Search Results

Search results 1-5 of 5.

• W oczekiwaniu... jak leci? ;)

Fox - - Pogawędki

świetnie, choć te zamknięte mapy jak w rq niezbyt przypadły mi do gustu to teraz może coś szerzej o samej rozgrywce na endgejmie? Chciałbym żeby gra miała niekończący się progress... ciągle coś ulepszać, ciągle zdobywać coś lepszego no i przede wszystkim żeby miał to sens. zdobywanie lepszych przedmitów tylko po to żeby zdobyć kolejne lepsze przedmioty jest dla mnie bez sensu (w wowie jest mniej wiecej taki system). A mi się bardziej widzi coś jak w tibii czy właśnie rq, choć w rq nie był on ogr…

• W oczekiwaniu... jak leci? ;)

Fox - - Pogawędki

Heja, czekam i czekam aż wyjdzie open beta czy cuś i się doczekać nie mogę, oczywiście mógłbym kupić founders packa ale niestety ostatnio przejechałem się już kilkukrotnie na kilku możnaby powiedzieć dobrze mi znanych produkcjach które mi się jednak po jakimś czasie znudziły, dlatego też czekam na darmowe przetestowanie Albiona no i w między czasie z chęcią poczytam jakieś ciekawe opinie Głównie nurty jakie mnie interesują to: Czy Albion będzie Pay2Win? Zdaje się, że będzie jakaś forma premium t…

• Pozwolę sobie zacząć Albion jest już w dużej mierze nakreślony co i jak ma w nim prosperować i jak wyglądać, niemniej gra z pewnością przez ten rok do oficjalnego wydania jeszcze się trochę zmieni, dlatego też nie zaszkodzi jak społeczność narzuci swoje oczekiwania względem niej To czego ja oczekuję od Albiona tudzież od gry MMORPG, której obecnie raczej nie ma na rynku to: - otwarty świat, kreowany w jak największym stopniu przez graczy - jak najmniej restrykcji - to gracze powinni ustalać co w…

• Witam i o drogę pytam :)

Fox - - Przedstaw się!

Chyba nie znam żadnego Guru

• Witam i o drogę pytam :)

Fox - - Przedstaw się!

Witajcie, jestem Fox i mam 27 latek. Swoją przygodę z MMO zaczynałem w latach 2002-2004, teraz prowadzę swoją stronę o grach głównie MMO i pomimo tego że testujemy ich dość sporo i nie ma czasu kiedy przysiąść do jakiejś na dłuższy czas to muszę przyznać, że Albion Online bardzo możliwe, że będzie tą jedyną gierką do której po latach z chęcią przysiądę na dłuższy okres czasu i nie tylko pomimo testów na potrzeby serwisu Pozdrawiam.