Search Results

Search results 1-20 of 250.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Scoia'Tael -> Sojusz OOPS

wbq - - Gildie

Drama 4/10 - bywały lepsze. Quote from K0zi: “To rozumiem że złotym i najlepszym sposobem na pozbycie się BA jest spierdalanie przed nimi (...) ” Niby ironia, a jednak kiedyś była to popularna taktyka stosowana przez największe sojusze, brak contentu bolał bardziej niż przegrana

• Quote from Bezimienna: “- Pytanie dodatkowe: Mroźne kostury - co o nich sądzicie, jak sprawują się na PvE? Który byście polecili? ” Great frost (Wielki Mroźny Kostur), mając duże specki i odpowiedni build jest jedna z najlepszych broni do pve w grze. Trzy skile aoe, spory dmg, niski CD na W i E. W late game bardzo manożerny

• IX Kohorta

wbq - - Gildie

Jego opinia jak na standardy polskiego community jest bardzo miła, w dodatku poświęcił dodatkowy czas aby dość obszernie ja uzasadnić. Dzięki temu, że on zmarnował swój czas, inni będą mogli tego uniknąć.

• Quote from Ment0r: “5. Jak zamierzasz ukrócić ten proceder? Wystarczy to nagłośnić i podnieść świadomość wśród graczy. Ludzie zaczną zadawać pytania, zaczną liczyć, zaczną sprawdzać, a w tedy to jest tylko kwestia czasu jak ktoś kogoś w sypie i cała układanka legnie w gruzach. Zaufajcie mi, że wystarczy, że zaczniecie bacznie przyglądać się wynikom finansowym Waszych gildii, o nic więcej Was nie proszę. Zrozumcie, że macie do tego prawo, bo to są wasze pieniądze, które mają iść w 100% na dobro w…

• NDA Frost

wbq - - Feedback & Suggestions

Quote: “Frost Staffs: - Added new Q-Spell: Ice Shard - Drop a big Ice Shard at a ground target. The impact deals 106 magic damage to all enemies in a 3m radius. - Shatter (all Frost Staffs) - First Area Damage: 93.60 -> 80.00 - Second Area Damage: 93.60 -> 100.00 - Third Area Damage: 93.60 -> 120.00 ” My suggestion : Ice Shard : Add 15% or 20% slow Shatter : Do not change damage but add slow : - First Area : 15% slow - Second Area : 25% slow - Third Area : 35% slow Shatter will be in the ground …

• Myślałem, że ten screen zwykła prowokacja, fake Ale nie xD Corona oficjalnie ma najmocniejsze PK w albionie, gratulację

• zvz is completely broken.

wbq - - Server Performance

youtube.com/watch?v=t23cynovqeE&feature=youtu.be

• Mam angielską wersję gry, ale ja spik polish W mieście Caerleon na głównym placu. Jeżeli teleportujesz się z innego miasta (na golasa) to idz w lewo, powinieneś znaleźć bez problemu widząc powyższego screena.

• Quote from Exploraten: “Witam otóż Albionem jestem zainteresowany od czasów Alfy jednak koszty związane z abonamentem nie pozwoliły mi grać, bo nie było mnie stać. Lecz teraz gdy gra jest free2play ja samotny górnik który wydobywa rudy i przetapia je ma 2 podstawowe pytania: 1) Jaki set pod solo grę? --- Teraz mam płytowe ciężkie oraz poszedłem w Halabardy Tier IV 2)Czy da się "wyżyć" z bycia górnikiem ? Wydobywam rudy i nie wiem czy je przetapiać czy też nie? Robię też kamienie ale nie wiem czy…

• ce2aa64064499e64.png

• Welcome to Albion Online

• Hello. Some time ago, when my ally use invisibility, my beam still work. Now when they disappears, my Empowering Beam is interrupted. I can't find the information about this in patch notes, thats bug or devs specially change this?

• most ppl in my team have the same problem at this fight

• 9129cedf65dc6ef9.png albion small zvz in dungeon

• e892d43330211a47.png

• Nowy gracz

wbq - - Gildie

W takim razie mogę polecić gildie w której ja jestem czyli BK (Bursztynowy Kartel). Jednak zanim dostanie się zaproszenie trzeba wejść na discorda który jest podany na forum.

• Nowy gracz

wbq - - Gildie

Po wyjściu gry na f2p powstało wiele nowych gildii które ogłaszają się na czacie globalnym, jednak narazie odradzam dołączanie do takich tworów. Na forum masz tematy gildii, przejrzyj je i wybierz taka, która uznasz za najlepszą dla siebie. Wydaje mi się, ze lepiej samemu świadomie wybrać gildie, niż dostać w ciemno zaproszenie

• Kolejka jak w urzędzie :D

wbq - - Pogawędki

Quote from FENZIGO: “Quote from dfgfdg: “Jakbyś kupił gierkę to byś nie czekał . ” Ciekawe rzeczy prawisz. Ja widziałem że kolejki wyświetlane są również dla graczy premium, więc jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w to co piszesz. ” Jeśli ktoś kupił premium na minimum 30 dni to wchodzi poza kolejką. Darmowe premium z misji, z nagród etc. się nie liczy. Przynajmniej tak myślę

• Quote from didek: “niechce nic mówić ale wg. steam steamdb.info/app/761890/ w grze jst 5,5k osób a w kolejce mam 7k miejsce, z 6k czekałem 40 minut i gdy już witałem się z gąską wywaliło mnie z kolejki, a teraz od nowa ponad 7k miejsce .. czy devsi aż tak bardzo chcą aby wszyscy zabulili za premke ? za klienta gry juz zabuiłem i grać nie mogę nie ładnie ” Wielu graczy nie gra przez steam, więc ich nie policzy. A kolejka cóż.. przykra sprawa

• jak zacząć ?

wbq - - Ogólne pytania i dyskusje

Dołącz do gildii. Rozmawiając na komunikatorze dużo szybciej ogarniesz grę