Search Results

Search results 1-5 of 5.

• Pisałem na support kazali wyjąć kartę pamięci całkowicie odinstalować grę i zainstalować jeszcze raz. U mnie pomogło gierka śmiga

• Cześć nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale ja właśnie odnośnie aktualizacji. Mam problem z jej ściągnięciem na telefon (Xiaomi redmi note 8 pro) gdy ja ściągnę i chce zainstalować pojawia się ten komunikat: "podczas analizowania pakietu wystąpił problem" i ni jak nie idzie tego zainstalować już odinstalowałem i zainstalowałem grę raz jeszcze i dalej to samo. Pomoże ktoś

• Cześć nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale ja właśnie odnośnie aktualizacji. Mam problem z jej ściągnięciem na telefon (Xiaomi redmi note 8 pro) gdy ja ściągnę i chce zainstalować pojawia się ten komunikat: "podczas analizowania pakietu wystąpił problem" i ni jak nie idzie tego zainstalować już odinstalowałem i zainstalowałem grę raz jeszcze i dalej to samo. Pomoże ktoś

• Dziękuję bardzo za pomoc

• Mam takie pytanie czy jeżeli kupię subskrypcje za realne pieniądze to mogę ją później jakoś cofnąć/anulowac. Patrzyłem ale przy zakupie na kacie nie ma czegoś takiego jak anuluj czy to dopiero pokazuje się po zakupie? Wiem może to głupie pytanie ale jestem nowy i zielony. Z góry dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam