte oynayan bir sürü adam var kime sorarsan sor; Dp ye öyle 3-4 defa kesildi Singu ondan dolayı saldırmazlık yaptı falan gibi birşey söz konusu dahi değil, olamazda. Element uydurmayalım lütfen. İnsanların konularını kirletmekle kalmıyorsun üstüne yanlış bilgi paylaşıyorsun. Bir ayrı bilgilendirm…

• Benim kızgın olduğum zamanlar çok nadirdir . O pek bana has bir şey değil. Hele ki böyle muhabbetlere hiç kızmam (Oyun içerisinde en fazla dramaya maruz kalmış adama bunlar biraz fıs gelir ). Bu kızgınlık değil sadece şaşkınlık benim için. Eğer gerçekten sen isen yazdıkların ile benim tanıdığım Serdar kişiliği uyuşmadığı için, varlığı sorgulama gereği duymuşumdur. Hepsi bu. Sensen de canın sağolsun ne diyim şimdi. Herkes birer birey, herkes istediği gibi yazar çizer Bana da kızdıysan boşuna kızm…

• Deniz sağolasın bizlerde seni seviyoruz. Ben konuyu ne kadar kapatmaya çalışsam da konu uzuyor Serdar adına yazan kişi hala ego dan bahsediyor Hangi ego diye sormak isterdim ama tiyatronun başka perdesine geçmiş oluruz. Bırakalımda isteyen istediği perdeyi oynasın. Herkese iyi oyunlar dilerim.

• Ben açık ve net söylüyorum; kendi fikrim bu yazıları yazanın serdar olmadığıdır. Çünkü Serdar bu şekilde yazmaz. Benim bildiğim serdar naif kendi halinde bir adamdır. Gelipte polemiğe girmez ama yazan o ise değişmiş demektir. Bu sadece kendi fikrim. Konu evet baya saptı ama sağlık olsun, içinizdeki kurtlar dökülüyor iyi oluyor Biraz rahatlatır hepinizi bazı konularda herkese katılıyorum. Katılmadığım tek nokta boşuna birbirinizi kırmayın. Bu bir beta ve buglar olacak bunlardan dert yanmak yerine…

• Her yazına cevabım vardı Serdar yazmıştım da ama bana yakışmayacağını görerek editledim. Neyse sende tiyatro oyunculuğuna başlamışsın, bana her zamanki gibi piyes düşüyor yine. "Piyes piyes". Daha fazla bu konular hakkında yazmayacağım. Eski defterler ile derdi olan boşuna forumda tiyatro sergilemesin benim telefon numaram var çoğu kişide. Bana ulaşmak zor değil mekanım da belli buyursun tartışalım. Arayın cevaplayım zor değil bu kadar. Singunun bir başarısı var ise tüm üyelerinindir, başarısızl…

• Quote from Blackhand: “ Guild master piyasada çoğu zaman olmadı, geçen efsane mefsane diye başlık açmışsınız yok çok iyiydik falan diye, sorarım kaç tane GvG yaptı orada böbürlenenler? kaç ay oynadı ki toplam da efsane olduk diyorlar? O guild bana göre efsane değil kestane olmuştur ve maalesef biz de (adı geçmeyen bir sürü isimsiz kahraman ve şimdi bir çoğu envyde olan) kurtaramadık. ” Bunu yazanın serdar olduğunu düşünmüyorum. Ancak guild master demişsin o zamanki guild master bendim ve dolayıs…

• Sayın yoghurt daha sakin olabiliriz. Evet oyun beta sürecinde dolayısı ile bug olması doğal. Release de aynı sıkıntıları yaşarsan o zaman bunları rahatça söyleyebilirsin ancak şimdilik sakin kalmak en güzeli. Her zaman sizleri seviyorum. Bu tarz tartışmalar beni üzüyor Quote from Frostlyn: “Koray abi ve Reha abi de moderatör herhangi bir yetkisi yok sadece senin söylediklerini bildirebilir ve bildirdiği kişiler oyun yetkilileridir. ” Sayın Frostlyn fazlaca yanıldığını söylemek isterim. Moderatör…

• Nahuru - Akzenci

Maniac - - Kendini tanıt!

Ethem düne kadar hala çorba yapıyordu. Onun üzerine farmer tanımam. Eline yapıştı. Seni buralarda görmek çok güzel Ethem.

• Quote from ruhban: “Evet Sayın @Maniac bir cevap vermediniz.. ” Bu ara çok yoğun olduğum için katılamıyorum. Ama ayarlayıp katılmaya çalışacağım. Konuşup ne zaman yapabiliriz karar veririz. - Saygılarımla