Search Results

Search results 1-20 of 27.

• Brak Premium

Sirlowsecscrub - - Ogólne pytania i dyskusje

A otworzyłeś wszystkie wiadomości in game?

• Nawet Goonswarm nie jest taka patologią ... gratuluje :):):):):) Velor

• Quote from koty: “@xKoMaRx Pomyślałem o tym zanim napisałeś tego posta o kiju który ma dwa konce czyli się nie myliłem a co do konkurencji to jest jakaś? żalę się hehe wybielanie tego tematu aż razi w oczy jest to powszechna praktyka w internetach,nie jest to tajemnicą i tu też nie bedzie.Ludzie mają prawo do wyrażania swoich opinii tak jak ty jak i ja damy wam zarobić chyba że ktoś pomysli o zamknięciu tego tematu cya ” lel .... xdxdxdxdxdxd a pomyślałeś, że może to nie wybielanie tematu tylko …

• @koty Co do jednego "super" miasta, to moim zdaniem jest to absolutnie bezsensu. To że do Outlands można dostać się tylko poprzez portal, który jest tylko w jednym jedynym mieście jest trochę naciągane i na pewno znacznie obciąży serw. druga sprawa, że to właśnie tam będzie kwitł handel itp. @xKoMaRx True, ale to dałoby tylko więcej terenów ogarniętym i dużym grupą nastawionym na PewPew .. ( nie kryje, że nie jestem fanem dużych grup ) zamiast tego chciałbym zobaczyć więcej contentu i możliwości…

• @koty Nie ma potrzeby żeby kogokolwiek obrażać. Co do mapy, jej wielkość jest sposobem na "wymuszenie" gry również w zóltych/czerownych i czarnych strefach. W swoim głównym założeniu AO jest grą PvP, gdyby było więcej niebieskich stref to znając podejście większości graczy do PvP skończyłoby się to jednym wielkim kerbilandem dla biednych płaczliwych kerbów .. ;p peace

• @Amadea Zgadza się gramy na pingach 15-40 ale tylko wtedy gdy serwery są fizycznie w Europie, nie ma szansy żeby utrzymać taki ping na serwach w Ameryce czy Azji..

• @ProzaK Na wstępie, przykre jest patrzeć na jak sami piszecie "dorosłych" ludzi "płaczących" z powodu gry komputerowej ... Jeżeli uważasz, że zostałeś źle potraktowany, oszukany to .. napisz ticket, żądaj zwrotu pieniędzy ewentualnie szykuj pozew cywilno prawny. Czego właściwie oczekujesz od użytkowników tego forum? Mamy Ci pomóc odzyskać te 100 złotych? Zrzucić się na "odszkodowanie" dla Ciebie? Też żądać zwrotu pieniędzy? Jeżeli jesteś tak rozdrażniony grą komputerową to może idź na spacer, po…

• Fair enough m8.

• Premium waste and paying for finished product are two different things. If you have an issue with your premium time wasted then write a ticket. But be reasonable, you cant just state that you havent recived a finished product. cheers

• Quote from GARFILDBIG92: “Quote from Kolibro: “Quote from GARFILDBIG92: “Waiting for a response from the developers! ” You paid $100 to support the developers, to release the game and to own it.Never was there a mention that you should not be in the queue. I amongst several others thousands also paid $100, we have received our rewards that have been included in the packs. We also wait in the queue as everyone else. Stop being a entitled bitch, do something else while waiting. ” I paid for the fi…

• 36ms atm peace

• Quote from kogskyy: “powinna być rekompensata za premke, bo serwery offline co kilka godzin a dni premium lecą. i cytując popularny ostatnio żart na chacie gry: "Albion Offline" ” True, powinna być rekompensata za premke.. Quote from Nonnack: “Heh, ja im dałem 380zł w 2014, praktycznie w ciemno bo gra była jeszcze w głębokiej alfie, brałem udział w każdych testach, a teraz po 3 latach czekam sobie godzinę w kolejce żeby zagrać, miło:/ ” Tak jak ja, ale z drugiej strony widziałeś kiedykolwiek żeb…

• Quote from BlueMatters: “Quote from Sirlowsecscrub: “does you internet provider delivers your product in a bucket mate? 200 ping are you even on the same planet as a rest of us ? xdxdxdxd ” for typical american everything behind ocean is diferent planet so ye i live in the other planet and i have to play with 150-200 ping vs players with 20-50 ping, who had this retarded idea to not open 2 regions who are splitted with OCEAN????? ” Quote from Soulplay: “Quote from Sirlowsecscrub: “does you inter…

• yup.. just sit back, relax and wait .. everything is going to be ok AO just needs time.

• does you internet provider delivers your product in a bucket mate? 200 ping are you even on the same planet as a rest of us ? xdxdxdxd

• wlasnie restartuja serwer

• just invest more $$ in a hardware that could possibly support more peers at once ??

• yesssssssss bring them sweet miners in .. :):):):):)

• 1 server concept is what going to make AO a great PvP focused game :):) doing multiple servers will only ruin the game. Imagine all the carebears on one server and all pvpers on the second one ... doesn't make sense. For example, who would crafters sell their products too if all the pvpers decide to move to dif serveer... :):) peace

• Queue issues

Sirlowsecscrub - - Feedback & Suggestions

Quote from equilor: “Quote from Huricain: “Can't get past 3 minutes myself....will keep trying for a bit. Do hope SBI figures out the server population issue....We as a community have been with them for way too long, through too many "tests" for better or worse just to have the launch go this pear shaped. Hope it gets better soon. ” i think they didnt know how poplar it would be tbh. i been with them since 2014. i new from the start it would be poplar they were instant billionars when they opene…