Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Życzę powodzenia, w realizacji swojego pomysłu. Widać, że sporo pracy w niego wkładasz. Oby przyniosło to zamierzone efekty A nie myślałeś o zmianie głównej grafiki? Motyw ze współczesnymi żołnierzami. Nie pasuje do świata Albionu. Bardziej odpowiednie są klimaty średniowiecza. Jakaś grupka rycerzy, najemników czy poszukiwaczy przygód.

• nowy gracz

Slava - - Ogólne pytania i dyskusje

Hej @xbanan85. Nie jesteś pierwszym nowym graczem w Albionie. Nie dziw się więc. Że niektórym znudziło się ciągłe odpowiadanie na te same pytania. Szczególnie, że jest sporo poradników na temat gry, w Internecie. Nawet, w naszym ojczystym języku. Czy nawet, podobnych tematów na forum. Polecam na początek przejrzeć te od Matranusa. Dowiesz się od Niego. Wielu ciekawych rzeczy.

• Wyspa 6/6

Na moje gulasze cena spadła z 4,500 do 1,500. Trzeba czegoś nowego poszukać...

• Quote from NdwZ: “Wyspa będzie stać jak stała, pracownicy nie poumierają z głodu, budynki się nie zawalą ba nawet marchewka nie uschnie ” W sumie, to byłby ciekawy feature. Gdyby, dajmy na to, po 3 dniach. Niezebrane plony i niekarmiony inwentarz szedłby na straty. Trochę realizmu zawsze mile widziane.

• Z niektórymi. Nie da się po prostu, normalnie pogadać. Można się tylko zniżyć do ich poziomu. Albo ignorować

• I nawet nazwy miasta nie potrafi poprawnie napisać

• Bo grupą docelową tej gry. Nie są gracze solo. Trzeba to zaakceptować. Do pewnego etapu, jesteś w stanie dojść samotnie. Ale aby korzystać ze wszystkiego, co Albion ma do zaoferowania. Musisz dołączyć do gildii. Taki typ gry. Ja sporo gram samemu. Często robię wypady na czerwone i czarne strefy. Czasem mnie ubiją. Częściej ucieknę. Ale co by nie było, zawsze staram się czerpać radość z gry. Sama pogoń daje dużo frajdy. Bo dopiero, jak istnieje prawdziwe ryzyko utraty ekwipunku i zawartości pleca…

• Devsi już zapowiedzieli, że pracują nad rozwiązaniem tego problemu. I szczerze napisawszy, mam mieszane uczucia. Rozumiem irytację okradzionych graczy. Sam już parę razy straciłem loot. Ale jakieś ryzyko musi być. Skoro można bezpiecznie robić dungi. Bez obawy, że ktoś na zatłucze młotkiem. To chociaż, schodząc do podziemi. Z przypadkowymi ludźmi. Miejmy tą świadomość, że może się trafić w grupie jakiś złodziej. Pozostaje opcja, grać tylko z ludźmi, których znamy.

• Aaa... To może nie byli wcale gankerami. Tylko uznali, że ich zaatakowałeś. I tylko się bronili przed Tobą

• Co masz robić w takim przypadu? Czytać ogłoszenia devsów! Na przykład TO.

• Od siebie polecam uprawy na wyspie i gotowanie. Postawiłem sobie budynki rzeźnika, kucharza oraz młyn. Aby być niezależny od pijawek w mieście. Wybrałem sobie jedną potrawę, w której będę się specjalizował i heja. Skupienie wykorzystuję na podlewanie i zwierzątka. A jak mi już się trochę nasion/zbóż/młodych uzbiera. To ładuję w tworzenie posiłków. Każdego dnia, mam jakieś 300k srebra. Za 20 minut roboty. Czasem muszę się wybrać do sąsiadującego miasta z towarem. Bo ceny są niezadowalające. Korzy…

• Oczywiście, że się da! Na dole okienka masz taką opcję. forum.albiononline.com/index.p…5c141595d24110a78a216b049

• Spytał się tylko. Czy są przewidziane jakieś kary, za kradzież lootu. Jeżeli dla ciebie, pytanie o mechanikę gry, w dziale "Pytania i dyskusje". To od razu narzekanie i ruchanie. To szkoda nawet gadać...

