Search Results

Search results 1-13 of 13.

• Quote from Istvan: “Składniki się zbiera ze złóż i robi itemy. Te mają być zaś unikalne, nie wiadomo do końca jak się będzie zdobywać, czy z bossów jakichś czy tylko materiał z bossa i trzeba go przerobić:P Np. teraz też są trofea z mobów, że dropisz z mobka itemek, dodajesz do niego różne materiały i craftujesz z tego trofeum, którego użycie daje jakieś tam drobne bonusy.” Jest możliwość zdobycia konia bez kupowania Legendarnego Zestawu?

• Hej :3

Treich - - Przedstaw się!

Quote from Cytrynka: “Hej myszki Pierwszy raz na forum także sprawdzam co i jak mam na imię...Cytrynka (zachowam anonimowość) Zastanawiam się czy Epic Founder Pack jak ogłaszają jest edycją "limitowaną". Może wie ktoś do kiedy ?. Czy po starcie Alpha Testów wzrośnie cena?. Pozdrawiam ;)” Witam Cytrynko

• Siemka, mam pytanko... A mianowicie, ile/jakie będą profesje/rasy w AO? Moglibyście mi podesłać link do tematu na forum? Ewentualnie wytłumaczyć :/ Z góry dziekuję :* <3 <3

• Quote from Tajger: “Quote from Treich: “Quote from nogare: “@Istvan Zapomnij o pracy u nas w dziale marketingu.” Widzę pierwszego administratora z poczuciem humoru... zawsze są tacy poważni, sztywni Chyba zostanę z Wami na dłużej :D” Można to dwuznacznie rozumieć @Treich :P” W sumie to on mnie zachęcił dokupna gry... Gdyby mi napisał że musiałbym kupić jeszcze raz, to bym nie kupił

• Quote from nogare: “@Istvan Zapomnij o pracy u nas w dziale marketingu.” Widzę pierwszego administratora z poczuciem humoru... zawsze są tacy poważni, sztywni Chyba zostanę z Wami na dłużej

• Quote from Istvan: “Nie musisz kupować drugi raz:P” Czyli następne testy już będę miał za darmo... tak?

• A jeszcze jedno pytanko mam... Ten dostęp do testów to jest jednorazowy? W sensie że na ten okres testowy, na na następny znowu bd musiał to kupować?

• Siemka :P

Quote from Tajger: “Lubię @nogare lubię @Beelzebabb Choć myślę, że dobry byłby z nich kebab ----- Chciałbym zobaczyć co w Albionie się zmienia Ale bolą mnie oczy, jak widzę founder packa za 100$ do kupienia ----- Zobaczymy co 26-ego będzie się działo Ale wiedzcie jedno, że TAJGERO będzie kuwa wymiatało! YOOOOOOOOOłł!” Ja wejdę dopiero 27

Quote from Tajger: “CześĆ Patryk! Ja jestem Łukasz i mnie nie oszukasz! Masz FANDER PAKA?” Mam zamiar kupić Epic

• Dziekuje za szybka odpowiedz, w ciagu kilku dni mam zamiar kupic pakiet epicki Przepraszam jesli ten tekst boli w oczy... mieszkam w Anglii i pisze ze szkoly

• A jeszcze ja mam pytanie... Nie mam najlepszego komputera(drewno) a chciałbym pograć.. Ram : 2x2GB DDR2 Grafa : GeForce 8400gs Procek : Genuine intel(R)CPU 2160@1.80GHz Myślicie że gra pójdzie na najniższych ? Jeśli tak to w ciągu kilku dni jestem w stanie kupić pakiet aby wspomóc autorów

Siemka, jestem Patryk, mam 16lat interesuję się informatyką oraz sportem.. :P :rolleyes: