Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba , oyuna yeni basladım fakat hangi sınıfı oynayacagıma karar veremiyorum.Şu an curser mage oynuyorum fakat okudugum yazılarda pvpde çok iyi olmadığı söyleniyor . Ben daha çok haritada adam kovalayıp keseyim , Guild savaslarında adam keseyim tarzı oynamak istiyorum. Önerebileceğiniz bir sınıf var mı ? Ayrıca learning pointleri ne için kullanmalıyım ? Simdiden tesekkürler

• Tridra

utq - - Lonca Alımları

- Nick: Utq - Isim:Utkucan - Yas: 21 - AO tecrubesi: parça parça toplam 3 ay - Daha once oynadiginiz Guildler: yok - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): Keamiltavsiye etti.

• Just a Game Guild basvurusu

utq - - Lonca Alımları

- Nick: Utq - Yas: 21 - AO tecrubesi: 3 ay kadar aralıklarla - Daha once oynadiginiz Guildler: yok - Neden Just a Game'i sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz : Just a game ayrıcalıkları çok hosuma gitti. oyuna yeni başladım bana yardımcı olabilecek bir guild çok iyi olur. ayrıca bir cok milletten insanın da olması çok iyi, guild sürekli ayakta . bu sebeplerden just a game guildine basvurmayı tercih ettim.