Search Results

Search results 1-4 of 4.

• Pytania od nowego

Khazador - - Ogólne pytania i dyskusje

Witaj. Co do pierwszego pytania to nie wypowiadam się z racji iż sam posiadam najskromniejszy pakiet. Osobiście nie czuję się jakiś gorszy od osób posiadający jego wyższą wersję - może poza premium który w najniższym pakiecie jest na 30 dni natomiast to możesz nadrobić kupnem premium za walutę w grze. Tej w najniższym pakiecie jest wystarczająco dużo jak na start. 2. Albion jest zupełnie inną grą niż pozostałe mmo. Mimo iż w metina nigdy nie grałem to mogę powiedzieć jak sytuacja wygląda z persp…

• Witam serdecznie. Również jak Cassey szukam spokojnej gildii która nie korzysta z komunikatora głosowego a przynajmniej go nie wymaga. Gildii której czat żyje a w której pierdyliarda członków których większość się na oczy on game ilnigdy nie widziała. I mimo iż nie mam nic do dużych gildii ja sam preferuje te mniejsze. Zbyt duża ilość ludzi na jeden piksel poprostuja mnie przytłacza. Zgadzam się ze wszystkimi argumentami jakie przedstawiła Cassey dlatego jeżeli jest gdzieś tam w odmętach czeluśc…

• Witajcie

Khazador - - Przedstaw się!

Cześć, nazywam się Marcin mam 33 lata i jestem eee Krasnoludem Mój nick w grze to Khazador. Szukam gildii ktora szuka gracza który szuka gildii. Ogólnie to jestem zielony niczym liść na drzewie, nie grałem w bete, klucz kupiłem 3 godziny temu. Szukam gildii przede wszystkim która nie wymaga tsa/discorda - zdaje sobie sprawę jakie konsekwencje ciągnie za sobą brak komunikacji głosowej. Szukam kompanów do gry którzy lubią jak ja popisać na klawiaturze :D. Zdaje sobie również sprawę iż dzięki tak s…

• Same here, got black screen