Search Results

Search results 1-20 of 53.

• Dzień dobry

VaWoo - - Przedstaw się!

Hej, witaj w świecie Albiona. =)

• Gdzie zglaszac bugi

VaWoo - - Ogólne pytania i dyskusje

Tak jak napisał wyżej @Dagother, bugi najlepiej zgłaszać przez komendę na czacie (/bug), ewentualnie na forum (zakładka bugs) lub pisząc do support@albiononline.com.

• Co wiesz o osobie przed tobą?

VaWoo - - Pogawędki

Wątek zamarł na 7 lat... A szkoda, bo pomysł był (a raczej - jest) bardzo ciekawy. =) Z góry przepraszam, że odkopuję coś z tak odległych czasów, ale po prostu nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Istvan'a nie znam osobiście, jednak sądząc po avatarze śmiało określam go mianem fana Albion'a. Ponadto niemal każdy wątek na polskim forum (a przynajmniej w ostatnim czasie) posiada jego odpowiedź, robi to też przeszło siedem lat, więć więź z Albionem i forum musi być ogromna. Z tego co kojarzę, je…

• Hej, jak wygląda u was sprawa z zasięgiem? Z podanych informacji wygląda, że macie po prostu za słabą transmisję. Pozdrawiam

• Books You're Currently Reading?

VaWoo - - Small Talk

At the moment I'm reading pretty good book written by R. Ludlum - "The Jackson Directive". When I will finish it, I would probably look for sth related to my current college subjects, besides fun we need to develop ourselves. =)

• Witajcie!

VaWoo - - Przedstaw się!

Hej, witaj w Albionie! Questów nie uświadczysz w dalszej rozgrywce, są one tylko w samouczku. =b Niestety dla ciebie większość aktywności end-game jest ściśle powiązanych z pvp, jednak mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie. =) Pozdrawiam i życzę mile spędzonego czasu z Albionem.

• Czy jest za to ban?

Hej, W Albion Online ToS (Terms of Service - "regulaminie") jest punkt odnoszący się do logowania na konta innych użytkowników, a mianowicie jest to zabronione. Nie powinniście dostać bana za coś takiego. SBI nie zabrania gry w gronie rodzinnym. =) Nie można natomiast wykorzystywać drugiego konta do scout'owania czy sztucznego podbijania fame. Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam i życzę przyjemnej gry.

• Cześć

VaWoo - - Przedstaw się!

Hej, witaj w Albionie! =) Życzę miłego i przyjemnego odpoczynku w trakcie rozgrywki. Pozdrawiam, do zobaczenia na polu bitwy. (oby po tej samej stronie =b).

• Witam

VaWoo - - Przedstaw się!

Hej, witaj w Albionie! =) Mam nadzieję, że znajdziesz w nim wszystko czego oczekujesz. Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy. (oby po tej samej stronie).

• Lately, I made one step backward, to one of the best games of the past - Civilisation, especially Civ VI. None title has ever given me so much fun as civ... The only thing besides playing Civ VI, what I can do is to wait for civ VII, but it will probably take a lot of time... Anyways, I also bought Assassin's Creed Odyssey on a big sale, so I can finally finish it (but sadly my current pc can't hold the highest graphic settings =( ).

• Hello! It's awesome that beyond CM You are also Albion player. I hope that Your experience as a player would help a lot in the future. Stay safe and I wish that your passion of Albion can be shared with players and another users who may don't know what Albion Online is. One of the biggest problems that hurts me is Albion Online Lore which isn't that expanded or big... It only contains the necessary informations, sadly nothing more. Thank You in advance for Your work and everything what You will …

• Hej! Również trzymam kciuki, że świat Albiona przypadnie Ci do gustu! Do zaobaczenia na polu bitwy (oby po tej samej stronie!).

• Rate the avatar above you!!

VaWoo - - Small Talk

Looks like God or man using magic. Looks like an old man with white hair but his face seems young. I like it - strong 8.5/10

• Heya and welcome! I hope you will find a good place for you there! Cya at the battlefield.

• Hej, szansa na oddzyskanie konta jest dość nikła, ale możesz skontaktować się z support'em i dokładniej spytać czy istnieje szansa jego zmiany. Kontakt do support'u: support@albiononline.com lub pobranie zgłoszenia serwisowego z oficjalnej strony albiona (albiononline.com). Pozdrawiam.

• Discort

Hej, masz na myśli oficjalny serwer discord Albiona? Być może zaproszenie wygasło - discordapp.com/invite/albiononline . Natomiast jeśli chodzi o inny serwer, może zostałeś na nim zbanowany. Osatnią możliwością jaka przychodzi mi do głowy jest ograniczenie ilości serwerów na jakich możesz być - 100. Pozdrawiam.

• Cześć. Myślę, że poniższe "gotowe" kalkulatory mogą pomóc (na pewno ich wykorzystanie jest dużo szybsze niż liczenie wszystkiego "na piechotę"): - albionassistant.com/calculator.aspx - albiononline2d.com/en/craftcalculator Wystarczy tylko podstawić odpowiednie dane. Mam nadzieję, że pomogłem.

• Górnictwo

Cześć. Najwięcej rudy jest na mapkach "ziomowych", które są naokoło Fort Sterling. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka. =)

• Siemka jestem nowy

VaWoo - - Przedstaw się!

Cześć i witaj w Albionie! Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś wartego Twojego czasu. Powodzenia i do zobaczenia na polu bitwy!

• Witam

VaWoo - - Przedstaw się!

Cześć i witaj w świecie Albiona! Mam nadzieję, że znajdziesz tu swoje miejsce. Do zobaczenia na polu bitwy.