Search Results

Search results 1-18 of 18.

• Słaby drop

loryn222s - - Ogólne pytania i dyskusje

wez mapki T6.1 solowe i zobacz drop dla 10 takich dungow i jesli nadal bedzie malo to porownaj z mapkami T7.0 bo od dwoch miesiecy jest wiekszy drop na czarnych z tych mapek bo leci cos okolo 400k do 900k z mapek 6.1 i 300k z mapek 7.0

• Bursztynowy Kartel

loryn222s - - Gildie

KFC silne i rozjebalo sojusz NASA a teraz zaprasza ?? HAHAHAHA To wy jesteście słabi ze sami sojuszu nie umiecie rozkręcić

• [WILD] Victi omnes rekrutuje!

loryn222s - - Gildie

balldriq - ile grasz codziennie w Albion online ile zrobiłeś godzin w tej grze i od kiedy . Bo ja mam aktualnie wbite na głównej postaci 1011 godzin i na alcie 396 godzin od 05.04.2019 a ty ? Policz sobie na sucho ze jeśli bym zbierał tylko kamienie t6 to w godzinę masz zarobek okolo 600-800k a jesli weźmiesz do tego kamienie t7 i t8 to masz na godzinę srednio 2kk . Odejmij od liczby godzin na głównej postaci okolo 200 godzin na wyjebki i dojechanie w nowym secie , dungi grupowe które sponsorowa…

loryn222s - - Gildie

1. I kto teraz wyciąga swoje żale ? Dostarczyłem widzę wam niesamowitych emocji dlatego że obnażyłem wasze słabości . Mówiłem przed wyjebaniem to i mówię to teraz ,, Jesli nie przestaniecie się zachowywać jak dzieci które zycia nie widzą poza czerpaniem zysków z robienia grupowych dungow i niewspierania kolegów oraz nowych to stracicie dobrych jak nie najlepszych graczy z zvz ". i co? Stało się , kilka miesięcy później straciliście 60% najlepszych graczy którzy wyjebali do KFC . 2. Jeden kamień …

• czasem robię dungi solowe a co

loryn222s - - Gildie

Balldriq ale ty masz najebane we łbie:D Jestem zbieraczem to wliczam se w koszty wyjebki . Standardowo podczas zbierania dziennie 2-4 razy ginę i się tym nie przejmuję, nigdy nie robiłem z tego afery bo i tak zarabiam w tym czasie na kolejne 8-12 wyjebek .

• Ja zbieram do pełnego staka worków bo każdy stak to 1kk srebra i otwieram dopiero jak chce kupić sobie np. kolejnej mamuta . Mam juz jeden stak i 690 worków a mamut kosztuje 35 worków wiec do konca miesiąca powinienem się wyrobić

loryn222s - - Gildie

Dlatego staram się ostrzegać nowych którzy będą zainteresowani dołączeniem do VO bo co tydzień zmieniacie zdanie i sami nie wiecie co chcecie oraz sami nie potraficie w nowym temacie VO napisać prosto z mostu czego wymagacie i co oferujecie bo w końcu zdanie na temat gildii każdy wyrabia sobie sam . Na zakończenie dodam by każdy wiedział dlaczego cała oficerka mnie nienawidzi prócz Peliker i Argoo . Bylem pierwszą osobą w VO ktora miała policzone kiedy większość kamieni t7 na knoyle Hill i t7-t8…

• Bursztynowy Kartel

loryn222s - - Gildie

AKTUALIZACJA !!! Konkurs Zbieracki 11.11.2019 - 17.11.2019 Każdy kto wbije minimum 100k fame ze zbierania surowców otrzyma 100k srebra . Przelicznik na każde 100k fame to 100k srebra . Wyniki oraz nowy konkurs/y będzie rozpisany/e w każdy poniedziałek lub wtorek . Sponsorem konkursu w tym tygodniu jest Loryn222. Pozdrawiam

loryn222s - - Gildie

wszystko pięknie napisałeś i podoba mi się to lecz w punkcie pierwszym się mylisz gdyż jak ja bylem to minimum tygodniowo trzeba było wbijać minimum 2kk fame na pve co tez robiłem po czym zbierałem dalej , policz 4 tygodnie bylem w VO i wbiłem ponad 10mln fame na pve . Co do zvz to akurat się trafilo ze w ostatnim tygodniu moim Peliker ani Argoo nie mieli czasu na grę a w tamtym momencie byla stagnacja pomiędzy jednym a drugim sezonem jak magów niebyło po co bić z uwagi na to że Gold byl już wbi…

loryn222s - - Gildie

Uwielbiam jak spinacie dupe . Do KFC nigdy nie przejdę ..... Chyba ze za 5 lat jak będę mieć specki w zbieraniu na każdym tierze 100/100 i zostanie mi tylko craft i pve

loryn222s - - Gildie

1. Jak byłem w gildii to bylo obowiązkowe zvz . Jesli ktoś dłuższy czas nie dawał rady przychodzić lub nie bylo żadnego wyjazdu na bitki jak to mnie się przytrafiło to z dupy ,, Masz godzinę czasu na zwiezienie się z czarnych i zostaniesz wyjebany bo od kilku dni nic nie wbiłeś na PVP" jak to powiedzial Okazala . Jak niema bitki to niema fame pvp. 2. Co oznacza że składki dla nowych niema i przez jaki okres . 3. Macie wyspeckowanych zbieraczy ? Kogo Tahini i Argoo ? Pozdrawiam gankerow co zabija…

loryn222s - - Gildie

Gildia nastawiona pod PVP HAHAHAHAHA . W zergu t1 lub większym latacie po carleonie na czarnych po 16:00 by mnie ubić. Ile razy mnie ubiliście w zergu t1 lub t2 3-4 razy i to jeszcze prawie na pusto to na chłopa wyszło po 20k srebra ? Jak się chce dobrze wybijać zbieraczy to spokojnie z 2-6 osób starczy jak w BK a nie zerg t1-t2. HAHAHAHAHA. (umieram ze śmiechu)

• Bursztynowy Kartel

loryn222s - - Gildie

XD

• Bursztynowy Kartel

loryn222s - - Gildie

Nikt na twój giveaway raczej nie będzie czekał do 2020 ale ja będę obserwował czy się z niego wywiążesz i będziesz uczciwy czy jednak jesteś oszustem z prawdziwego zdarzenia.

• Bursztynowy Kartel

loryn222s - - Gildie

Sponsorowany konkurs PVE przeze mnie wchodzi na nowy poziom otóż co tydzień oprócz wygranych dla trzech najlepszych graczy, będzie losowo dla graczy z przedziału 4-20 miejsce losowane 1-3 osoby tygodniowo które również będą miały szanse na zdobycie wierzchowca . Powodzenia oraz zapraszam nowych jak i starych graczy do naszej Gildii

• Bursztynowy Kartel

loryn222s - - Gildie

Gildia nadal aktywna a od przyszłego tygodnia rusza cykliczny Konkurs Pve w ktorym 3 najlepszych graczy będzie miało szanse zgarnąć po jednym wierzchowcu . Co tydzień będą inne i wierzchowce do wygrania . Wiecej informacji jutro . Póki co mogę zagwarantować panterę za pierwsze miejsce i po jednym kruku na drugim i trzecim miejscu .