Search Results

Search results 1-20 of 41.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bu nedir yav

Morient - - Genel Sorular ve Tartışmalar

Ne bekliyordun ki? Tüm harita senin gather gather gather gather mı?

• Bizi takan filan yok. Adamlar nasıl olsa oynayan oynuyor umrumda değil kafasındalar.

• VPN Unlimited denedim. Cyber Ghost'u denedim. Nord VPN denedim. Express VPN denedim. Bende bir değişiklik gözlemleyemedim maalesef.

• Quote from solventh: “vpn alın ve vpn in virginia\washington civarındaki sunucusundan (satın almadan önce trial falan kullanarak mutlaka test edin, böyle bir sunucusu var mı diye bakın veya 1 aylık falan satın alın. çoğu vpn in 3-5 günlük deneme kullanımı mevcut.) bağlanın. bağlantınızı sadece bu şekilde optimize edebilirsiniz. vpn bağlantısında packet loss olduğu sürece de lag spike, rubberbanding vb. şeyleri yaşamak zorundasınız. çözümü yok. vpn ise yok etmese de yeterince azaltıyor. tr yoluyl…

• Server Sorunları

Support'a yazdığım geri bildirimde bana VPN ile Washington'a bağlan ping test et dediler Allahım yarabbim ne durumlara kaldık. Doğru biz paramızı aldık siz ne ederseniz edin diyorlar. Mail'de değiştirmeye izin vermiyorlar hesabı başka birisine satalım. Güzel yere pazar kurdular

• Bu arada Koray abi ping ile ilgili Support'a yazmıştım. Benden bazı şeyler yapmamı istediler yaptım gönderdim. Fakat geri dönüş olmadı. Çözemeyeceklerse çözemiyoruz desinler yalandan beklemeyelim. Ticket ID : 97213 bir bakabilir misin durum nedir.

• Server Sorunları

Quote from ruhban: “Quote from Koray: “@krizalit Biraz sisteminden ve internet paketinden hakkinda bilgi verebilirmisin? Arkadaslar, ne kadar cok kisi bu konu hakkinda sikayet ederse, o kadar elimiz guclenir. ” Oyunda lag dan ölmemin bilgisayar ile alakası ne abi:D Benim bilgisayarım i7-8700k gtx 1080 ti 32gb ddr4 ram herhalde bu kadarı bile yeter internetimde 50mb internetim var ve lagdan ölüyorum Hani abi canımsın sana lafım yok ama mod'sun diye böyle de defend etme su oynu tamam işte aldık ve…

• Bende internet paketim hakkında bilgi vereyim. Türk Telekom 50 Mbit Fiber Internet Kullanıyorum. Bilgin olsun Koray abi. Ama ciddi anlamda Türkiye'den oyuna girenler için problemler çok fazla. Ama sanırım Dev'ler bizi dikkate almıyorlar..

• Server Sorunları

Quote from krizalit: “Daha Bugun 2 kere lagdan öldüm ZvZ de o yüzden küfür edip banlanmamak icin susuyorum ama bişi değiştiğini düşünenler arada uyansınlar oksijen alsınlar uykuda herşey daha güzel ” Katılmamak elde değil. Bende bir şeyin değişmediğini ısrarla söylüyorum ama Koray abi değiştiğini söylüyor.

• Valla diğer arkadaşlarında görüşlerini alabiliriz. Sistemimi yeniledim 1 ay önce. Ryzen 5 1600 işlemciyle birlikte DDR4 3000 Mhz 16 Gb ram aldım. Daha önce 8350 kullanıyordum FX serisi. Fakat bende ping anlamında hiç bir değişiklik olmadı. 180-190-200-220 değişiyor. Coğunlukla 180-190 ama. Ayrıca Gvg geçtim farm yapmaya çıktığımda bazen ping 800-900 çıkıyor. Oyun anlık donma oluyor. Oyun SSD kurulu. Sistemsel bir problemim olduğunu düşünmüyorum açıkcası. Ayrıca bulunduğum guildde ping konusunda …

• Koray abi açık konuşmam gerekirse 1 sene önce oynarken nasıl ise bana göre şu anda yine aynı. Tabi Amerika kıtasına yakın olan yerlerde durum farklı olmuş olabilir ama EU kullanıcısı için değişen bir şeyin olduğunu tahmin etmiyorum. Bu benim düşüncem diğer arkadaşlar için aynı durum geçerli mi bilemeyeceğim.

