Search Results

Search results 1-20 of 52.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Stancona Hanı

AVAR - - Lonca Alımları

okunuzun düştüğü plot obanız olması dileğimle kardeşlerim

• beyler hoscakalin

AVAR - - Kendini tanıt!

geçmiş olsun abi üzücü olmuş emeklerine... sağlık olsun tanışmak güzeldi seninle umarım bir gün başka oyunlarda tekrar beraber oynarız

• cx97Dr.jpg@Koray @Wvatha

• @ZenQuiel avatarın güzelmiş öncelikle, istek rezil olabilir ama altında yatan anlam bambaşka lütfen bu ve bunun gibi konu başlıklarını yadırgamayıp elimizdeki tüm imkanlarla destek çıkalım. Saygılarımla... (#rage #ragequit #tek #sniper #crossbow #buff)

• Quote from Wvatha: “Quote from clypos: “Ya sen kimsin koskoca Totoro'yu hatırlamıyorsun. ” Diğer konulara falan baktım da pek dikkate almaya değer biri değilsin belli.Ama canım sıkılıyor sataşacağım o yüzden.Aga sizi kim neyle besliyor da bu triplere giriyorsunuz anlamak güç.Oyunda en üst seviyeye çıkmış tek türk ekibi sıfatını kendi kendinize vermiş olmanız da güldürmedi değil aslında komik çocuklarmışsınız.Totoro da yılan zehri verip millete sizi salıyor böyle forumlara sonra kendi yok ortada.…

• Performance issue

AVAR - - Bugs

Quote from AlliumCepa: “Quote from AVAR: “Quote from AlliumCepa: “have exact same problem... fps stucked at 17 ” what is your pc specs ? is it laptop or desktop ? ” its laptop i5 , 8gb ram , im not sure of graphics card and cant check since im at work right now. its hd76xxm , windows 10.i was playing with 60+ fps in open world and min 30 fps in carleon or another city. this issue is so bad i cant do anything in game cant even play... ” same with mine i solved the problem ; loRv9g.png you gonna c…

• Performance issue

AVAR - - Bugs

Quote from AlliumCepa: “have exact same problem... fps stucked at 17 ” what is your pc specs ? is it laptop or desktop ?

• Performance issue

AVAR - - Bugs

Quote from Dagother: “@AVAR could you also post your video settings and pc specs or DxDiag ideally? ” @Dagother everything on low settings, animations, shadows etc. off 1366x768 resolution fullscreen (i was playing high settings before patch without shadow) by the way when i change my settings still getting same fps lower or higher settings doesn't matter. my pc specs; i7 3xxx hq 8gb ram hd7670m win10 typical laptop specs but i was playing this game smoothly.

• Performance issue

AVAR - - Bugs

İ was getting 35-45 fps in carleon and 60-70 fps in other maps before the patch but now its stuck around 17 fps and not getting higher or lower just 17 fps. I tested another games and still getting same performance. Can you help me ? Drivers updated Reinstalled windows and games Everything looks normal

• Merhaba öncelikle oyunun başından ''gatherer hunter'',''ganker'' olarak sabır gerektiren zor bir görev üstlenmek istediğin için seni tebrik ederim. Benim çok istediğim pvp tarzlarından biridir fakat oynadığım classlardan ötürü uzak kalmak zorundayım. Sana birden fazla seçenek sunabilirim direk olarak silahta belirtebilirim ama genel olarak nasıl bir karakter yapılandırmak istiyorsun bilmiyorum. O yüzden sana starter pack bir bir karakter olarak bloodletter buildleri önerebilirim. Counterı zor, m…

• benim bir suçum yok arkadaşlar başlattı. Teşekkür listesi ; Warli- Maddi ve item desteklerinden dolayı, Vasort- Sen olmazsan 1 rage eksik kalır dediği için, Rikebube- Hce lerdeki sakinliği ve yardımları için, Tankk- Albion çok güzel olmuş bence başla gibi tavsiyeleri için, ve suicide squadın gülleri olan KIDD-HIERON-GORGI-SLAYMORE 'a da buradan ayrı ayrı selam olsun. SNIPERDAN GAÇIN ! ALBIONUN PLOT LARINDA OLURUM CROSSBOWLU KAŞAR.

