Search Results

Search results 1-9 of 9.

• Quote from Voltix: “Quote from GODLIK3R: “Jeszcze gorsze od pingu jest sterowanie - przy walce z dużymi przeciwnikami (lub gdy jest ich wielu), czasami nie jestem wstanie się ruszyć. Gdzie nie zjadę kursorem tam wszędzie ikona ataku ... zmiana sposobu sterowania też nie pomaga. ” Uzywaj prawego przycisku myszki do chodzenia. ” Gram w trybie RTS gdzie mogę się poruszać tylko za pomocą PMM ...

• Jeszcze gorsze od pingu jest sterowanie - przy walce z dużymi przeciwnikami (lub gdy jest ich wielu), czasami nie jestem wstanie się ruszyć. Gdzie nie zjadę kursorem tam wszędzie ikona ataku ... zmiana sposobu sterowania też nie pomaga.

• Farmboty

GODLIK3R - - Ogólne pytania i dyskusje

W tym temacie jest film, jak GM banuje botera w 10 minut, więc może jest jeszcze nadzieja dla Albiona

• Quote from Amadea: “Mamy 2017 rok a gram na pingu 100-120, to że nie czujemy tego to wynika z silnika ale od strony serwera zawsze na wszystko wolniej bedziemy reagować o 1sekunde +, to już jest parodia, lub patologia, co lepsze Niemieckie studio z Amerykańskimi serwerami. To się nazywa być robionym w "kakao" Tym bardziej że udają głupiego że nie wiedzieli o tylu ludziach lub to nasze łącza... ” Mała poprawka: nie o 1 sekundę a o 0.1s (u mnie 0.15s) - ping podawany jest w ms.

• Chętnie dołączę - kiedy tylko wreszcie będę mógł stworzyć swoją postać...

• Ping

U mnie ping cały czas na poziomie 150 i mimo PC na którym Albion powinien mieć stale 60 fps - co kilka sekund mam spadki do 20-30 klatek. Nie wiem czy to właśnie z pingiem nie jest związane. PS. Chińczycy mają jeszcze gorzej - na forum piszą, że u nich ping 200-300.

• Quote from Daemion: “Looks like we need another beta lmao. ” This kind of things didn't happen to me even in any F2P game, so ... looks like you are totally right.

• I bought the game yesterday and still can't play ... When could I expect to delete my bugged characters? PS. I suppose I will not have to wait for another 3 days to release nickname of my bugged characters, right?

• problem z grą

Ten sam problem - liczę na szybkie rozwiązanie