Search Results

Search results 1-3 of 3.

• Snow Kitsune Rekrutuje !

NGS2k - - Gildie

Zanim zaczęło się jakiekolwiek wyzywanie to to zaczęliście się migać od pytań. Nawet nie sama oficera tylko już ty i Zeus. A później tak, wyzywalem, ale jeśli to cie podniesie na duchu to wyzywam każda inną potato farmę, wyjątkowy też nie jesteś poza tym ze raz udowodniłeś jak potrafisz położyć ręce na nie swoim. Odnośnie tych "5%" to zawsze pięknie się zaczyna, nikt nie jest zbyt poszkodowany ale i tak bierzesz za NIC. Ale obaj wiemy ze to tylko początkowa stawka na zareklamowanie ekipy a późni…

• Snow Kitsune Rekrutuje !

NGS2k - - Gildie

Jeśli w oferujemy nie ma czegoś konkretnego np. tereny, dostępy do HO albo coś podobnego to za co sobie liczycie? Ja wiem ze premka droższa i wgl ale większość i tak wyrabia na nią, a wam brakowało? Bez ujętej informacji NA CO TO jedynie patrząc na osobę zamieszczająca to mam już swoje wnioski Co do powodów banów na dc jedynie podejrzewam że chodzi o osobiste porachunki, ale w sumie tam wszystko jest pod osobiste preferencje oficerki jak to w pomidorkach Dodam jedynie że gdyby ktoś ich nie kojar…

• Na czym jako ekipa najbardziej się skupiamy? - Pamiętać żeby oddychać - Brak Contentu Mandatory - Tworzenie zgranej paczki randomów z neta - Grupowe kontenty PvE / PvP - Dzielenie się swoją wiedzą oraz jej ubytkami jak trzeba Co możemy Ci zaoferować? : - Dostępy do H/O na mapach 7 i 8 tieru ( Thetford ) - Korzyści z bycia członkiem sojuszu [4RENT] - Pomoc w poznawaniu świata World of Lagbion - Lokalni błaznowie do dyspozycji - Luźna atmosfera - Nie koniecznie family friendly atmosferę, i ludzie …