• noob friendly stream

AVAR - - Kendini tanıt!

ya asdşialsdşiasdişasişdasildişaşis allah sen büyüksün yarabbim

• SES 1-2

AVAR - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Ortadoğu ve balkanların en sansasyonel crossbow oyuncusu YOGHURT olarak bu bölümde yeni başlayacak ve bilgiye aç arkadaşlara başarılar diler ve acaba sorsam mı dedikleri soruları alfadan bu yana değişmiş halleriyle sadece CROSSBOW buildi için cevaplayabilirim. SSS Crossbow tek atar mı ? -Evet.

• Quote from Marwello: “Okulda arkadaş çevrende insanlar sürekli görüyor onlara sor yardım al bu durumla nasıl baş ediyorlar ne diyebilirim. Söyleyecek birşey bulamayınca klavyeden dayılık yapan veled-i zina seni aciz köpek neyse siktir git cidden özgür artık. Birşeyler başar öyle gel. ” klavyeden dayılık değil senle bir çok ortamda karşılaşırız sen bana bunlarla gel yeterki ekli olduğun faceden yaz bir bakıyım sen bana

• Quote from Marwello: “Beyin amcıklamasi geçiren güzel kardeşim sen beni sike sike çağırıcaksın tabi ki senin gibi sinekler benim gibi adamlara muhtaç Ayrıca bana ayı diyorsun face den ekiyiz birbirimizde senin o kör gözlerini sikim senle aynı ölçülerdeyiz amına koduğumun malı. En kısa zamanda göz doktoruna görün. Oyunculuğuma söyliyecek birşey bulamadın tabi kişiliğime bok atmaya çalışıyorsun. Küfür ediyorsun karşılığını alıyorsun. Senin hayatın yalan sahte fake ulan Yazık sana cidden yazık sikt…

• Quote from Bogoss1: “1 di 2 oldu mitoz gibi bolunuyorsunuz ben kaçıyım ufaktan ” Senin gibi mayoz bölünmüyorlar işte üreme organı sen gidiyon arkandan 4 tane daha geliyor

• Quote from Marwello: “Oğlum benim sana kolsuz dememin sebebi daldığın rüyalardan uyanman için Ben kim miyim sen t5 zırhlı atı mercedes diye quuensmarket de gezdirirken ben millete t7 at dağıtan adamım aslan. Senin o açlıkdan kokan azın neler söylemiş bana öyle Seni ben atmadim gvg takimindan sen ağladın çıktın bebe İyi ki de çıktın yokluğun varliğından daha çok iş yaptı Bu arada Marwello,Babayaga,Marcossef, bunlar benim aktif oynadiğım hesaplar.Beta 1 de tanıyan tanır videolar forumda yüklü canı…

• Quote from Bogoss1: “Quote from MetalKarinca: “Quote from Bogoss1: “Quote from AVAR: “Quote from Bogoss1: “Quote from Hieron: “Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın mon ” inananmak istemiyorsan inanma ama once o agzını topla adam akıllı konuş sana bişe kanıtlamaya mecbur degiliz hadi uza ” sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık …

• Quote from Marwello: “Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Burada ban çiki ban ban diyen arkadaş sana birşeyler demeden geçemiyeceğim tabi bunların hepsi benim kendi görüşüm banlanan arkadaşlarıda savunmuyorum. Özgürcüm senle singu zamanı güzel vakit geçirdik.Güzel dedi kodu yaptik bilgi paylaştik bana bişiler gösterdin hakkını yiyemem.Güzel VS ler attik çorbasina falan güzel zamanlardi. Lakin dostum sen main gvg kadrosundan çıkarıldın diye trip atan 7-8 yaşında bebe gibi davranan bir çocuk değ…

• Quote from Bogoss1: “Quote from Hieron: “Vay be! hile yapan adamlara güzelleme yapıyonuz. Neyden banlanmışlar modsun söylede bilelim konuşmasın mon ” inananmak istemiyorsan inanma ama once o agzını topla adam akıllı konuş sana bişe kanıtlamaya mecbur degiliz hadi uza ” sen değilmisin ulan millete ana avrat küfür eden toxic hiç kimse bu oyunda iyiye oynamasın olum hepinizin ne mal olduğunu iyi biliyorum. Azıcık kendi ağzınla konuş olum nerde bu bebeler orda sen kendi konu başlığını aç birazda de …