Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sacrafice - rekrutacja.

Szagi - - Gildie

Zakładać gildię po angielsku nie znając języka.. Dodawać link do discorda który nie działa.. Jest coś jeszcze co robisz źle a nie pochwaliłeś się?

• Kopanie Rudy, Bug ?

Szagi - - Ogólne pytania i dyskusje

Włącz komputer na nowo, jeżeli to nie pomoże to zainstaluj albiona na nowo.

• Quote from Szachu: “Quote from Szagi: “Abstrahując od tego kto założył ten temat.. to akurat tutaj ma rację wg mnie. A co to ma do finansów? Tyle, że oczywistym jest iż takie duże grupy graczy obracają taka gotówka że mogą sobie windować ceny w miastach po to właśnie by wymuszać dołączanie do nich przez mniejsze gildie i pojedynczych graczy. Jest to niestety błędne koło w którym w większości bierzecie udział ” Pies przemówił ludzkim głosem...cuda dzieją się.... Quote from szydera: “Każdy wolny r…

• Abstrahując od tego kto założył ten temat.. to akurat tutaj ma rację wg mnie. Moim skromnym zdaniem cała tą grę niszczy fakt istnienia sojuszy.. Gdyby ich nie było to gildie byłyby 300 osobowe i nie powstawały by twory typu archy albo russian guild 1 2 3 itd.. Tak duża akumulacja graczy w jednej strukturze nie daje żadnej wartości dodanej do gameplayu. Przecież silnik gry nie poradzi sobie nawet z walka 300 vs 300 więc po co dawać potencjalna możliwość na jednoczenie się jeszcze większych ilości…

• Quote from roskuwacz: “ Podnieść podatki do 999%!!! ” zawsze byłeś czerwony

• Hello, Currently there is no mechanic ingame which would help in logistics & forwarding items for third party.. I would like to implement simple solution: please add portable chests/bags. Inside those bags we should be able to put some amount of items with specific weight (according to tier). Weight of such bag would be equal with total weight of items inside. We should be able to trade it to other person. Why? Had you have situation when someone ask you to take some items from point A to point …

• WTS - Recruiter's Horse

Szagi - - Trade

BUMP!

• Quote from Twissa: “Nerf Guild challenge points for big guilds. Small guilds have no chance with these big guilds with 200+ members. Small Allys have no chance against big allys conquering territories aswell. If you're not squad, sauce, or whatever you cannot do shit as an ally because you're outnumbered 6 to 1. If your guild has 100 or less members = 300 points If your guild has 200 or less members = 200 poitns If your guild has 300 or less = 100 points I think its fair =( but it wont happen ev…

• Scoia'Tael -> Sojusz OOPS

Szagi - - Gildie

Ale teraz mają wyszczekanego lidera w skojatelach to jakaś nowość.. oh wait..

• Gratuluję i pozdrawiam. @glokz krok w dobrą stronę ale ja ogólnie jestem zdania że samo istnienie sojuszy w tej grze to jakiś pomylony pomysł. Oczywiście dopóki są to trzeba je tworzyć bo inaczej nie ma szans pokonać innych ale docelowo powinniśmy wnosić o usunięcie sojuszy z mechaniki gry..

• WTS - Recruiter's Horse

Szagi - - Trade

Hello, I would like to sell Recruiter's Horse skin - leave here your offer or catch me ingame: Szagi or Isengrim.

• Ancient Fire - Rekrutacja otwarta!

Szagi - - Gildie

Bywa i tak..: youtu.be/crC6MqZl3Js

• Rejestr Polskich Gildii [Zaktualizowany]

Szagi - - Gildie

Bardzo proszę o poprawienie rekruterów dla Ancient Fire: - Bezistero, LanaPolana, RedFerrari, Varadian, Szagi

• Ancient Fire - Rekrutacja otwarta!

Szagi - - Gildie

W dalszym ciągu zapraszamy nowych jak i starych graczy!! Codzienna aktywność w godzinach 17-23. Dużo PvP i PvE! A poniżej mała porcja tego co może cię spotkać u nas: youtu.be/HtU_ObK0nJA

• Btw - zniknął czyjś post z tego tematu chyba

• A jest jakiś oficjalny statement? Bo gdyby to chodziło tylko o to ze jakieś blue army się wyświetla to bym to zlał.. Ale to że blokowały się spelle po przejściu przez mapę? Znam wiele osób którym wczoraj się tak stało i przez to zginąłem kilka razy.. Zastanawia mnie czy nie odbiło się to na walkach GvG itp..

• Co kilka map nie działają spelle. po przejściu mapy albo zejściu z konia nie odnawiają się.. Wyskakuje info że Blue Army wygrało sezon a przecież się nie skończył.. unknown.png

• Colors of Name Tags

Szagi - - Feedback & Suggestions

Quote from MrsLove: “Besides the customizable colours I'd love to be able to customize the size of the HUD and the position of the minimap as well as its size. ” For now lets start with at least little steps and focus on editable colors - i am not sure how many time has to past from my feedback to realization, but it seems they are no longer open for player feedback as before @Korn @Eltharyon - Dear Devs, is it possible to get your answer here? Thanks!

• To się wpisuje w moją propozycję poniekąd

• Hej, Co myślicie o obecnych ustawieniach kolorów nazw postaci? Z założenia powinny ułatwiać rozróżnienie wrogów od przyjaciół w dużych walkach ale chyba nie w każdej sytuacji się to sprawdza.. Np walki jako hostile na royalkach - w momencie gdy bijemy się z nieoflagowanymi przeciwnikami nasi sojusznicy są koloru turkusowi (?) A przeciwnicy są niebiescy.. N angielskiej części forum zaproponowałem by dodać możliwość spersonalizowania sobie ustawień kolorów według własnego uznania. Jak ktoś gral w …