Search Results

Search results 1-12 of 12.

• Głupio Wyszło rekrutuje!

balldriq - - Gildie

Legit squad -- same dobre mordy -- polecam dołączyć teraz bo znając chłopaków zrobią rozpierdol na Polskiej scenie w niedługim czasie!!! Najlepiej juz dzisiaj to załapiecie się z nimi na nagrody końcowo-sezonowe! JOJOJOJO

• [WILD] Victi omnes rekrutuje!

balldriq - - Gildie

same dobre mordeczki

balldriq - - Gildie

@loryn222s CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZDOBIENIA EVENTU POLEGAJĄCEGO NA SZKOLEBIU LUDZI W ZBIERANIU KAMIENIA? mam 300k ze zbieractwa - 2 lata stażu w giereczce. Będzie coś z tego? Możemy zagwarantować eskorte i zrobić 'impreze zamkniętą'! A tak serio, w formie wywiadu gdybyś chciał wystąpić u mnie na kanale jakieś tipy dla początkujących to masz moje zaproszenie! peaceout balldriq

balldriq - - Gildie

youtu.be/vpTC9TFOGjE

balldriq - - Gildie

co ty gadasz człowieku wczoraj jadłem było dobre pozdrawiam youtu.be/X9RjFR2Ek0s

balldriq - - Gildie

Chętnych zobaczyć nasze zmagania w Albion, zapraszam na kanał ------> youtube.com/watch?v=rQIdlE5cee4&feature=youtu.be

• tarczka/mieczyki lewy góry róg naciśnij kolo awatara. Usuń post jak działa, to trochę nie ten dział Miłego!

• z kamienia lecą worki LORYNIE222S?

• BALLDRIQ HALO SIEMANO

balldriq - - Przedstaw się!

witam witam i o zdrówko pytam! A tak na poważnie(tak serio serio) to jestem obywatelem Albiona od blisko dwóch lat. Od jakiegoś czasu dziele się skillsami na YouTube! W niedalekiej przyszłości projekt będzie się prężnie rozwijał! SERDECZNIE ZAPRASZAM youtu.be/dEwNE24z2S8

balldriq - - Gildie

LORYNIE 222s MAM ROZUMIEĆ, ŻE TWÓJ MONOPOL NA KAMIEŃ TIERU ÓSMEGO WSZEDŁ NA WYŻSZY POZIOM I OSIĄGNĄŁ STAN 'PeRpeTuM Mobile' ??? MOŻESZ NIEUSTANIE SIE ODRADZAĆ W PEŁNI WYPOSAŻENIA? - TO PODCHODZI POD CHEATY, TAK TO KAŻDY BY SOBIE LATAŁ W SECIE 8.3 ZRESZTĄ OSIĄGAĆ TAKIE WSPANIAŁE WYNIKI NA TRZEŹWO/NA LEGALU? .... COŚ MI TU ŚMIERDZI....

balldriq - - Gildie

Cieszy mnie Twoje zaangażowanie w temat i podejście do niego na poważnie! Z tego też względu polecam definicję Satyry(z tego co piszesz wynika że jako jedyny potraktowałeś całość na poważnie - Loryn z którym trochę gadałem jak był w gildii jak widać posiada większy dystans od Ciebie i wiem ze lubił pożartować- więc why not! Jak znajdziesz jeszcze jakieś ciekawostki to pisz śmiało! - będziemy wdzięczni Peaceout! A no i przed 'jakim' nie postawiłeś przecinka, jeśli do dla Ciebie osobiście ważne.

balldriq - - Gildie

WiTAM ZGRoMADZoNYcH WiTAJ LoRYNIE 222 JAKO JEDEN Z GŁÓWNYCH MORDOBIJCÓW NASZSGO ZAKONU "'WIRTUALNYCH OMLETÓW" POSTANOWIŁEM ZDAĆ RAPORT: SZTAB ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO LONDYN 2019 GRACZ LORYN222PL ZWANY DALEJ JAKO MiSTRZ KAMIENIA TIERU ÓSMEGO BYŁ WIELOKROTNIE CELEM ATAKU NASZEGO GŁÓWNEGO KORPUSU UDERZENIOWEGO. NASI ZWIADOWCY ALARMOWALI NAS O ZMIANIE STRUKTURY GLOBU ZIEMSKIEGO W REJONACH POŁUDNIOWEJ Angli . ZDAJĄC SOBIE SPRAWĘ Z POWAGI SYTUACJI tj. ZAŁAMANIA GOSPODARKI I PRZECIĄŻENIA PŁYTY TEKTONIC…