Search Results

Search results 1-6 of 6.

• The Pryks (MMO party)

Baalderoth - - Gildie

Nie wiem czy możemy jeszcze liczyć na świadczenia w naszym kraju... ja się osobiście nie nastawiam. 45 w tym roku to Wam średniej nie zaniżę

• Ja nie do końca rozumiem spory sandbox, czy nie sandbox, jakieś skróty cholera wie po co... za chwilę ktoś walnie 7 dużych liter i będziemy się zastanawiać co one znaczą. Szczerze w tyle mam czym co jest i jaki ma skrót. Gra albo jest dobra, albo nie jest. Zapewne niełatwe jest pogodzenie casuali z hardcore graczami i nie ma co wieszać psów na dev team'ie. Ładnie wyglądają te wyliczenia dla chińskich farmerów ile co czasu zajmie, a i tak się potem okaże, że biedny polski bezrobotny zrobi to w dw…

• Pełna profeska... rozsyłam znajomym. Dostałem od Gerpira... i musiałem kupić. Oby pozostali przy polonizacji bo zaczyna mnie wkurzać syndrom Rezygnacji z Polskiej Wersji Językowej.... No i mistrzostwem jak dla mnie jest port na androida... choćby do zbierania surowców. Świetna recenzja. Zachęcająca...

• Witojcie!

Baalderoth - - Przedstaw się!

Witam wszystkich! Dorwałem właśnie konto i powoli ogarniam ten cud natury. Potencjał jest. Miejmy nadzieję, że głupolom nie uda się zniszczyć klimatu. Chętnie dołączę i będę siać śmierć i zniszczenie... oczywiście pod polskim sztandarem. Pytanie: czy wół ma gdzieś możliwość montażu balkonika? Kiedyś będę musiał zsiąść i "pomknąć" w bój....

• 1 ogromna gildia Polska

Baalderoth - - Gildie

Generalnie Polak potrafi więc jeśli ktoś chciałby obejść ograniczenia w grze można po prostu zakładać kolejne Chorągwie... jako część jednej dużej grupy pod wezwaniem, wspólną stroną WWW, forum itd... połączonych sojuszem zgodnie z zasadami gry. Marzenie piękne, ale chyba mało realne ^^... chociaż....

• The Pryks (MMO party)

Baalderoth - - Gildie

Hej! Panowie! Jak to zamknęliście rekrutację? Ja jeszcze żyję.... czyli spełniam większość warunków.