Search Results

Search results 1-8 of 8.

• Kiedy otwarta Beta

Dysiu - - Ogólne pytania i dyskusje

zgadzam się z każdym zwlekałem długo z kupnem, w końcu stwierdziłem a co tam i powiem Ci nie żauje. Wchodź do gry i nic tylko expić żeby znaleśc się na froncie z czołowymi gildiami

• Lista rodaków

Dysiu melduje się ! ; D

• miedź co gdzie i jak

oo dzięki !

• miedź co gdzie i jak

Witajcie Albion'czycy ! Grałem swoje pierwsze 3h i powiem tak X razy sie zgubiłem X razy latalem jak ten de$#$# w jedną strone xD, ale spoko podoba mi sie ta gra xDDD, ogólnie zaczynam ogarniać ale nie potrafie ogarnąć wątku z miedzią gdzie ona jest albo musze cos zbadac? bo na tym drzewku przeznaczenia nie widze jej --- skąd mam pozyskać miedź?

• Wolne sciąganie

Ludziska dajcie znać może jakiś link do innego mirrora.... 4h czekania ;x

• Problem Graficzny

jeśli stery nie pomogą to pokombinuj z odświeżaniem monitora ; )

• WItam : D

Dysiu - - Przedstaw się!

Witam wszytskich, Jestem Tomek 21 lat no prawie 22 ; D ogólnie kupiłem dziś Albiona dopiero zaciągam ale wiążę z nim długoletnie plany, ostatnim mmorpg w jakim grałem - długo 8 lat był Flyff - Fly For Fun. Dlaczego Albion ? Widzę tu mieszanke Flyffa na sterydach wraz z anime SAO i mam nadzieję że zabawa będzie przednia !; D

• Wolne sciąganie

HEj jestem nowy mam to samo normalnie śćiągam 800/900kb/s instalka z strony demoniczne 20km/s da się coś z tym zrobić? Jestem napalony, a tu tyle czekac _ . _