Search Results

Search results 1-6 of 6.

• youtube.com/watch?v=uk7BuUGCdLI

• Quote from Amerisch: “Naprawdę Janusz nie wiem co mam ci napisać... Dwa dni z rzędu kręciłeś drakę o głupie(Tyle można w godzinę zarobić) 2kk na warunkach słowo przeciwko słowu. Jeżeli nie ustalacie nic pisemnie tylko słownie to jak ktokolwiek ma to rozsądzić? Potem wyzywasz jeszcze wszystkich po kolei i z powodu 2kk de facto wylatujesz z gildii za toxic i robienie awantur zamiast po prostu nie chodzić z nimi więcej na PK czy cokolwiek skoro Ciebie oskubali. Cała sytuacja? Janusz widzi że grupa …

• Quote from Janusz770: “Zapomniałbym dodać: nie dali się nawet zwieźć XD ” No i proszę bardzo, kolejna osoba wykiwana przez Riczarda i jego zvz slave'ów. Stawiają na doświadczonych graczy, a mimo wszystko wymaganie to 5mln fame ogólnego. Nie mogę nic więcej powiedzieć, niż powodzenia w waleniu konia w kryjóweczkach na cypelku oraz kontynuacji potato farmy thumbsup.png

• "Oczerniasz na forum publicznym screenami wyciętymi z dupy" po czym sam napierdalasz screenami nie dość, że wyjętymi z kontekstu, to jeszcze połowa z nich nie jest na temat. Raz powiedziałem, że dam jakiś cynk jak coś się wydarzy, po czym podałem informacje z pierwszego zdjęcia, które wysłałeś, czego żałuję, oraz warto zaznaczyć, że była to jedyna informacja jaką ode mnie dostaliście. Chciałem być miły dla kolegów z innych gildii, po czym zaczęło się wyzywanie mnie oraz grożenie, i to był moment…

• Nie polecam, chłopy próbowały zrobić gildie gankerską, ale coś im nie poszło, więc postanowili się kurwić u Ferrimma, byłem u nich sporo w 8 sezonie i przez moment w 9, nie dostałem 2 rozliczeń, a ludzie odpowiedzialni za moderacje tej gildii, zachowują się jak 5 latki (patrz 1 zdjęcie poniżej, gdzie dają jakiemuś użytkownikowi obrażający mnie nick) , oraz gdy dołączyłem do nowej gildii, oczekiwali ode mnie, że dam im info o przewozach, i innych rzeczach, po czym oczywiście ich wyśmiałem, a gdy …

• unknown.pngSolo category