Search Results

Search results 1-5 of 5.

• - Hi everyone, I'm Berhorse.I'm 24. I'm from Turkey,Istanbul. I started to play this game 2 weeks ago. I dont really know how to go further but i like learn alone. Trial-and-Error the most enlightening method of the world. But I'm mostly mistaken. - I'm a T5 gatherer. - I'm a bow player. - I'm afraid of being died.(in game) cuz why shouldnt i ? - I'm a tier 4 stag lover. Cutest mount of the all universe.(in my opinion ofc) - Really want to play as a party member but cant find anybody. Or just di…

• Adım Berat, forum kullanıcı adım da Berhorse, ciddi manada yaratıcıyımdır isim vermek konusunda. 24 yaşında falanım. Bu batağa 2 hafta önce düştüm. Arada sırada oynayıp kafa dağıtıyorum. PVP kısmına çok giremedim henüz ama eğlenceli olduğunu gördüm fakat benlik gibi durmuyor tam offline diablo 2'ci kafasında oynuyorum oyunu. Anlamsızca PVE'de bile skill saklıyorum "ulan bekleteyim belki sonra atarım" diye. PVP'de ne halt yerim siz düşünün. Neyse Tier 5 hide gather yapıyorum. Dünya'nın en chill i…

• emülator....

berhorse - - Genel Sorular ve Tartışmalar

emülatörden oynaman olabilir mi? oyun akıllı ev aletlerinde bile oynanacak neredeyse. Bilgisayara emülatör kurmak yerine albion online clienti kurmayı deneyebilirsin.

• Quote from Koray: “Bunun gerceklesmesi icin, TR oyunculari hem forumlarda, hem discord kanallarinda hemde oyunda cok aktif olmak zorunda once... ” Katılıyorum. Forumda konu açtım hala ses seda yok yabancı kaynaklardan daha çabuk yanıt alıyorum. Aktiflik yok neredeyse.

• öncelikle selam herkese 1-2 sorum var yeniyim biraz, oyuna başladıktan sonra premium bitene kadar gather+craftla bi miktar para kastım ancak bitince premiumdan gelen ekstra gather yield olmayınca ve focusum bitince çok yavaşladım şuan t4 gatherer ım. Bundan dolayı sürekli yeni karakter açıp t3-t4 gather yapıp premium bitince silip bu işlemi tekrarlıyorum. Sizce bu mantıklı mı ? Ya da başka neler yapabilirim ana karakterime premium alabilmek için ? bu konu dışında da para kasmak için yollar önere…