Search Results

Search results 1-20 of 410.

• usunięcie postaci

Yeleana - - Ogólne pytania i dyskusje

w tej grze usuwanie postaci nie ma sensu... nie da się postaci ZEPSUĆ, po prostu porzucasz starą drogę i skillujesz coś innego

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

no właśnie - uderz w stół a @Szachu sie odezwie

• Rejestr Polskich Gildii 22.12.2019

Yeleana - - Gildie

Proszę o zmianę rekrutacji na: discord.gg/T963vcQ Aktualna liczba członków: 30

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

Po krótkim okresie snu zimowego, spowodowanego fascynacją World of Warcraft Classic powracamy do aktywnej gry w Albion Online! Informacje z pierwszego posta (głównego) są nadal aktualne, choć warto informację uzupełnić o fakt, że całkowicie i DEFINITYWNIE odcinamy się od wojenki polsko-polskiej! Udział w polskich sojuszach już przerabialiśmy przez minione 3 lata wielokrotnie, współpracę z polskimi gildiami również. Zachowujemy w serdecznej pamięci, ale póki co nie mamy większej ochoty na udział …

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

Zainteresowanym podaję kanał Discord stworzony wyłącznie do celów tego spotkania: [link nieaktualny]

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

Dziękujemy za odzew i zainteresowanie - tak, 5000 to sumaryczna liczba pozytywnie zweryfikowanych osob z calych 12 lat historii... daje to pewność, że gdy wychodzi jakiś nowy tytuł MMO (choć nie tylko) zawsze znajdzie sie conajmniej kilka chętnych osób... oczywiście wszystko zależy od tytułu, ale jak chodzi o największe produkcje AAA można liczyć przynajmniej setkę chętnych lekką ręką... wychodzi tytuł i nie musi boleć cię głowa o szukanie gildii, ani do jakiej trafisz, bo tu wiesz i masz pewnoś…

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

Jeśli dla Ciebie gra o nie tylko pixele, jeżeli od klawiatury ważniejsi są ludzie, emocje jakie niosą kontakty międzyludzkie i wspólne spędzanie czasu, serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w życiu sekcji Albion Online, wchodzącej w skład IX KOHORTY - Polskiej Gildii Dojrzałych Graczy! Oferujemy Ci udział w życiu stabilnej, rozbudowanej, istniejącej od wielu lat i dobrze przemyślanej społeczności dorosłych ludzi, którzy lubią grać w gry. Naszym atutem jest to, że wśród 5000 członków (z tego…

• Albion na Androidzie

Yeleana - - Pogawędki

po pierwsze trzeba zezwolic na instalacje z niepewnego zrodla (jednorazowo), a po drugie (ogromnie nieintuicyjne) nie można mieć włożonej karty SD W związku z tym instalować można tylko do pamięci podstawowej, więc telefon musi być "raczej pusty" (jak jest za mało miejsca na przepakowanie plikow to tez wyskoczy błąd zamiast informacji)

Yeleana - - Gildie

Quote from kamilasd1: “ Przypominam , że jeżeli pominąłem jakąś gildie albo któraś z gildii chce dodać informacje do swojej rubryki to można odpowiedzieć na ten temat lub wysłać mi pm. ” niestety mam smutne wrażenie, że samo odpisanie z wątków rekrutacyjnych jest już niestety nieaktualne... z tego co się orientuję to kilka z tych gildii już zakończyło żywot, a kilka ma nieaktualne dane (np. CRP)... lepiej byłoby wymagać od osób odpowiedzialnych "pingowania" co jakiś czas z aktualnymi danymi... j…

Yeleana - - Gildie

Pewnie od rankingu niektórym e-penis urośnie

• Potencjalny rekrut :3

Yeleana - - Gildie

my też jesteśmy mili

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

towarzystwa mamy dość... 300 osób w gildii i ponad 150 nierozpatrzonych podań szukam sprawiedliwości

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

W takim razie tym bardziej zależy mi na tym, żeby odświeżyła Ci się pamięć... lub powiedz mi pod jakim nickiem pojawiłeś się na naszym Discordzie... okradanie wbrew mechanikom gry na pewno nie jest "naszym stylem" i zamierzam wyciągnąć konsekwencje

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

No to się teraz zaczną "gorzkie żale"... przypominam - jak ktoś ma niejasną sytuację - przyjść do mnie ze screenem

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

przyjrzałem się dialogowi i wnioskuję, że jednym z winnych jest "kondensator" - kto jeszcze?

• IX Kohorta

Yeleana - - Gildie

Nie wiem kogo informowałes, ale na pewno nie mnie... nie mam też pojęcia od kogo usłyszałeś, że problemu nie widzi, jak dla mnie jest i to duży... proszę o imiennie zgłaszanie wszelkich takich gagatków "Nie polecam" z takiego powodu uważam za zdecydowanie na wyrost... w napływie nowych graczy (kilkaset podań) mogło się trafić jakieś niedopatrzenie za które przepraszam Tak więc @Slava i @JusticeCrash - kto konkretnie? Gdzie należy przyłożyć rozpalone do białości żelazo

• Nie przypisujemy sobie zasług - na górze napisałem, że znalazłem na Reddicie Wklejam w postaci linku, bo bezpośrednio do forum teksty są nieczytelne: https://i.imgur.com/ueHYJh7.jpg

• grafika znaleziona na Reddicie, ale wyjaśnia wszystko: ueHYJh7.jpg

• 9thCompany

Yeleana - - Gildie

My głównie skupiamy się na MMO, choć bywały odstępstwa takie jak: Battlefield 3 albo World of Tanks

• Albion (oficjalnie) nie wspiera telefonów, więc "kombinuj dziewczyno"