Search Results

Search results 1-20 of 49.

• Surowce

ShinsPL - - Ogólne pytania i dyskusje

Ceny surowców spadły, bo się pojawiły duże nody t5 i t6.

• Jeszcze peleryna. A mapę możesz kupić na targu.

• Surowce

Oczywiście. Surkę t7/t8.

• Premium za srebro

10.218k to inaczej 10.218.000, "k" oznacza *1000. Od łacińskiego kilo.

• Pierwsze słyszę o czymś takim. Generalnie w grze nie ma takiej blokady, żeby nie móc atakować innych na czarnych. Sprawdź, czy może nie masz włączonej opcji "Kliknij dwukrotnie, żeby zaatakować" albo coś takiego (w zakładce Sterowanie w Ustawieniach).

• przeniesienie wyspy

Nie jestem do końca pewny jak jest z przeniesieniem wyspy, ale chyba całkiem od nowa ją budujesz. Jeśli zaś chodzi o wożenie towarów po czerwonych. Dać się zabić na czerwonej to chyba trzeba mieć albo fest dużego pecha, albo nie wiem co robić. Jak tam ludzie na wołkach zbierają i się nie wywalają. Zbierałem tam ostatnio przez kilka godzin i generalnie rzadko kiedy było więcej pk niż 2 na mapie. A zobaczyłem ich może 1 raz, to nawet się porządnie ustawić nie umieli.

• Zmiana statusu!!!!

Nie do końca wiem o czym piszesz, ale kwestia jest taka. Jeśli zaatakowałeś kogoś na czarnych, to mogłeś mieć status banity, który znika po 2 minutach braku walki. Jeśli zabiłeś kogoś na Royalkach, to mogłeś stracić reputację. Nabijasz ją robiąc dungeony lub zbierając (generalnie nie walcząc z innymi). Jeśli chodzi Ci o flagowanie między agresywnym a nieagresywnym, to możesz zmienić to klikając na tarczę lub miecz w lewym górnym rogu ekranu na polu z Twoim nickiem.

• Kilka pytań

Bez skupienia na podlewaniu raczej zysku nie będziesz miała. Aczkolwiek craftowanie itemów i sprzedawanie na Czarnym Rynku jest bardziej opłacalne, przy czym wymaga znacznie więcej zaangażowania, żeby przeliczyć na czym aktualnie można mieć zysk. Jeśli chodzi o frakcje, to chyba najwięcej pkt zdobędziesz walcząc o mapy dla swojej frakcji.

• Kontent SOLO PVE

Próg wejścia do HCE jest dosyć wysoki. Niby można na początek robić niskie tiery, ale nie będzie to raczej opłacalne. Statik na żółtych to pod warunkiem, że masz build, na którym solo robisz grupowe dungeony (ewentualnie w 2 osoby, góra 3 dla towarzystwa, robienie tego w 5 osób na dłuższą metę nie ma sensu), inaczej nie ma specjalnie sensu. Tak naprawdę ta gra polega na podejmowaniu ryzyka. Nie rozwiniesz swojej postaci nie ryzykując utraty seta, bo najwięcej fema i najwięcej kasy leży na czarny…

• Nowy Update. LVL120

Rzygać mi się chce jak pomyślę o tych "elitarnych" poziomach.

• Szukam klanu 20/25+

Oj, coś tak czuję, że od 2-4 linijki Twojego posta skreślają chyba wszystkie sensowne gildie.

• wyspy

Zarób silvera i kup sobie premkę za silvera. Gra umożliwia kupowanie konta premium bez fizycznego jego kupowania.

• Wyspy i krainy

Jeśli chodzi o mapę to musisz iść do NPCa oznaczonego na mapie ikonką palmy. NPC to taka piratka. Aby kupić wyspę musisz przynajmniej 1 raz mieć wykupione konto premium na 1 miesiąc na postaci. Jeśli chodzi o tę większą wyspę - czyli tzw. "czarne", to możesz dostać się tam na dwa sposoby. Jednym są Awalońskie Ścieżki. Na kontynencie królewskim są takie portale do innych obszarów, idąc nimi możesz dojść także na drugi kontynent, ale to jest mocno losowe, gdzie Cię zaniesie. Drugim sposobem jest p…

• Discord ma możliwość wyświetlania powiadomień w czasie gry, możesz spróbować je wyłączyć dla Albiona. Nie grałem w AO na telefonie, więc nie wiem czy mobile aplikacje zachowują się jak te na PC i discord wysyła takie notifikacje w czasie gry, a to jedyne co mi przychodzi do głowy.

• Nie musisz tworzyć nowego wątku, by odpowiadać xd Nie klikaj "Create Thread" xd Żeby wytworzyć ekwipunek wyższego poziomu najpierw musisz wytworzyć odpowiednio dużo przedmiotów niższego tieru. Musisz więc sprawdzić, który skill zawiera możliwość tworzenia tych przedmiotów, które chcesz tworzyć po czym sprawdzić, jakie wymagania mają skille poprzedzające. I kolejno odblokowywać począwszy od tego, który jest najbliżej środka.

• Możesz opisać problem trochę składniej? Czego konkretnie nie możesz zrobić?

• Najlepszy to jest Ogromny Koń, a nie żadna jaszczurka. Niewrażliwość pozwala Ci przejechać 1/3 mapy bez stunów i dostawania dmg. Jak przejdziesz przez mapę i masz bańkę, to nie mogą Cię zabić w czasie brania napoju, a jeśli tak się stało to raczej jest to bug do zgłoszenia.

• Przede wszystkim, jak chcesz mieć w miarę bezpieczną grę na czarnych, to musisz dołączyć do jakiejś gildii. Są również gildie zbierackie, więc powinieneś znaleźć coś dla siebie.

• W stroju t6.2 to można robić spokojnie dungeony t8 na czarnych. Jak nie potrafisz dobrać eq żeby radzić sobie na royalkach w takim ekwipunku, to nie jest to wina gry.

• Proste rozwiązanie. Idźcie na BZ. Tam w 8.3 frajer nie wyjdzie.