Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Jedno przykuło moją uwagę - umiejętność powrotu. Czy to znaczy że będąc gdziekolwiek daleko od miasta można teleportować się spowrotem z całym lootem bez ryzyka??

• Co wiesz o osobie przed tobą?

Szagi - - Pogawędki

teraz każdy będzie pisał że kogoś nie zna xD @VaWoo Nie znam ziomka ale po avatarze wydaje mi się że lubi oxy Pewnie jest Polakiem i obrońcą Wikipedii.

• Scoia'Tael

Szagi - - Gildie

Quote from KleszczowyTick: “Quote from meem: “Fajna gildia ” Nie jest źle, poza tym Roskuwacz ^czuwa ” to by akurat znaczyło że jest gorzej niż myślisz

• Spróbuj też: - wyłączyć i włączyć kompa - przeinstalować EAC (jest taka opcja jak się go odpali bezpośrednio z pliku exe)

• spierdalaj rekrutuje

Szagi - - Gildie

Quote from xnxbrkfst: “Grę pod unikalnym logiem wiewiórki, ” 2jxvcl.jpg

• Witam

Szagi - - Przedstaw się!

Quote from roskuwacz: “Quote from Yees: “no niestety panowie stwierdzili ze gracz mobilny iest gorszy od pc, rozumiem gorszy sort. I dla graczy mobilnych sa specjalne sloty bo niby gorszy. ” Szkoda że następuje segregacja, ale jestem pewien że powstaje wiele gildii które akceptują graczy mobilnych. Jeżeli chodzi o negatywny wydźwięk przy rekrutacji to niestety gildia Renegades jest z tego typu zachowania znana. Pozdrawiam ” A ten znowu swoje Dla równowagi to przyjmujemy niezaszczepionych! Nie po…

• Nadchodzi coś wielkiego ...

Szagi - - Pogawędki

Czyli jednak jest aż tak źle?

• RENEGADES

Szagi - - Gildie

Witam! Biegamy sobie codziennie w godzinach 17-23. Oferujemy zarówno small scale PVP jak i PVE wszelkiej maści. Stacjonujemy w LYMHURST! Nasze wymagania to: - zainstalowany Albion Online na komputerze typu PC, thumbsup.png - zainstalowany Discord (nie w przeglądarce!!) sick.png - założone konto w grze, huh.png - stworzona przynajmniej jedna postać biggrin.png - wiek powyżej 15 lat saint.png Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy! SERVER DISCORD: LINK!

• Hej, Chciałbym aby moderatorzy wyjaśnili na jakiej podstawie wydają bany/mute'y na Polishu? Czy sprawdzają za co ludzie reportują? Czy jak się uzbiera 2-3 reporty to leci mute? Pytam ponieważ wczoraj pełno ludzi rekrutowało, ja napisałem jedynie RAZ tekst w stylu "ja też prv" i dostałem mute na 4h.. - każdy sąd by mnie uniewinnił.. Dziś na polishu cały dzień noby z sojuszy WILDX spamią bezczelnie i nikt muta nie dostaje: forum.albiononline.com/index.p…230a3fe3abae5d2d7104a0e70 forum.albiononline…

Szagi - - Pogawędki

Nie przejmuj się. będzie dobrze.

• RENEGADES

Szagi - - Gildie

Quote from Czerwol: “Siemanko, chętnie dołączę . Nie mogę wejść na discorda bo pisze że link nieaktualny ” dzięki za feedback - poprawiony. Nowy link: discord.gg/jngEefXH8k

• Scoia'Tael

Szagi - - Gildie

Quote from KleszczowyTick: “Quote from Szagi: “Przeglądałem stare pliki dziś, jakby ktoś się zastanawiał jakie inne kolorki mogliście mieć. Ciekawostka - ten kolor który finalnie macie NIE wygrał w demokratycznych wyborach ” Hmm, nie wiedziałem, nowa oficerka ma bardzo mało 'starego' info z alfy i bety jakbyś miał jeszcze jakieś grafiki/video/cokolwiek to daj znać ” W głosowaniu wygrała chyba szara na żółtym tle prawda @Gazadriel ? Niestety wtedy nie zrobiłem screena Na nieszczęście potem zdarzy…

• RENEGADES

Szagi - - Gildie

Czasami wracamy do gry po zakrapianej imprezie. Również nie rzadko musimy przeciwstawić się innym trudnościom jak np Arkejn w teamie na HG. Jak to wpływa na nasze osiągi? Jakie są rezultaty takich zbiegów okoliczności? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie w filmiku poniżej: youtu.be/kQpBO5yIMAU

Szagi - - Pogawędki

KFC wraca na allegro?

• Scoia'Tael

Szagi - - Gildie

Friendly BUMP bo widzę że tylko jedna osoba coś tu spami nieudolnie Przeglądałem stare pliki dziś, jakby ktoś się zastanawiał jakie inne kolorki mogliście mieć. Ciekawostka - ten kolor który finalnie macie NIE wygrał w demokratycznych wyborach Poniżej screeny z lipca 2017 roku: forum.albiononline.com/index.p…230a3fe3abae5d2d7104a0e70

• RENEGADES

Szagi - - Gildie

forum.albiononline.com/index.p…230a3fe3abae5d2d7104a0e70

• RENEGADES

Szagi - - Gildie

BUMP! Biegamy sobie codziennie w godzinach 16-22. Oferujemy zarówno small scale PVP jak i PVE wszelkiej maści. Stacjonujemy w LYMHURST! Nasze wymagania to: - zainstalowany Albion Online na komputerze typu PC, - zainstalowany Discord (nie w przeglądarce!!) - założone konto w grze, - stworzona przynajmniej jedna postać - wiek powyżej 15 lat Zapraszamy do wspólnej gry i zabawy!

• RENEGADES

Szagi - - Gildie

BUMP! Najstarsza polska gildia wznawia działalność! forum.albiononline.com/index.p…230a3fe3abae5d2d7104a0e70 Jedyna i niepowtarzalna inkarnacja polskich czerwonych zdziczałych wiewiórek powraca do gry! forum.albiononline.com/index.p…230a3fe3abae5d2d7104a0e70 Zapraszamy wszystkich: starych znajomych, z którymi ogrywaliśmy Alphy i Bety Albiona oraz nowych graczy! Nastawiamy się na PVP ale nie pogardzimy czasem spędzonym w czeluściach dungów PVE! Kontakt: In game: Murzynek, Unikalny, Szagi, Discord…

• And suddenly he is banned :O coincidence? i do not thing so

• Scoia'Tael

Szagi - - Gildie

Quote from Rejs: “dlaczego mam bana na waszego disco ” nie jestem sam!