Search Results

Search results 1-16 of 16.

• Fajne filmiki !! Wrzucać więcej fajnie się patrzy no i umila czekanie na Bete

• Grodar Dobra data to może 1.11 ?? jeszcze miesiąc to mnie tu rozwali od środka chociaż aktualnie dużo zajęć w życiu codziennym.

• By już podali ten termin wrrr ! Jak było w Alpha testach ? informacja przychodziła z dnia na dzień czy było wiadomo kilka lub więcej dni wcześniej ?

• No Cze

K3epkE - - Przedstaw się!

Witaj Marto Do zobaczenia na czerwonych terenach

• Szkodziu fajnie, że się minąłeś z nickiem i zastrzeliłeś jakiegoś sobowtóra a nie mnie hehe Pif Paf xD

• Ja osobiście wziąłem Epicka bo kilka rzeczy co zostaje na start są ciekawe no i 60 dni premium po starcie gry które spokojnie pozwoli Ci stwierdzić czy chcesz w to grać czy nie i jak sprawy ogólnie się mają. Legendary wiadomo najciekawszy ale jak dla mnie za drogi już nie chodzi o to, że 100% droższy ale dla zasady aby nie przesadzać w inwestowanie w gre No i może czasami więcej frajdy jest dojść do niektórych rzeczy samemu niż dostać wszystko na starcie Przecież to ma być przyjemność Panowie Oc…

• Ja miałem prawie zawsze red skulla haha ;d

• quest z PoI to było coś ... zapisy przygotowania ... pobudka aby zaraz po resecie ruszyć Liczę tak naprawdę, że ta gra pobije wszystko ;d

• Dobry pomysł Grodar tak było by z pewnością lepiej skrzyneczki za trudne questy a tak półprodukty. Kurde no oby 2 listopada był start haha ;d

• Witam. Interesuje mnie i nurtuje w sumie pytanie na temat dropu z mobków ? Czy wypadają z nich również jak to miało miejsce np. Tibi, czy nawet WoW dobry sprzęt czy wszystko generalnie opiera się na craftingu ?

• Roskuwacz dzięki za tę wiadomość. Wiesz głównie bałem się o to, że czasami nadchodzą tygodnie co człowiek po prostu nie może no i tez kobieta życie itp ;d No i druga co najważniejsza rzecz to nie liczyłem, że mógłbym dołączyć do gildii która jak by nie było góruje w tej grze Zawsze w grach przygotowywałem postać prawie na maxa oraz wiedzę do najwyższej półki aby mieć coś do powiedzenia Ale z takiej strony z pewnością poczytam o Was więcej i napiszę tam gdzie powinienem aby to wszystko nabrało mo…

• No nie powiem ale tak właśnie lekko czytam na tym forum i myślę, że masz w 100% rację Tylko chyba bardziej tutaj przemawia przeze mnie sytuacja ze nie mam spędzonej ani minuty w grze a chciałbym się wpychać w najlepszą polską gildię co ja mogę dać ? oprócz masy pytań ?

• Oj było ale co zrobisz ;d lvl sam by się nie wbił haha ;D Z pewnością przystanę na Polską gildię. W sumie już zacznę się powoli rozglądać Jakieś główne liderujące gildie ? Oprócz tej jednej najslynniejszej (wiewiórek) ? Bo coś czuję, ze tam będzie wymagany lekki no life co z pewnością nie będzie dla mnie osiągalne na dłuższą metę a tutaj z pewnością nie będzie żadnego sharingu

• Hanys a jak ;d No z tym 500 ms to nie jest tak że samemu się to robiło ale najbliższy sercu był druid i palladyn w tej grze No doczekać się nie idzie to prawda Teraz tylko aby znaleźć odpowiednią gildię aby tam wszyscy się spotkali i będzie zajebiście

• Jestem z Wodzisławia Śląskiego A w Tibi głównie biegałem na Furorze biegałem za Taifunem xD również Nerana, Secura i Irmada jako jeden z ownerów jednej z najsilnijeszych postaci w grze skończyłem na 500 ms Runescape i Ultime nie miałem nigdy okazji

• Witam serdecznie Wszystkich tutaj Właśnie kupiłem pakiet założyciela więc czekam z niecierpliwością. Kilka słów o mnie. Mam na imie Kacper 28 lat, podchodzę z śląska na codzień prowadzę swoją działalność weekendami student budownictwa (bliżej końca niż początku). Ogólnie lubie pogrywać w mmorpg głównie grywałem w Tibie lata lata temu oraz WoW Nie będe oszukiwał Albion podchodzi pod Tibie w pewnych względach. Mam nadzieję, że poznam wiele osób co myślą podobnie i odnajdziemy wspólnie klimat tej g…