Search Results

Search results 1-4 of 4.

• Rage Control is Recruiting

JIHADD - - Lonca Alımları

> Nick : XiLo > İsim : Cihat > Referans (Varsa) : Tokyo > Albion Online Tecrübesi (1 yıl, Yeni başladım vs..) : 3 yıl > Daha Önce Oynadığınız Guildler : Luna Prima, Red Army, Tridra, Rage Control > Rage Control'e katılmak isteme sebebiniz :Arkadaşlarımla oynamak istemem

• Tridra

JIHADD - - Lonca Alımları

- Nick: JIHADD - Isim: Cihat - Yas: 20 - AO :1 yıl - Daha once oynadiginiz Guildler: Luna Prima , Red Army - Oynamayi dusundugunuz guild sinifi(class): Guardian - Neden Tridra'yi sectiniz : Genel olarak albion online oyunun kitlesini tattım gerçekten sıkıntılı ama en azından birşeyleri paylaşcağımız insanlarla aynı dili konuşmak istemem çünkü yabancı guildlerde bir yerden sonra iletişiminiz tıkanıyor ve kendinizi rahat ifade edemiyorunuz o karaktere bürünemiyorsunuz yani gerçekten artık bu guild…

• arkadaşlar ben veteran paket aldım ama kod kullanılmış diyor ve oyuna almıyor ne yapıcam yardımcı olurmusunuz

• reedem code

JIHADD - - Genel Sorular ve Tartışmalar

arkadaşlar ben veteran paket aldım kodu giriyorum ama bu kod kullanılmış diyor beni oyuna almıyor yardımcı olurmusunuz lütfen ne yapacağım bilmiyorum