• Odznaki na forum

Jakby się zaliczała, to by już była widoczna. Te emblematy otrzymywało się za zakupienie paczki weterana, epickiej lub legendarnej. Aż do przejścia Albiona na model f2p. Jako nagrody za wspieranie rozwoju gry.

• wyprawa do caerleonu

Tak, tak. Ufaj ludkom z forum. Wezmą Twój ładunek na swoje barki. A Ciebie zostawią w samych gaciach, na jakichś bezdrożach. Jak będą mieli dobry humor. To zostawią Ci jeszcze muła do towarzystwa i ogrzania. Nie ma sprawdzonych godzin, na karawany do Caerleonu. Albo dołącz do jakieś gildii. Albo ryzykuj utratą dobytku i życia. Wybór należy do Ciebie.

• Trochę to tajemnicze, gdyż powinieneś (powinnaś?) Quote from Bezimienna: “Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc ” móc powrócić na Królewski kontynent dowolnym portalem na Rubieżach. Bo w tej chwili działa to tak, że... Każde miasto na royalkach ma portal na Rubieża. Wchodząc przez portal w Caerleon, przypisujesz się do tego miasta. Czyli, nie możesz podróżować przez Martlock, Lymhurst i pozostałe miasta. Jedyną możliwością zmiany przypisanego miasta, jest podróż do niego, przez czarne tereny. Tutaj …

• Swiezak z tibii

Powinniśmy wspomnieć także o Item power, czyli Mocy przedmiotu. Na którą wpływ ma tier ekwipunku, jakość wykonania, ulepszenia (tego słowa mi brakowało ) oraz specjalizacje. Czyli, jak dobra jest postać we władaniu danym orężem czy pancerzem. Jest to ważne, gdyż posiadając sprzęt wysokiej klasy. Wybierzemy się na niebieskie lub żółte tereny. Natrafimy na tzw. soft cap. Czyli ograniczenie możliwości sprzętu. Ma to na celu ochrony nowych i niedoświadczonych graczy przed starymi wyjadaczami. Którym…

• Nigdy nie słyszałem, aby była możliwość zgłaszania takich graczy. Albion kładzie nacisk na tworzenie konfliktów. A co jest lepszego, od skrzyni pełnej skarbów. Aby ludzie się wzajemnie zabijali? Trzeba samemu kombinować, co robić z takimi osobami. Na przykład, resetować bossa. I niech atakuje pijawy

• IX Kohorta

Slava - - Gildie

Ad 1. Ano nie zapamiętałem. Gdyż za każdym razem. W drużynie mam wielu graczy z różnych gildii. I nie kłopoczę się z zapamiętywaniem ich nicków. Skupiam się tylko na ich pasku życia. Czy ktoś heala nie potrzebuje. Zwróciłem tylko uwagę, na nazwę znanej mi gildii. Bo akurat mi się podoba Ad 2 Gwoli ścisłości. Ja nie wchodziłem nikomu na discorda. Ani głowy nie zawracałem prywatnymi wiadomościami. Jakbym miał tak robić za każdym razem. Gdy byłem świadkiem jakiejś nieciekawej sytuacji. To bym nie m…

• Swiezak z tibii

Tier. Czyli poziom "lepszości" danej rzeczy. Gdzie 1 to najsłabszy. A 8 to najlepszy. Na 4 tierze, odblokowujesz i dostajesz możliwość specjalizowania się w konkretnej gałezi broni i zbroi. Dodatkowo, ekwipunek można zenchantować do 3 poziomów. Dając mu nawet lepsze wartości niż następny tier. Na statystyki ma też wpływ jakość wykonania przedmiotu. Od normalnego po legendarny.