Search Results

Search results 1-9 of 9.

• Zakupiona wyspa pozostaje, niezależnie od tego czy zdecydujesz się przedłuzyć premium czy grać bez niego.

• Solo granie?

Siweriusz - - Ogólne pytania i dyskusje

Quote from Dwarflak: “Generalnie się nie zgodzę, jeżeli cenisz sobie PVP i masz łeb na karku możesz chodzić na corrupty. Sam spędzam tam większość czasu a wychodzę, gdy zatęsknię za grupowym contentem Możesz też chodzić na ścieżki awalońskie - jest to ryzykowne, ale z odpowiednim setem zarobisz fortunę. ” Ryzykowne w tej grze jest wszystko. Nie ma co nawet przyzwyczajać się co do konkretnych setów bo pójdą nerfy i tyle z tego jest. Człowiek robi specjalizację pod konkretne EQ aby pewnego dnia do…

• Solo? Poważnie?

Quote from Zuuuooo: “mogłeś nie wychodzić skoro to t5 to by cie nie zabili xD ” Nie chodzi o to czy by zabili czy znokautowali, chodzi o utrate mapy za którą zapłaciłem, intencje tamtych graczy niemaja nic do rzeczy, wiadomo że robienie z nimi tego lochu nie miałoby sensu bo solówka w 4 osoby to tak nie za bardzo.

• Solo? Poważnie?

Quote from VaWoo: “Cześć. Takie sytuacje się zdarzają, ale jest to jedynie, i tu kładę nacisk na JEDYNIE, zachowanie graczy (i prawda, takie coś jest chamskie, ale SBI nie ma na to wpływu. Tak samo jak sprzedawca na to co zrobi konsument z jego produktem po zakupie). Wcześniej granie solo było o wiele trudniejsze, więc mówienie, że producent "ma gdzieś" pojedynczych graczy mija się z celem. SBI zrobił bardzo dużo i dość mocno ułatwił rozgrywkę dla graczy solowych (w porównaniu do tego co było ki…

• Quote from Thevil1: “Cześć. Jestem początkującym graczem i nie wiem jaki build zrobić żeby grac solo i zarabiać kasę. Proszę o pomoc ” Tak naprawdę SOLO w tej grze nie istnieje, pograsz dłużej to sam się przekonasz. To taki tani chwyt w celu zwabiania nowych graczy bo wiadomo gdyby producent uczciwie oświadczył "Rozgrywka skierowana na grę wieloosobową, pojedyńczy gracz nie ma czego u nas szukać" to nie byłoby tylu graczy a co za tym idzie dochodów z premium itd

• Solo? Poważnie?

Witam Zakupiłem mapę lochów 5.1 po użyciu odnalazłem loch, wszedłem do niego i czekałem sobie na odnowienie skilli. Nagle wchodzi 3 graczy (jedna gildia) z czego 1 zaczął się odpalać na tryb agresywny. Zdziwiony wyszedłem z tego lochu "solo" no i ponad 40000 srebra wydane na mapę wyrzucone w błoto. Nigdy już raczej nie wydam ani złotówki na premium a nawet gdy będę miał na to srebro to również nie skorzystam. Widać że producent gdzieś ma graczy którzy chcą pograć sobie SOLO, chroni za to graczy …

• Quote from Loucipher: “Zgadza się. Wszelkie bonusy z setów zbieraczy działają od T2 w górę. Pytanie do @Siweriusz: a gdzie Ty łowisz? Jak zarzucasz przynętę tam, gdzie ryby nie biorą, to się nie dziw, że zamiast ryb wyciągasz śmieci. Rzuca się tylko tam, gdzie w wodzie widać rybę, to podstawowa zasada. ” Mam swoje miejsca do łowienia ale nie o to chodzi gdyż wygląda to różnie i tak czasami mogę w jednym miejscu siedzieć przez godzine i wyłowić mnóstwo małży nie używając nawet do tego przynęty a …

• Quote from assassinBK: “Zawsze się od tego zaczyna. Później można jeszcze zarzucić kilka razy ale od razu po wyciągnięciu samych wodorostów lub bala należy przenieść się w inne miejsce. ” Gram w Albiona od jakichs 2 tygodni i nie znam jeszcze zbyt dobrze "mechaniki" ale widuje czesto gracza który siedzi ciągle w tym samym miejscu łowiąc ryby, po kilka godzin dziennie i jakos nie chce mi się wierzyc ze robi to sobie "ot tak" coś z tego musi mieć. Co do wodorostów to mi one bardzo pasuja można je …

• Witam Dlaczego w stroju rybaka T5 dropi więcej nieociosanych bali aniżeli ryb? Kolejnym nonsensem jest fakt żenieociosane bale zuzywają przynętę. Nie rozumiem sensu zakupu stroju rybaka bo przecież gdy będe chciał zbierać nieociosane bale to zakupię do tego celu strój drwala. Szkoda że twórcy gry dodaja najpierw jakąś aktywnośc a następnie sztucznie ograniczaja profity z niej płynące