Search Results

Search results 1-4 of 4.

• Witam szanownych forumowiczów. Zastanawiam sie nad powrotem do albionu, jednakże zewsząd płyną do mnie głosy, iz teraz bez gildii nie ma co zaczynać grać, lub wracać do gry. I teraz moje pytanie do szanownego grona. Opłaca się grać solo w albiona w 2020 roku? Dodatkowo jestem poswiecic na gre z 10 h tygodniowo, w najlepszym przypadku oczywiście. Dodam także, ze lubię zbierać i mnożyć posiadane srebro. I jeśli się opłaca wracać, to w co najlepiej zainwestować 5kk srebra? Dodam iz skory i kamien m…

• Godzina dziennie - nie więcej. Niestety na więcej praca mi nie pozwala. Jednak raz w tygodniu mogę wygospodarować te 3-4 h czasu, ew raz na dwa tygodnie cały dzień pograć. Zastanawiałem się nad hodowlą koni, aby później z nich robić opancerzone wierzchowce. @glokz aktualnie skupiam się na levelowaniu skórnictwa, gdyż najbardziej mi ono odpowiada. Siedzę na swampie na blackzonie i w 30-40 min jestem w stanie wyciągnąć ze 100 (treasury + skóry). Radzisz je craftować na skóry i później sprzedawać, …

• Witam, tak jak w temacie. Nie mam zbyt dużo czasu na grę (1h dziennie), jednakże albion na tyle mnie wciągnął, że nie jestem w stanie się od niego oderwać czy przestać grać. I moje pytanie do was. Jaką ścieżką rozwoju pójść, aby ta godzina dziennie była spędzana jak najbardziej efektywnie - jeśli chodzi o zarobek, oraz dodatkowo wypełnianie dziennego zadania (gram na premium i mam zamiar na nim ciągle grać). Co polecacie? Wykorzystywanie skupienia na czynności zwiazane z hodowlą i uprawą? A może…

• Witam, mam pytanie takie jak w temacie. Czy ten build: albiononline.com/pl/characterbuilder/solo-builds/view/3917 nie jest już przestarzały? (został updateowany rok temu) Ogólnie w założeniu chcę grać postacią maga nastawioną na zbieranie, która będzie miała szanse w ucieczce przed gankiem, lub zwaleniem gankera z wierzchowca. Aktualnie w/w build jest T4, więc czas na zmianę jeszcze jest.