• Nerdeyse konu üzerinden 1 sene geçmiş. Herhalde dev'ler halen daha konu üzerinde çalışıyorlar Düzelen bir şey yok o yüzden dedim. Washington DC de olan bir sunucuya EU'dan bağlanmaya çalışıyoruz.

• Tridra

Morient - - Lonca Alımları

- Nick: Eftimis - Isim: Alper AKMEHMET - Yas: 34 - AO tecrubesi: 1.5 yil - Daha once oynadiginiz Guildler: Just a Game , Luna Prima - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Mercenary - Neden Tridra'yi sectiniz?, kisaca aciklayabilirmisiniz(Opsiyonel): İşleyişiniz ve mentaliteniz aklıma yattığı için katılmak istedim. Oyunda çok bilgili değilim.

• 1 saat oyundaysak sunucular 23 saat d-dos yiyorlar. En kısa sürede çözümlenmesi dileğiyle..

• Sonumuz ne olacak

Morient - - Kendini tanıt!

- 20 Learning Points per day - +50% Fame - +50% Gathering yield - +100% Farm animal growth rate - 10,000 Crafting Focus per day - +50% Silver and loot from mobs - +100% Crop yield - 50% Reduced market tax Bu ekstralar premium hesapta var. Premium olmayan hesaba bunları veriyorlar mı? Paramı veririm senin önüne geçerim demek oluyor bu kısaca. Bu oyunda görselde olmasada pay to win durumu malesef ortaya çıkıyor bir süre sonra. Kabullenmesenizde bu böyle.

• Sonumuz ne olacak

Quote from Qursat: “P2W ? Gerçek anlamda bu özellikte bir oyuna 1 milyon dolar harcarsanız vurduğunuz yerde güller açar . Ya da dünyadaki en güzel eve yada binege sahip olabilrsiniz. Albinona 1 m harcarsanız evet dogru en iyi binegi alırsiniz en iyi kiyafetleride ama almış olmanıza ragmen giymeniz kolay değildir uzun bir süre emek vermenizi ister. Diyelim ki verdiniz gerekli fame topladınız ve kimse de alacak para yokken t8 armor aldınız. Bu sizi en güçlü yapmaz sizden daha düşük tierli ama oyun…

• Sonumuz ne olacak

Quote from Wvatha: “Sorunun cevabı 1 ay sonra : Başlat>Denetim Masası>Program Ekle Kaldır>Uninstall Albion ” Kesinlikle aynı fikirdeyim. Oyun yapısal olarak kendisi aşırı derece tekrar ediyor. Ayrıca uzun süredir anlam veremediğim bir konu var. Oyunu para ile satıyorsunuz tamam anladık. Para ile satılan bir oyuna ayrıca birde premium sistemi getirmek ne alaka? Oyunu ücretsiz yaparsın premium yaparsın anlarımda. Hem oyunu alırken para ver hemde premium satın al. Ayrıca altınların silvera dönüştür…

• Anladım. O zaman senin anlattığın şekilde devam edeyim.. Çok yardımcı oldun bana teşekkür ederim

• Peki bir kaç kombinasyon denedim ben bu build ile ilgili olarak son olarak; Kafalık : Mage Cowl ( Poison ) Gövde : Assasin Jacket ( Ambush ) Kaçmak için Ayak : Royal Sandal ( Defenseless Rush ) Bu şekilde nasıl olur kullanışlı olur mu acaba ?

• Buildi expedition da denedim. Fena değil. iyi hasar çıkarıyor. T5 kadar warbow kastım ayrıca dagger ve diğer belirttiğin eşyalarıda T4 kadar ilerlettim. Sence warbow devam mı edeyim yoksa Dagger mı kullanayım ne dersin. Dagger oynamak istiyorum fakat ilk dagger ile son dagger arasında çok fark var çok nörflendi diyor herkez