Search Results

Search results 1-20 of 28.

• Szukam Gildii

Relight - - Gildie

Aktywnie grasz? Odezwij się priw, albo w grze do GumoweUcho / ChrustX / BorysB

• Witam Albionowicze!

Relight - - Przedstaw się!

Siema Tomasz, GumoweUcho here

• dojazd robią brazole, te serwery są w tak chXXXwym stanie, że lada moment to j%^nie

• SparhawkPL

Siema, jak potrzebujesz dobrych wskazówek odezwij się na pw. GumoweUcho

• Witajcie

Siema, powodzonka. Zapro od GumoweUcho

• Selekcja wirtualna XD

• Wyspa 6/6

Relight - - Ogólne pytania i dyskusje

Idź w coś co wymaga większego wkładu, jeśli masz czas farmienia, i do tego chcesz połączyć z tym swoją wyspę, na początek poleciłbym Ci skóry + rzadkie wierzchowce, np. Jelenia czy wilka jakiegoś. Zamieniasz pole jedno, na zagrody, w zagrodzie masz do 9ciu zwierząt. To w takim wypadku będziesz miał co farmić (skóry i jelenie), jedzenie z farm pójdzie na jelenie. Zysk z jednego jelenia na czysto w Caerleon to ~50k w miastach pobocznych pewnie troszkę więcej. Polecam spróbować, najlepiej na red zo…

• Witam Albionistów!

Siema tibian, wbij zajrzeć tutaj: Sektor Gaza, narko i faza

• Cały czas! Aktualny Tax: 1% Aktywnych graczy: 2/3 (9) Miasto: Caerleon Wyspa: T6 Kogo przyjmujemy: Ludzi których nie trzeba szkolić jeżeli jesteś nowy idź gdzieś indziej. Jeżeli nie jesteś w stanie pokonać bloodlettera to nie możesz być w mojej gildi. Przyjmujemy tylko ludzi znających się na zarabianiu pieniędzy oraz tryhardów. Dobrych oldschoolowych(7.4) tibijczyków też weźmiemy, nawet jak nie umiesz grać w Albion, ale umiesz myśleć i używać głowy nie tylko do zbierania hitów. Jeżeli masz zamia…

• Putin > Trump, to wiadomo UPDATE: Polacy upominać się o awans, bo od członka macie wyspę, a zapomina dawać, bo śpioch zemnie. Do tego podatek tymczasowy to 15, bo wiadomo dawać piniądz

• @odświeżam bo gramy

• Liczymy do myliona

Relight - - Pogawędki

33

• Liczymy do myliona

Relight - - Pogawędki

20

• Liczymy do myliona

Relight - - Pogawędki

8

• Niż robic maga z dps, lepiej zrób pod aoe, znacznie lepiej współgra. speed przydaję się jeśli na broni masz jakąś pijawkę i średnie/dobre dmg.

• Melomania!

Relight - - Pogawędki

rap techniczny, mocny. ripy, laikiki czy jakieś starsze 52 dębce

• Kiedyś siedziałem w CSie trochę. Mam znajomych grających na większą skalę lokalną, czytaj mniejsze LAN party po polsce, itp. Sprzęcik został do tej pory, benqnl2411, zowie za13, apex500, hyperx v.2.

• Martlock - Gildia w okolicach

Relight - - Gildie

Ziomeczki, bagno i ch*jnia. Jestem na zarobku w DE bez możliwości gry <angry>i nikt się nie interesuję gildią, bo wiadomo - po co jakiś sektor gniazdo alkoholików wtf?. Spamić do Chrustx na AlbionOnline i lać go na hełm, niech ruszy dupsko - po to ma współwłaściciela i problemy finansowe. Albo czekać jak wrócę to pewnie zacznę działać. Ege Szege Dre. Sektor Gaza, podatek chyba 1, czy ileś tam nie wiem, wyspę udostępniam normalnie za free. No to tyle.

• Martlock - Gildia w okolicach

Relight - - Gildie

Siedzimy w Martlock, mała gildia, ale możemy wam na początek po udostępniać lokale, mamy T4 do przerabiania itemów, wystarczy nakarmić czasem. Opodatkowanie w gildi to ~17%. Gramy na chillku, także nie ma spiny i nie ma jakiś zobowiązań. Odezwij się w Albionie dla gracza GumoweUcho, lub odrazu aplikuj do Sektor Gaza, G. island w MARTLOCK.

• Sektor Gaza Сектор газа Priviet, towarzysze. Przedstawiam Wam Sektor Gaza - najlepsza gildia z najlepszych, tworzą ją elity z innych światów. Gramy bez jakichkolwiek zobowiązań. Wstęp mają tylko ogarnięci gracze. Rozwój Sektora będzie uwarunkowany zaangażowaniem członków. Dalej nic nie mogę zdradzić. Wszelkie zażalenia, pytania i inne rzeczy zawracające mi gitarę kierować na PW, lub w grze na nick GumoweUcho - aktualny lider. Mam pod sobą dwój dowódców, z którymi mam non-stop kontakt Swiety Chin…